toto je výsledok 30 rokov nereformovaného PZ nič iné. Policajti ktorí 30 rokov len prevracajú kabáty podľa toho kto je aktuálne pri moci.Najnižšia dôvera od občanov v európe.
15.09.2021 - 22:32:16
00
je to bordel,ale hádam si to niekto odskáče-zobrať vyšetrovatelov do väzby bez riadneho zdôvodnenia-neskutočné,navyše je tu nová informácia:
Obvinený Peter Petrov alias Tiger vypovedal na polícii, že jediný, kto ho navádzal na krivú výpoveď je expolicajt Ján Kaľavský. Ten však vyviazol bez obvinenia, no usvedčuje iných kolegov-vyšetrovateľov.
Spolupracujúceho obvineného Petra Petrova alias Tigra chcel Úrad inšpekčnej služby zadržať už koncom júla. Ide o známu neúspešnú akciu, za ktorej údajné zmarenie obvinili bývalého policajného prezidenta Petra Kovaříka.
16.09.2021 - 08:16:45
00
Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic vyhlásil, že tým ako krajský prokurátor v Bratislave odôvodňoval kolúzny dôvod väzby u vyšetrovateľa Mašina, sa mohol dopustiť úmyselného zavádzania súdu. Prokurátor Chylo totiž vo väzobnom návrhu konštatuje, že keď chceli zaistiť Mašinovi spis, tak kázal kolegyni, aby volala Lipšicovi ako vysokému predstaviteľovi prokuratúry.

Celé stanovisko Daniela Lipšica:

„Z medializovaných informácií som sa dnes ráno dozvedel, že prokurátor krajskej prokuratúry odôvodňoval kolúzny dôvod väzby u vyšetrovateľa Štefana Mašina aj skutočnosťou, že tento mal požiadať svoju kolegyňu, aby ma telefonicky kontaktovala a informovala ma o zaisťovaní vyšetrovacieho spisu. Vo svojom návrhu mal prokurátor krajskej prokuratúry uviesť, že kolúzne konanie je zvýraznené skutočnosťou, že mala volať špeciálnemu prokurátorovi a zároveň námestníkovi generálneho prokurátora, ktorý je jedným z najvyšších predstaviteľov prokuratúry. V danej súvislosti musím uviesť, že je poľutovaniahodné, ak prokurátor KP neuviedol, že som bol v danej veci vyrozumený ako dozorový prokurátor, nie ako špeciálny prokurátor, ani ako námestník, keďže mám priamo v dozore konkrétne trestné veci a aj túto trestnú vec, kde bol dobrovoľne vydaný rovnopis vyšetrovacieho spisu. Očakávam od vedenia krajskej prokuratúry, že sa k tomuto jednoznačne vyjadrí. Z medializovaných informácií usudzujem, že ide o úmyselné zavádzanie súdu zo strany prokurátora krajskej prokuratúry.“
16.09.2021 - 08:35:48
00
jamkatý Peťko dnes :D
Pellegrini stiahol návrh na odvolanie Kolíkovej, na demisiu vyzval premiéra

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22743248/pellegrini-stiahol-navrh-na-odvolanie-kolikovejna-demisiu-vyzval-premiera.html?ref=terazbox_sme
16.09.2021 - 10:36:15
00
thumb_up0thumb_down
16.09.2021 - 12:33:12
01
dalo sa to čakať,vytvoríme ďalšiu komisiu komisie,aby navrhla čo s tým keď sa komisia nevie zhodnúť...fízlom sa neverí,tak sme sa to učili.
16.09.2021 - 17:25:38
00
To naozaj ZPH nedochádza, že za tým je sperminátor ?
16.09.2021 - 18:09:37
03
ZPH je momentalne zaneprazdnene tym, ze dostalo sancu pomstit sa Kolikovej a Sulikovi

https://dennikn.sk/2538949/koalicia-ma-problem-s-vojnou-v-policii-a-matovic-tlaci-na-sas-aby-sa-vzdala-ministerstva-sulik-to-odmieta
16.09.2021 - 18:24:24
04
Úrad špeciálnej prokuratúry podal obžalobu na vyšetrovateľa Mariána Kučerku pre zločin prijímania úplatku v dvoch skutkoch. V prvom prípade Kučerku žalujú, že prijal 25-tisíc od Norberta Bödöra prostredníctvom Bernarda Slobodníka za to, že pomôže synovcovi ministra Petra Žigu.

V druhom prípade je žalovaný, že prijal 200-tisíc eur od Ľudovíta Makóa za to, že naplánovaná akcia na obvinených sa uskutoční bez zaisťovacích úkonov. Vec rieši samosudca Ján Hrubala, ktorý 9. septembra rozhodol, že Kučerka zostane z preventívnych dôvodov vo väzbe. Najvyšší súd toto rozhodnutie zrušil a Kučerku prepustil z väzby.
17.09.2021 - 10:21:43
00
Prokurátor navrhuje Dušanovi Kováčikovi úhrnný nepodmienečný trest minimálne 13 rokov s minimálnym stupňom stráženia a aj trest prepadnutia majetku. Takisto by mal po odsúdení stratiť možnosť pracovať pre štát.

Pri vysvetľovaní navrhnutého trestu Michal Šúrek poukázal, že Kováčik roky pôsobil ako šéf špeciálnej prokuratúry, ktorá má stíhať zločincov a on konal presne opačne a mal pomáhať hlave mafii.

Šúrek ukončil svoju záverečnú reč.
17.09.2021 - 10:22:43
00
Hnutie Sme rodina malo podľa stíhaného svedka Petra Petrova alias Tigra pohroziť povalením vlády v prípade odvolania vyšetrovateľky policajnej inšpekcie Diany Santusovej z funkcie.
Vyplýva to z odposluchov, ktoré cituje Úrad inšpekčnej služby (ÚIS) vo vznesení obvinenia voči štyrom vyšetrovateľom Národnej kriminálnej agentúry (NAKA). „Tiger, keď som ho viezol, vraví, že má informáciu, že bola porada minister, premiér, Kollár, kde Kollár povedal, že pokiaľ sa niekto dotkne Santusovej, že povalia vládu,“ povedal príslušník Policajného zboru Peter Turňa obvinenému vyšetrovateľovi Pavlovi Ďurkovi a obvinenému dočasnému šéfovi ÚIS Petrovi Scholtzovi. Vyšetrovateľ Pavol Ďurka Turňovi odpovedal, že si nemyslí, že pre „nejakú“ vyšetrovateľku by niekto položil vládu. „To by musela mať inak zlaté kosti,“ dodal Peter Scholtz.
17.09.2021 - 10:48:26
00
Boris Kollár ani nominanti Sme rodina sa nebudú zúčastňovať rokovaní pracovnej skupiny, ktorá má pripraviť návrhy zmien na zlepšenie súdnictva, prokuratúry i polície. Kollár povedal, že sa nebude podieľať na účelových zmenách zákonov kvôli niektorým rozhodnutiam.

„Nebudem podporovať, aby na druhej strane vznikla nová mafia – ja ju môžem nazvať čurillovská,“ vravel s odkazom na meno vyšetrovateľa NAKA Jána Čurillu.

Koalíciu vyzval, aby sa vrátila na začiatok – k politike udržania cien energií, nájomného bývania a exekučnej amnestii...Ako som minule písal, štát žiaľ dnes riadi Boris Kolár.
17.09.2021 - 12:29:16
05
vratenie sa na zaciatok - Kollar pojde zas vekslarcit?
17.09.2021 - 13:05:33
06
Počkaj, počkaj !!!
Vráťme sa my pekne ešte pred "víťazný február" !!!
Dobre ??
17.09.2021 - 19:07:45
00
Prečo by mal vekslárčiť? Vyzerá to, že Kolár bude predseda parlamentu aj za novej koalície Smer, Hlas Smeru, Smer Rodina a ak bude treba aj náckov z Hlasu ĽSNS.
Kováčik a spol ak budú odsúdení,budú rehabilitovaní a s nimi aj štartérovi kámoši z ulice.
Slováci sú väčší dementi ako Afgánci, čo si nasťahovali do prezidentského paláca tých pomätených otrhancov skôr, ako amíci vytiahli päty z domu.
17.09.2021 - 22:58:21
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up