nepoznám síce ten paragraf ... ale nie sme v amerike, takže myslím, že je možné stíhať za ten istý zločin aj opakovane
02.09.2021 - 12:11:11
00
nickovw08 napísal:
To je na programe budúci týždeň

A to ma desí!
02.09.2021 - 13:53:43
00
Apropo Liška … pamätáte sa ešte na jeho “ slzave odstúpenie “ ? Asi netušíte v akom balíku je poctivou pracou 😎. Bolo to , je to a aj bude to tak , že naši ľudia si pomôžu …
https://www.aktuality.sk/clanok/ttmjm1r/exminister-obrany-liska-ma-majetok-za-vyse-pat-milionov-eur-na-otazky-neodpoveda/
02.09.2021 - 14:38:42
00
Hosť napísal:
A to ma desí!

nie si sam
02.09.2021 - 16:40:37
00
tu máš vyjadrenie GP

https://www.ta3.com/clanok/210870/tb-generalneho-prokuratora-m-zilinku-o-prepusteni-exsefa-sis-v-pcolinskeho-z-vazby

a to že som alergický na matelkota je asi logické kedže mi vadia všetci podvodníci ktorí už ani nevedia kedy klamú a kedy sem tam povedia pravdu.Táto krajina vznikla omylom ťahá sa to s ňou 30 rokov.
02.09.2021 - 20:05:25
00
A ešte nám vysvetlí prečo nepustil na tlačovku niektorých novinárov?
A to jeho vyjadrenie mu napísal asi sam birmovany komunista
02.09.2021 - 20:14:47
00
áno,triki,máš pravdu,Matelko je podvodník,a psychopat-ale čo je potom M.Žilinka ???

Spravodlivosť podľa generálneho prokurátora. Maroš Žilinka na začiatku tlačovky dlho a vášnivo rečnil o tom, ako neprofesionálne a zavádzajúco sa správali všetci tí, ktorí od neho chceli odpovede. Na otázku, prečo nepustil na tlačovku niektorých novinárov, odpovedal, že by sa tam nezmestili. Je to, samozrejme, lož, lebo v minulosti sa tam na podobných tlačovkách ešte zmestili všetci. Za takúto aroganciu by ho mohol pochváliť aj Dobroslav Trnka ...

D. Trnka je proti nemu len trápny amatér,za celú svoju "kariéru" si nedovolil ani slabý odvar toho,čo dal tento "pán"
02.09.2021 - 21:09:56
01
1.bp.blogspot.com
02.09.2021 - 21:10:07
08
FB utajený svedok.... Žilinka vyhodil vybraných novinárov na ulicu. Vraj kvôli pandemickej situácii by sa nezmestili do miestnosti. Zrovna však tí novinári, ktorí by sa pýtali nepríjemné otázky sa nezmestili, svojich lokajov z TA3 nezabudol pozvať. Žilinka nás víta do roku 1987.
Žilinka na tlačovke kritizoval novinárov, prezidentku Čaputovú, či Veroniku Remišovú. Teda tých, ktorí poukazujú na špinavosti, čo robí tento omylom zvolený gauner. V žiadnom v prípade však nekritizuje nikoho zo Smeru, či Hlasu, ktorí od začiatku spochybňujú všetky vyšetrovania ich ľudí.
Žilinka hovorí, že ak poslanci zrušia paragraf 363, bude to považovať za mocenský zásah a stane sa z neho štatista. No zaplať Pán Boh, už aby to bolo a prestali sa tu obchádzať súdy a svojvoľne rušiť obvinenia kriminálnikom. Toto sa nedeje ani v Džibuti.
Inak keď už sme pri tom paragrafe 363. Neviem, či sa náhodou nemýlim, ale v programovom vyhlásení vlády je právna úprava tohto paragrafu, tak sa pýtam, čo robí ministerka spravodlivosti Kolíková okrem toho, že rozbíja stranu? Vraj túži po mimoriadnom sneme, na ktorom chce odvolať Remišovú za to, ako sa Remišová správala pri vládnej kríze (pozn. Remišová sa pri kríze správala tak, aby nepadla vláda, čo bola Kolíková schopná akceptovať). Tak sa pýtam, že ako sa Kolíková správa teraz pri tejto kauze? No vyložene rezervovane, ani slovo kritiky smerom ku generálnej prokuratúre. Na rozdiel od Remišovej, ktorá stojí v prvej línii. To je krásna dvojtvárnosť, Mária, že?
Hlas, Smer a Sme rodina podporili generálneho prokurátora. Vidíme krásne, do ktorej partie v skutočnosti Kollárovci patria. Kollár za posledný polrok vyslovil už asi ôsmu vyhrážku na odchod z koalície. Takéhoto partnera mať, to je ako za trest. Vyložene smiešny mi je napríklad Krajniak, ktorý vypisoval kadejaké knižky o bande zlodejov. Teraz vidím, že som to čítal zbytočne, keďže sa krásne ukázalo aký má tento "kresťan" pokrivený charakter.
No a na záver dve otázky, ktoré sa nikto nepýta.
Pani prezidentka Čaputová, neľutujete náhodou to, že ste svojimi vyjadreniami odpálili z kandidatúry Lipšica?
Páni a dámy z SaS, nie je čas na kritiku aj vášho predsedu Sulíka, ktorý priamo dohadoval zvolenie Žilinku s Gučíkom? Asi si teda moc do svedomia nevstúpil po stretnutiach s Kočnerom. Alebo na to ste priposratí?
02.09.2021 - 21:15:19
04
napredujeme. Sice rychlostou kontinentalneho driftu, ale predsa. Vcera to bolo "skutok sa nestal" a "zakon nebol poruseny", dnes uz "dokazy boli slabe". O takych 10 rokov sa snad dostaneme aj na podatelnu sudu.

Dokonca aj sposob vyjadrovania v odovodneni generalnej prokuratury bol o chlp lepsi ako sedlacina Ciznara a Trnku. Nie o moc, ale tak clovek nemoze chciet vsetko naraz, ze.
02.09.2021 - 21:31:29
00
1.bp.blogspot.com
02.09.2021 - 21:48:54
08
Novinárov ktorých? Tódovú ktorá roky porušuje zákon,keď vyťahuje info.zo spisu ktorý je neverejný? a odvoláva sa na ochranu zdroja?...celé fraška.také úniky zo spisov nemajú snáď ani v rovníkovej afrike.
02.09.2021 - 21:55:21
02
lapaloma napísal:
nepoznám síce ten paragraf ... ale nie sme v amerike, takže myslím, že je možné stíhať za ten istý zločin aj opakovane


Nie, nie je to možné. Zásada ne bis in idem - teda nie 2x v jednej veci platí všade v civilizovanom svete
02.09.2021 - 22:10:53
00
Zdá sa mi, že tá zásada vstupuje v platnosť, až keď už dôjde k súdnemu konaniu. O. J. Simpson bol porotou oslobodený spod obžaloby z vraždy, ktorú mu potom dokázali pri civilnej žalobe o náhradu škody. Ak polícia niečo vyšetruje a z akýchkoľvek dôvodov to nepostúpi do fázy obžaloby, vždy je ešte možné v prípade nájdenia nových dôkazov obnoviť konanie. Uplatnenie §363 sa hádam neposudzuje ako keby už prebehol súdny proces s právoplatným oslobodzujúcim rozsudkom.
02.09.2021 - 22:22:47
00
Žilinka sám povedal, že ho môžu znovu obviniť, ak nájdu nové dôkazy.
A on to môže znovu zrušiť...
02.09.2021 - 22:31:31
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up