lapaloma, keď si nastavis v rádiu TP/TA, malo by ti automaticky prepnúť na dopravný servis.
02.09.2021 - 14:38:32
02
no len na spotify treba signál a data :) keď sa pomrvíte po dajakých kotěhúlkach dospievali ste.. Anténa bol škulavý jednooký král medzi slepými bohužial, ale furt lepšie ako to čo tu ostalo.. na tých 25min ráno a 25 poobede do a z roboty aj so správami to bolo fajn :P
02.09.2021 - 14:51:48
01
Keď si stiahnes playlist do mobilu, tak netreba :)
02.09.2021 - 14:55:30
00
astro napísal:
Zaujímala by ma tvoja pohnutka počúvať to 2 hodiny :?:

dal som 7 sekund :)
02.09.2021 - 15:02:26
01
CraObs napísal:
no len na spotify treba signál a data :) keď sa pomrvíte po dajakých kotěhúlkach dospievali ste.. Anténa bol škulavý jednooký král medzi slepými bohužial, ale furt lepšie ako to čo tu ostalo.. na tých 25min ráno a 25 poobede do a z roboty aj so správami to bolo fajn :P

Odkedy mám Spotify, tak nemám dôvod mať doma nelegálnu hudbu, mám všetko čo chcem (nepočúvam často a málokedy niečo nové) a interpretov čo mám záujem počúvať aj offline aj v aute, tak tých mám stiahnutých.

Ešte keby niečo také existovalo aj pri filmoch a seriáloch, tak to by bolo perfektné...
02.09.2021 - 18:03:30
00
milos21 netflix, amazon prime, hbo go?
02.09.2021 - 18:10:47
02
lapaloma napísal:
rádio má výhodu, že v aute ti hovoria dopravný servis, a z ponúkaných hrala anténe najlepšie ... no ale čo už, aj tak mám pustené waze tak bude len hudba s usb ... len neviem čo nám bude hrať v práci keď sa skončí obdobie HO


Na dopravny servis (ovela promptnejsi a flexibilnejsi) mam waze :) a na hudbu/ podcasty spotify :)

Bohuzial radia omielaju vkuse to iste dokola a uz ma to prestalo bavit :tmi:

Navyse tam kde uz nieje radiovy signal vacsinou internet stale chytam takze spotify slape + si mozes podcasty /hudbu vopred stiahnut v ramci spotify :)
02.09.2021 - 18:16:12
00
pa3km napísal:
milos21 netflix, amazon prime, hbo go?

Nie, nechcem milión služieb. Stačí jedna, kde by som mal všetky filmy a seriály (aj z 50-tych rokov 20. st.) hocikedy si zmyslím, že si chcem niečo pozrieť. Samozrejme všetko v pôvodnom znení s SK/CZ titulkami, nič bez týchto podmienok nemá pre mňa význam a stále bude jednoduchšie stiahnutie (na fyzické média moc nie som).
02.09.2021 - 18:53:20
02
A najlepsie zadarmo, nie? :) Vsetko k dispozicii na jednej platforme by chcel kazdy…ja pouzivam netflix a hbo go (ich appka je na zaplakanie) a na ten cas co stravim pri telke mi to bohate staci(tv stabice nesledujem). A povodne znenie nie je na skodu, mna anglictinu ako decko naucili MTV a Cartoon Network, nepouzivam ani slovenske/ceske titulky, tak sa aspon udrziavam ako tak vo forme.
02.09.2021 - 18:58:48
01
pa3km Nie, však aj Spotify si platím plnú verziu nejako 6€ mesačne, pri filmoch a seriáloch nech aj 50€ mesačne za 1080p kvalitu (za klasické TV vysielanie v bytovke chceli odomňa postupne do 10€ mesačne, TV ktoré vôbec nepozerám, tak som sa po krátkej dobe po nasťahovaní odpojil a pozerám len filmy a seriály ktoré si stiahnem ako som to robil vždy). Aktuálne fičím na Star Treku, neviem či nejaká služba má všetky série od TOS (a všetky filmy k tomu), prípadne hocijaký film ktorý chcem pozerať (málokedy pozerám filmy v tom roku ako vzniknú, väčšinou sú to už roky až desaťročia)
02.09.2021 - 19:08:16
00
milos21 Ja mam Netflix a uvazujem, ze to nacas zase zrusim. Velmi malo dobrych filmov tam je. Vsetko take komercne. To co by si chcel, nebude asi nikdy. Pomaly kazde studio/televizia chce mat svoj streaming.
Pouzival som cztorrent, ale ten vypli. Momentalne pouzivam uloz.to mam premium ucet. Je tam kopec starych aj novych filmov, serialov a vo verziach ako si pisal s SK/CZ titulkami.
02.09.2021 - 20:24:57
01
Popcorn Time alebo KODI + nejaký šikovný Addon. Napr. The Crew.
02.09.2021 - 20:27:49
01
s KODI uz je to na hrane legality, ale da sa povedat, ze je to v podstate to, po com myslim vsetci fanuskovia filmu/serialu tuzia... vsetko pod jednou strechou. Tiez by som bol ochotny zaplatit viac za zdruzene legalne riesenie, ktore je uzivatelsky privetive a nenarocne na HW, obsahuje vsetky dostupne jazyky ci uz dabingu alebo tituliek.
Take nieco ako Kodi+SCC, ale ako pisem je to na hrane, a nikdy to nebude 100%ne fungovat
03.09.2021 - 08:53:28
00
mam Mi Box S tusim a na tom Kodi napojene na file server so sambou (pripadne DLNA) a ziaden zazrak to nie je. robit tu kniznicu aby to bolo tak ako chcem je ciste peklo. Hlavne pri serialoch som si slusne ponadaval. riesit nazvy suborov aby on vedel tahat spravne info zo servrov je len pre silne povahy. Hlavne ak nie su klasicka konzumka HBO, Netflix a podovbne zahranicne otitulkovane veci. v podstate 99% veci co mam su s CZ a SK dabingom a serialy som dal ako tak dokopy cca na 95%, nieco proste nejde lebo...
Do filmov sa mi zatial nechce pustat a prepisovat to. Hlavne sa to prieci s tym ze potom mi nesedi hash v inej aplikacii. Dalej by som nekonkretizoval vzhladom na to kde sme.
03.09.2021 - 09:23:50
00
Ja mam Kodi cisto len na databazu na filmy, serialy ulozene v NAS. Tieto kadejake pochybne streamy to nie je nic pre mna. Mam rad kvalitny obraz a zvuk. Z tohto hladiska ani Netflix nie je bohvieco. Kvalitny 1080p rip je kvalitou uplne inde ako stream na Netflixe.
03.09.2021 - 09:28:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up