Stanowagen, zase si nemysli ze sedim doa a trasiem sa z covidu. Nie. Normalne zijem, handru na xych dam len ked uplne nevyhnutne treba - obchod a autobus. V krcme sedim bez handry.
Ja som aj s rodinou riziko akceptoval.
Nie som doktor, takze roboty by so viac nemal mat kvoli covidu.
Ked si ale v jeseni alebo v zime zlomim nohu alebo ma trafi slak, a vsetci doktori budu lietat okolo nezaockovanych, tak budem asi celkom dost nasraty.

To ze sa niekto neda zaockovat by mi osobne bolo jedno - je to jeho volba. A mozno bude viac volnych bytov. Ale politik ma mat rozum. To ockovanie tu neni, lebo to chcu iluminati.
05.09.2021 - 21:30:10
01
ivan napísal:
Klameš. Píšeš, že po očkovaní v 2020 nebadáš pokles. Netrénuješ už od 2019. Co máš tam nejaké 3 x 5 minút 210 W to neni výkonnosť z ktorej zistíš úbytok. A ja som zrobeu viac ako 30 kilometrov. Pred dvoma týždňami napr. 181 km, 202 W, viac ako 6 hodín - nonstop :D Úplne nezmysly píšeš. Avermaet spomína cyklistickú výkonnosť nie sexuálnu.

Ivan, trénuješ jak ďábel, odborne si na vysokej úrovni. Kedy nám prídeš aj názorne ukázať svoju výkonnosť? Mne osobne (možno aj viacerým) tie tvoje watty, hodiny jazdy, vietor, teplota a pod. veĺa nehovoria, akurát zneprehľadňujú príslušné vlákno. Aj dnes sme ťa na VRL lige (v minulosti tvojich obľúbených a aj na tomto webe tebou zviditeľňovaných pretekoch) márne vyzerali - a to bola tebou v nedávnej minulosti preferovaná časovka, ktorá bola síce do vrchu, ale watty sa na nej dajú pomerne presne zmerať tiež. Po kvalitnom výsledku by možno tvoje komentáre ľudia brali akotak vážne, inak sa nimi len bavíme. Ak je to ale Tvojim cieľom, tak všetko, čo som napísal beriem späť a gratulujem.
Ps. Po očkovaní som aj ja a odkedy sa mi po druhej dávke čipy spárovali, výkonnosť išla mierne nahor.
05.09.2021 - 22:48:04
02
Po kvalitnom výsledku ? Mna zaujíma kvalitný výkon. Kedy už pojdeš vedľa mňa nonstop 3 hodiny, 3,2 W/kg ? Možno to tebe nič nehovorí ale niektorým áno. :D A zneprehľadňuje sa to tu častejšie a podstatne väčšími chobotinami všelijakých dezolátov, srandistov, ... Neznamená, že ked teba nezaujíma vplyv očkovania proti korone na cyklistický výkon že to nezaujíma nikoho. Minimálne to zaujíma toho kto tu prvý dal takýto príspevok. /ohľadom Awermaeta, .../
06.09.2021 - 09:07:36
00
ludia na vsetky nariadenia uz davno prdia, prdeli aj predtym, ale teraz sa k prdiacim pridali aj ti co su uz zaockovani (nesmrtelni)... co som posledny tyzden bol napr v restikach kde si mali vyberat koho pustia, alebo kontrolovat passy - no hadajte co? nikde nic, ani som netusil v akom systeme restika funguje
druhy priklad: bol som stanovat par dni s deckami v dunajskej pri kavaci. ze daky covid mame mi pripomenul az posledny den jeden plavcik, ktory tam behal v rusku. inak proste cele dni nik, ani personal, ani v obchodoch, bufetoch, ani v kempe, navstevnici uz vobec nie... tisicky ludi a za 3 dni len jeden v rusku :), tetus na recepcii az pri odchode napadlo ze sa mala spytat ci sme zaockovani, ale potom hned zhodnotila ze asi sme ze? a mozte ist :D
preto ako som pisal, ze nezaockovani by sa mali bat prave tejto vlny, lebo to bude ine...

a znova sa budem opakovat, ale uz to davno nie je o tom kolko je nakazenych/chorych, kolko zomrie atd. ale ide len o to aby neskolabovalo zdravotnictvo a ked niekto bude potrebovat nemocnicu koli niecomu inemu nez covid, ze sa tam aj dostane. takze cokolvek co pomoze znizit pocet ludi v nemocnici (napr vakcina) je ziaduce. ze sa dakomu znizi vykonnost o 3%? skonci koli tomu v nemocnici? nie -> nikoho to nebude trapit
06.09.2021 - 09:50:14
00
Tetuska: 'vidim vám na očiach, že ste očkovaní".
06.09.2021 - 09:59:16
00
imho je už čas prestať testovať bezpríznakových, je čas prestať riešiť nejaké pofidérne štatistiky, je čas prestať riešiť koronu a kým príde nejaká nová pandémia môžete napr rozoberať čo je na odvrátenej strane mesiaca
06.09.2021 - 10:32:14
00
ivan napísal:
Po kvalitnom výsledku ? Mna zaujíma kvalitný výkon. Kedy už pojdeš vedľa mňa nonstop 3 hodiny, 3,2 W/kg ? Možno to tebe nič nehovorí ale niektorým áno. :D A zneprehľadňuje sa to tu častejšie a podstatne väčšími chobotinami všelijakých dezolátov, srandistov, ... Neznamená, že ked teba nezaujíma vplyv očkovania proti korone na cyklistický výkon že to nezaujíma nikoho. Minimálne to zaujíma toho kto tu prvý dal takýto príspevok. /ohľadom Awermaeta, .../

Vo väčšine prípadov kvalitný výkon = kvalitný výsledok. Na tie tri hodinky (môže byť aj viac) navrhni kdekoľvek na východnom Slovensku miesto a čas, Výhovorky, ako nesadla mi saláma, bolo príliš teplo, vrhal si mi tieň, fúkalo zhora a pod. ale neuznávam. :)
06.09.2021 - 10:47:14
00
Dvaja vedľa seba na našich cestách je dosť problém. Stačí ak tu dáš ten výkon s wattmetrom na strave. Názorne nám ukázať.?
06.09.2021 - 12:25:45
00
Nuž, pokúsil som sa,
06.09.2021 - 12:41:20
03
prva DNA vakcina schvalena na pouzitie v Indii, bez injekcie - nejak tlakom pod kozu to maju aplikovat , 67 percent ucinnost voci Delta a treba 3 davky https://www.nature.com/articles/d41586-021-02385-x
06.09.2021 - 12:58:55
00
to by mohli strielat z pusiek na zhromazdeniach :)))
06.09.2021 - 14:26:08
09
Veď som aj písal , ze ten dezol bol takto vakcinovany …

https://www.mtbiker.sk/forum/o-hocicom/politika-t15182-19080.html
06.09.2021 - 14:45:29
02
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ockovani-covid-izrael-treti-davka-dve-zranitelni-bennett-tecka.A210906_121315_zahranicni_remy

Izrael už premýšľa aj nad štvrtou dávkou. Ak to takto pôjde ďalej, tak každý pol rok ďalšia dávka.
06.09.2021 - 20:44:17
00
Židia majú v péčku solidaritu s zaostalymi štátmi sveta a idu svoje , pre “ svojich “ ľudí … žiadne vakcinozne darčeky pre Afriku a blízky východ ala Merkel baba .
06.09.2021 - 20:53:33
00
4tu, 5tu, 8mu... hadam nik necakal ze si da 1-2 davky a finito, jasne ze bude treba dalsie a dalsie davky, akurat je otazka v akych intervaloch
06.09.2021 - 21:00:55
02
keyboard_arrow_up