stava sa mi to pravidelne - a kym nezastavia vo vsetkych pruhoch v jednom smere tak ich kaslem - som za ***** ale mam sa rad. a ak cez stojace nevidim tak idem opatrne zastavim pred stojacim a pozriem sa ci vo vedlajsom pruhu nieco neleti. hlavne ked brzdi prve auto v odbocovacom, tomu v hlavnom pruhu nemusi trknut preco alebo ani nevidi ze niekto je na prechode a ten vedla neho dava prednost.
17.09.2021 - 15:06:08
01
Tiez to casto vidam; parkrat som v roli toho stojaceho auta trubil, kedze som v zrkadle videl, ze ten v druhom pruhu sa zastavit nechysta. Aj moju babku tak pred nejakymi 15 rokmi zrazilo na Racianskej.
17.09.2021 - 15:19:12
01
Minule som zrovna na Puchovskej smerom do PK zazil situáciu, keď auto v ľavom pruhu predo mnou ~100m začalo veľmi prudko pred priechodom brzdiť, aby pustilo chodca. Ja som šiel v pravom. Reflexivne som tiež dupol na brzdu, lebo som cez neho nevidel a nevedel som, či mu tam niekto vybehol alebo čo a henten nakoniec chodca ani nepustil, prešiel mu rovno popred nos...
17.09.2021 - 15:36:40
01
cele to pustanie na prechodoch je blbo vyriesene - a strasne zle zauzivane.
nenavidim ked zabrzdi 2cm od prechodu a akonahle spravim prvy krok uz sa rozbieha a "prejde mi po patach" - to nech sa na to radsej vykasle a prefrci okolo - pride mi to bezpecnejsie aj rychlejsie
17.09.2021 - 15:44:25
01
moze byt niekto taky tupy?

Prílohy:

Capture.JPG
Capture.JPG 112.91 KiB thumb_up0thumb_down

17.09.2021 - 16:19:45
02
Text pod videom začína "Tři dívky v Brně v noci....".
Ja by som zastal ako chodec na ostrovčeku a počkal ako tie 2 auta prejdu. Hadam ich nepojde 200 za sebou. Tam vidim teda aj dost blbe rozhodnutie chodkyn. Vodiča to neospravedlnuje.
17.09.2021 - 16:41:10
00
Apropo tie prechody pre chodcov - ja som si zakazdym daval neskutocny pozor ale aj tak ma raz skoro zramovalo auto.
Normalna dvojprudovka s dvojitou plnou ciarou a na nej prechod pre chodcov. Z mojho pohladu chodca pred prechodom bola dolava rovna cesta s dobrym vyhladom, doprava zacinala lavotociva zakruta. Prechadzal som po prechode z jednej strany na druhu, zlava isli dva auta, zprava ziadne. Prve auto zastavilo a pustalo ma, druhe zastavilo za nim a cakalo. Ocekoval som si lavu stranu - auta stali, ocekoval som si pravu stranu - nic neslo, pozrel som dolava a vstupil na prechod - auta stale stali, uz som bol pred autom takze som zacal pozerat len pravu stranu a prechadzal prechodom z jedneho pruhu do druheho. Nieco sa mi nezdalo tak som rychlo pozrel dolava a videl auto ako sa na mna ruti, to druhe auto ktore povodne stalo. Vodicka sa rozhodla ze nebude cakat ale ze auto stojace prednou (pred prechodom) predbehne cez plnu ciaru do protismeru. Sportove auto, cize na tom useku to auto skutocne zrychlilo. Ako som sa snazil zastat v polke kroku a daval ruky za seba videl som tvar tej zeny. Na to ako rychlo zbledla a otvorila usta ked si ma vsimla nezabudnem. Neviem ako je to mozne ze ma nezachytilo spatne zrkadlo ale sponou na opasku som jej musel spravit na dverach alebo klucke skrabanec, pretoze som pocul dotyk a ako som sa snazil byt cely co najdalej od auta a pozeral sa smerom nadol tak som videl ze opaskom som bol tesne pri aute. Ta zena spomalila az za prechodom, potom si to rozmyslela, pridala a uz jej nebolo.
Toto je ten prechod https://www.google.com/maps/@48.1552834,17.0460679,3a,75y,0.61h,84.35t/data=!3m6!1e1!3m4!1sJqMzJSb699cR_EfiZxSCyA!2e0!7i13312!8i6656
Siel som z pravej strany dolava. Az potom som si vsimol ze auto ktore ma pustalo davalo smerovku doprava a ze prechod je zaroven na vyjazde/vjazde do skoly. Cize zenska videla pred sebou stojace auto s blinkrom doprava, asi usudila ze caka len na to ze auto odboci, nechcelo sa jej cakat tak to dala cez dvojitu ciaru do protismeru.
Ano ta vodicka spravila celkom velku chybu ale chcel som tym vsetkym povedat ze i na prechode moze dojst k nebezpecnej situacii ktoru takmer nikto nikdy necaka.
17.09.2021 - 17:04:45
01
..ja sledujem nie len auta hned pred prechodom, ale aj tie co idu za nimi. Odkedy som bol ucastnikom nehody na prechode, kde prve auto zastavilo, druhe dobrzdovalo, my sme vysli na prechod a ako sme boli uz v dalsom pruhu, tak do tych dvoch aut narazila dodavka a obe ich posunula. To co stalo pred prechodom bolo za prechodom, to druhe dobrzdujuce bolo na prechode. Nastastie nas nezachtili.
Prve auto bola stara Lada, tam mali vpredu zlomene sedacky dozadu, sa dvihli ako z postele co lezali :D a panacik v druhom aute vybite predne zuby o volant. Chlapik na dodavke ladil radio, preto nezabrzdil.
17.09.2021 - 20:15:25
00
https://youtu.be/RIUKM4VgvQg
Bez komentára...
18.09.2021 - 05:34:37
00
... mne to príde tak, že reportér sedel na bicykli prvý krát v živote
18.09.2021 - 07:35:07
05
Rozhodne patri aj do kategorie "Ti, co kazia meno normalnym cyklistom."
18.09.2021 - 08:12:39
00
https://www.bratislavskenoviny.sk/stalo-sa/doma/67902-tragedia-na-d1-zatial-nezname-vozidlo-zrazilo-pri-odpocivadle-cataj-22-rocnu-zenu-jej-telo-nasli-az-mimo-vozovky
18.09.2021 - 08:46:29
00
Prečo si túto správu dal sem,keď nezanedbateľný podiel viny má tá dievčina na triku sama?
18.09.2021 - 08:56:53
02
https://sk.wikipedia.org/wiki/Darwinova_cena
18.09.2021 - 09:08:22
00
duves -om uvedená nehoda patrí na triko stavu tej "trojprúdovej" diaľnice, ktorú permanentne kritizujem a vy ma za to hejtujete. Na nehode má obrovský podiel absencia odstavného pruhu. Keby túto skutočnosť vodiči s rozumom pochopili a pokiaľ sa dá, jazdili v strednom pruhu, dievčina by možno žila.
18.09.2021 - 09:53:22
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up