Da sa to obijst uplne v pohode vedla toho plota je cesticka. Potom nic dlho neni az zasa pri letisku je jeden plot takyto isty a ten sa da tiez obist uplne v pohode. Co som tade isiel tak nikto to kvazi nedodrzuje. Vsetci nato kaslu a idu aj tak po tej asfaltke. Ale vcera tam nic nerobili este. Mozno ked zacnu robit, tak sa nebude dat vobec.
08.09.2021 - 14:05:02
10
k tomu Luznemu mostu zatial nemam ziadne info...
Ale chcel som nieco ine - na tom novom useku pri Pristavnom su az dva nebezpecne rohy, fakt skvela praca, tlieskam :clap:

--jo a k tomu letisku uz fakt nemam slov. Nastastie tadial nejazdim, vzdy idem radsej trochu "terennejsie" - okolo Zelenej vody a potom popri Surskom kanali (tam kde este nie je asfalt)


Naposledy upravil iron.hide dňa 08.09.2021 - 14:57:29, celkovo upravené 1 krát.

08.09.2021 - 14:41:49
00
Ad Okolo letiska
https://bratislava.zoznam.sk/dopravna-armagedon-a-chaos-v-bratislave-a-okoli-budu-narastat-zo-dna-na-den-uzavreli-dolezitu-cyklotrasu/
08.09.2021 - 14:50:41
04
llubik napísal:


:D :D
".... Ešte že sa blíži Európsky týždeň mobility od 16. -22. septembra a obec Ivanka pri Dunaji má k nemu krásny slogan. “Chcete sa cítiť v obci bezpečne? Nechcete sa na uliciach v obci báť o svoje deti? Chcete v obci jazdiť bezpečnejšie na bicykli či kolobežkách? Zapojte sa do aktivít v rámci 20. ročníka Európskeho týždňa mobility a nechajte auto doma.”


Naposledy upravil iron.hide dňa 08.09.2021 - 15:07:22, celkovo upravené 1 krát.

08.09.2021 - 15:06:41
02
Ironia jak svina :D :D
08.09.2021 - 15:07:19
00
iron.hide kde sú tam tie 2 nebezpečné rohy pri Prístavnom moste? Nejak som si ich nevšimol.

Čo sa mi ale už viackrát stalo, tak tá STOPka na tom novom rozvetvení je skôr pre srandu králikov. Už som tam zažil pár nepríjemnejších situácií, drvivá väčšina sa ani nepozrie, či môže ísť, o nejakom aspoň pribrzdení škoda hovoriť. Zvysoka sa na to ehmm...

Edit: ono tá uzavretá cesta nie je náhodou tá obslužná trasa, po ktorej je zakázaný pohyb? A cyklotrasou je len preto, že to niekto na magistráte či kde vyznačil?
08.09.2021 - 15:22:08
00
jano - ked tadial najblizsie pojdes trosku rychlejsie, tak ver tomu ze si ich urcite vsimnes
08.09.2021 - 15:25:19
00
Jediné čo môže robiť problém je ten roh pri tej trafostanici, či čo to je. Bežne jazdím okolo 25-28km/h a výraznejší problém som si nikde nevšimol.
08.09.2021 - 15:32:40
00
Jano1987 napísal:
iron.hide kde sú tam tie 2 nebezpečné rohy pri Prístavnom moste? Nejak som si ich nevšimol.

Čo sa mi ale už viackrát stalo, tak tá STOPka na tom novom rozvetvení je skôr pre srandu králikov. Už som tam zažil pár nepríjemnejších situácií, drvivá väčšina sa ani nepozrie, či môže ísť, o nejakom aspoň pribrzdení škoda hovoriť. Zvysoka sa na to ehmm...

Edit: ono tá uzavretá cesta nie je náhodou tá obslužná trasa, po ktorej je zakázaný pohyb? A cyklotrasou je len preto, že to niekto na magistráte či kde vyznačil?


Praveze ta STOPka mna zachranila vcera. Keby tam nebola tak ani by som nevedel, ze mam zastavit. Zhora z Pristavneho leteli 2 cyklisti jak svina. Keby tam nebola ta znacka, tak sme v sebe.
To, ze ju budu ludia ignorovat tak to je uz ich sprostost. Praveze ja som tam tu znacku ocenil.

Inak hej, pri tej trafostanici to je taka neprijemna zakruta.
08.09.2021 - 15:34:10
00
iron.hide napísal:
k tomu Luznemu mostu zatial nemam ziadne info...
Ale chcel som nieco ine - na tom novom useku pri Pristavnom su az dva nebezpecne rohy, fakt skvela praca, tlieskam :clap:

--jo a k tomu letisku uz fakt nemam slov. Nastastie tadial nejazdim, vzdy idem radsej trochu "terennejsie" - okolo Zelenej vody a potom popri Surskom kanali (tam kde este nie je asfalt)


Tiez sa naspat chystam okolo zelenej vody a strkovky. Kym je sucho, tak je to ok, ale ak by malo byt mokro, tak zablateny do prace dorazit nechcem.
08.09.2021 - 16:11:17
00
scarinko napísal:
no to som zvedavy ci rekonstruuju tu cestu alebo nieco ine


Podla mna fixnu len najhorsie useky. tj. zatapany usek a nerovnosti, kde by trpela naprava vozidiel letiska (tych je tam viacero).
08.09.2021 - 16:11:25
01
mnoho ľudí ani netuší že cyklotrasa okolo letiska, koniec koncov, de jure ani cyklotrasou nie je... to len k tomu článku pre upresnenie...
08.09.2021 - 17:42:50
01
Pri trafostanici odporucam ist pomaly, dnes som tam takmer sposobil koliziu, chalanovi oproti iducemu sa ospravedlnujem, ak cita tieto riadky.

Siel som aj okolo letiska, ploty som ignoroval. Najhorsie useky cesty uz boli narezane, predpokladam, ze ich budu zbijat nasledovne dni, takze to uz bude neprejazdne.
08.09.2021 - 20:25:00
02
DEL


EDIT: Lužný most. Objavili sa nejaké neoficiálne správy, že tento most s dialničným úsekom D4 chcú otvoriť 17.9. respektíve v druhej polovici septembra. Tak snáď nezabudnú odstrániť aj zábrany na výjazdových rampách na most.
09.09.2021 - 09:04:47
00
user_id napísal:
Podla mna fixnu len najhorsie useky. tj. zatapany usek a nerovnosti, kde by trpela naprava vozidiel letiska (tych je tam viacero).


No jasne, ze len najhorsie, zelenym sprejom maju vyznacene vyslovene len zlomy, vytlky a zatapany usek, kde je jama ako svet.
09.09.2021 - 11:14:31
00
keyboard_arrow_up