Dezole o5 excelovali
https://www.aktuality.sk/clanok/rvh1vjk/koronavirus-mobilne-jednotky-narazili-na-hoaxy-a-silu-konspiracii-pomriete-kricala-zena/
15.09.2021 - 17:45:13
00
s antivax je priamy súvis, prečo sa nebudeme mať lepšie,
lebo potom sa volia -- antivax pele, fiko, kotleba, boris, a je to v <>
15.09.2021 - 18:22:16
01
Borisa by som za antivax neoznacil, on je len zbabely populisticky zmrd zvatlajuci o slobode.
15.09.2021 - 18:31:40
02
to sú všetci menovaný okrem kotlebu
15.09.2021 - 19:22:46
00
a nieje uz odveci sledovat pocet pozitivnych? vela ludi to prekonalo, co to je naockovane. odhad z toho cisla kolko sa ich dostane do nemocnic bude uz uplne mimo. preco sa nesleduje hlavne pocet ludi v nemocnici a ako dlho tam musia pobudnut? ci na to sa pride zase az tak o rok-dva?
15.09.2021 - 19:23:39
00
dellax napísal:
To mi nejak nevychádza.

Počas prvej a druhej vlny pandémie sa u nich totiž nenakazil ani jeden senior.

Covid-19 potvrdili zatiaľ deviatim klientom a pozitívni sú aj šiesti zamestnanci. Takmer všetci sú pritom plne zaočkovaní. "Vôbec nemajú najľahší priebeh, majú aj teploty, kašeľ, bolesť hrudníka a bolesť celého tela," povedala riaditeľka.

https://www.noviny.sk/slovensko/630580-dramaticka-situacia-v-domove-dochodcov-pozitivna-je-viac-ako-polovica-seniorov-vsetci-su-uplne-ockovani

uz to tu ktosi pisal, ale preco nezopakovat :)
porovnavas neporovnatelne. prva a druha vlna plna lockdownov a zakazov vychadzania, testovaciek akzdy tyzden, kazdy sa chranil (alebo aspon vacsina) a behal v respiratoroch este aj po vonku...
tretia vlna kde nie su takmer ziadne opatrenia, testovat sa ide asi len ten komu je vazne uz zle, nudzovy stav bohvie ci bude takze dake obmedzenia asi tazko budu. na rozdiel od prvej druhej vlny tu je nakazlivejsia delta

ze sa to do toho domova dostalo nie je vobec nic prekvapive vzhladom na situaciu okolo. ktovie ci sa vobec ti zamestnanci testuju alebo sa spoliehaju len na to ze su ockovani tak ruka hore ideme :). podla vyjadreni toho z domova ze nechape ako sa to tam dostalo by som nieco take tipoval, ze ani netusia ako sa kovid moze sirit.
ja by som dal testovat povinne vsetkych zamestnancov takych zariadeni raz tyzdenne bez ohladu na to ako su zaockovani.

ked to zratam, tak mi to vychadza uplne krasne, teraz sa kovid dokaze rozsirit niekolkonasobne lahsie a rychlejsie
15.09.2021 - 19:36:01
00
prosim, vysvetli mi tie lockdowny a zakazy vychadzania.
15.09.2021 - 20:16:14
00
tu to mas v kope

Prílohy:

covid-automat_signalizacny-system_4v1.pdf [529.95 KiB]

15.09.2021 - 21:54:09
00
Ramon1 napísal:
Prosim vás lucídne zmýšľajúcich , nedovolte dezolom v šírení debilít a “ lajkujte “ skryte “ útočne a neprínosné “ komenty ludi , ktorí sa ta zastávajú očkovania , ochrany verejného zdravia a rešpektujú autority … obdobne ako som ja vytiahol na “ svetlo “ príspevok od Volodja . “ Pomätencov “ veľmi teší ak sú naše názory na ich stupidity neviditeľne .

Děkuju náčelníku, že ses mě zastal :D. Ale beztak som ho nemusel 'urazit', lebo len na to cakal. Cize tie palce dole v tomto pripade berem. Aj dellaxovi som mal dat len palec dole a smitec. Slusne som vysvetlil uz viackrat. Hoci realne by si tento dellax zasluzil aj přes držku, kedze okrem mnozstva nepravdivych informacii tu tvrdil, ze "vlastne decko moze dat zaockovat len maximalny uberkkt". Vytiahol som z neho, ze jeho samotneho rodicia ockovat dali. A teda pravdepodobne nejakym sposobom ich vini za svoju momentalnu zivotnu situaciu. Skryty palcami dole som mal aj uplne neutralny prispevok s videom, kde odbornik na argumentaciu v rozhovore radil, ako sa konstruktivne a s porozumenim rozpravat s blizkymi, ktori su antivax. A to este skor, ako by stihli ten rozhovor vypocut :D
15.09.2021 - 22:26:37
07
1.) Jeej, dal som zaočkovať deti, som uber :)
2.) a teraz pravda - išli dobrovoľne
3.) však už majú na to roky :lol:
15.09.2021 - 22:41:14
00
Per, dakujem, ze si dal posledny aktualny, ale citaj prosim ta aj to na co som reagoval. ako capulo stale dokolecka papagajuje o tom ako sa teraz vsetci nakazia a ako pomahali lockdowny pri prvej a druhej vlne.

a teraz ked sa vsade spomina ako je vychod uz na tom zle, skuste napocitat pocet ludi, ktori dnes mali rusko na hromadnom podujati v KE na okolo slovenska.
ani timy na predstavovani nemali, okrem nejakych vynimiek.

a ako Volodja napisal, ze mal skryty aj neutralny prispevok, tak ja neviem preco su moje mozno niektore, skryte.
aha viem. Ramon1 sa na tom ukaja, ked nevie inak reagovat. a toto na neho uplne plati:
“ Pomätencov “ veľmi teší ak sú naše názory neviditeľne .
15.09.2021 - 22:55:32
01
Co z toho vypliva ? Konci leto, este si nikto poriadne neuvedomuje co sa zacina diat
To je ako s malymi neposlusnymi detmi, proste potrebuju dostat po zadku (zacnu zomierat ludia)
Netreba to riesit, nic s tym neurobime, vsetko je tak ako ma byt.
15.09.2021 - 23:12:09
00
Všímajte ako dezolé s pribúdajúcimi kovidakmi v spoločnosti eskalujú svoju primitívnu aktivitu vo virtuálnom priestore … sťahuje im už riťky . Áno všetko je ako ma byt a ako bolo predikované 👨‍⚕️
15.09.2021 - 23:16:15
03
Odkedy som zaockovany pribral som 5 kil, viac mi chuti 😁 a mozem to hodit na vedlajsi ucinok 😁
Pravda je ale taka ze zo zdravotnych dovodov /ktore nijako nesuvisia s ockovanim/ a nedostatku casu nespalujem tolko co predtym 🙃
15.09.2021 - 23:25:55
01
ftu2 napísal:
Per, dakujem, ze si dal posledny aktualny, ale citaj prosim ta aj to na co som reagoval. ako capulo stale dokolecka papagajuje o tom ako sa teraz vsetci nakazia a ako pomahali lockdowny pri prvej a druhej vlne.

a teraz ked sa vsade spomina ako je vychod uz na tom zle, skuste napocitat pocet ludi, ktori dnes mali rusko na hromadnom podujati v KE na okolo slovenska.
ani timy na predstavovani nemali, okrem nejakych vynimiek.


nevravim ze teraz teraz, ale casom sa nakazia vsetci ak to tu bude tak ako teraz, proste neujdes tomu, ci uz pri 3tej alebo 4tej alebo kolkej vlne, musis s tym ratat ze to schytas

a lockdowny samozrejme ze pomahali. ked zavres restiky, krcmy, kina, kostoly, akvace... tak samozrejme ze to pomoze. ked zakazes ludom lozit po vonku, tak nebudu lozit po navstevach, zgrupovat sa kadetade...

to s tou KE je presne to co vravim, momentalne je to daleko volnejsie a ludia na to ovela viac prdia ako pri 1-2 vlne, preto ocakavam ze bude zle
16.09.2021 - 00:40:45
00
keyboard_arrow_up