gebula napísal:
Celkom smutné, že takýto tupý pablb sa voľne pohybuje pomedzi ľudí. A tipujem, že patrí do grupy sťažujúcej sa na bordel vo vakcínach, aj keď násobne väčší bordel má vo vlastnej hlave :swear:


Henten prispevok je sialene depresivny, doriti, este aj 20 rocny student...

Ale ad bordel vo vakcinach: na toto mam tragikomicku anekdotu ja. Do lokalnej posilky som prestal chodit asi 4 roky dozadu ked sa vo velkom ukazalo osadenstvo ako pro-Kotleba dezolati pri volbach. Nedeletol som ich vsak vsetkych z friendlistu hned a zopar mi ich ukazuje storky v Messangeri.

Top su dvaja maximalni sypaci co rocne daju desiatky ihiel do zadku, a nebavime sa o testaku ale tren, dizajnerskych koktejloch (peptidy,..), inzuline, proste cela ta moderna zabava.
A tyzden co tyzden si daju story ako sa nedaju ockovat lebo si do tela nebudu davat cudziu chemiu :- D Od mojich konspirativnych svokrovcov to akoze chapem, ale tito chlapci :- D
21.09.2021 - 01:07:50
06
.. ani rusko "handru" si to na hubu neda, ale kuklu - to moža :-D
21.09.2021 - 07:01:20
01
https://www.aktuality.sk/diskusia/1ttzwt8/koronavirus-odporcovia-vakcin-stopli-na-orave-dalsi-vyjazd-ockovacej-jednotky/
21.09.2021 - 07:48:45
00
Antivaxeri tvrdia, že očkovaní sú agresívni a oni sú barankovia.
21.09.2021 - 07:57:46
00
Kokso, a títo ludia maju akože OP a volebné právo?
https://www.facebook.com/udalostiludkastanka/videos/854656638774846
21.09.2021 - 08:07:16
00
Propaganda je nenavistna a neuveritelne silna.
V Rusku sa skoncili volby. Tipujem, ze teraz oficialne cisla mrtvych vyskocia nad 800 denne. Lebo uz budu moct.

Rusom sa vracia ich protiockovacia kampan. Zial, nasa spolocnost aj vinou debilnych politikov spadla do nenavistnych bojov medzi sebou. Miesto toho aby sme mohli normalne zit.
21.09.2021 - 08:12:34
00
Ukrajinský minister zdravotníctva Viktor Liaško uviedol, že 99,2% úmrtí v dôsledku koronavírusu medzi Ukrajincami bolo medzi neočkovanými

Tam to teraz začína tiež nepekné kosiť
21.09.2021 - 08:34:35
00
CyclopathicLaughs napísal:
Ano, predovsetkym tie od renomovanych autorov, resp. absolventov vysokej skoly zivota na vysokokvalitnych strankach ako dennikn.sk. Ale nemam eura na to aby som si ich predplatil, preto casto zobronim o odomknutie clanku aby sa aj moja mysel mohla ponorit do skveleho obsahu.


uvedomujes si, ze dennik N a podobne zdroje citaju vysokoskolski vzdelani ludia s akou takou sadou kritickeho myslenia, ktori studovali na vysokych skolach a aspon pricuchli k vede? Naproti tomu zemavek badatel a podobne nezmysly citaju vacsinou max stredoskolsky vzdelani ludia ktori prave maju na profiloch vysoku skolu zivota? Ze su to ludia nizsieho vzdelania s vacsinou manualnou pracou max z krajskych miest bez akehokolvek kritickeho myslenia, ktori podlahnu kazdej informacii na nete, ktora im dava ten falosny pocit, ze vedia nieco "viac" alebo dokazali odhalit "nieco" co ich vzdelanejsi pribuzni ci susedia nezistili? Tu mame vzorku ludi, ktori su po precitani 3 nezmyselnych clankov mudrejsi ako lekar po 10 rocnej praxi. Uvedomujes si to do akej skupiny patris? Si uzavrety vo svojej facebook bubline, facebook presne vie co ti ma ponukat aby si na nom stravil co najviac casu. Jemu je jedno ake nezmysli ti ponukne, jemu ide o cas a reklamu. A takto vam vsetkych vytvara bublinu, kde si myslite ze je vas vela, realne je vas mozno 10% upistanych, je vas malo. Nikdy vas nepride na protesty 100tisic, lebo vas tolko nie je.

A uprimne, uz len pri predstave, kolko inteligentnych ludi je zaockovanych a kolko vas hlupakov je nezaockovanych.. Keby ta vakcina nas zacala zabijat o 3 roky, tak radsej umriet ako tu s vami ostat.
21.09.2021 - 08:39:08
212
o dovod viac dat to povinne a neriesit co si kto mysli. problem ale je ze aj kopec politikov nie je ockovanych, lebo si asi myslia ze su nieco viac ked su vo vlade a ze covid na nich neucinkuje alebo co :), tak ti si to sami na seba neodhlasuju
skor si myslim ze ludi 'uvaria' postupne niekde inde, tam kde uz dali povinne pre zdravotnictvo atd. sem tam pridaju dalsiu cast ludi az postupne budu vsetci povinne zaockovani. a potom nase opice sa len zopicia po takej krajine, aby sa mali na co vyhovorit keby daco. ale to bude tak v roku 2023 :D
21.09.2021 - 08:49:22
00
delarosa napísal:
uvedomujes si, ze dennik N a podobne zdroje citaju vysokoskolski vzdelani ludia s akou takou sadou kritickeho myslenia, ktori studovali na vysokych skolach a aspon pricuchli k vede? Naproti tomu zemavek badatel a podobne nezmysly citaju vacsinou max stredoskolsky vzdelani ludia ktori prave maju na profiloch vysoku skolu zivota? Ze su to ludia nizsieho vzdelania s vacsinou manualnou pracou max z krajskych miest bez akehokolvek kritickeho myslenia, ktori podlahnu kazdej informacii na nete, ktora im dava ten falosny pocit, ze vedia nieco "viac" alebo dokazali odhalit "nieco" co ich vzdelanejsi pribuzni ci susedia nezistili? Tu mame vzorku ludi, ktori su po precitani 3 nezmyselnych clankov mudrejsi ako lekar po 10 rocnej praxi. Uvedomujes si to do akej skupiny patris? Si uzavrety vo svojej facebook bubline, facebook presne vie co ti ma ponukat aby si na nom stravil co najviac casu. Jemu je jedno ake nezmysli ti ponukne, jemu ide o cas a reklamu. A takto vam vsetkych vytvara bublinu, kde si myslite ze je vas vela, realne je vas mozno 10% upistanych, je vas malo. Nikdy vas nepride na protesty 100tisic, lebo vas tolko nie je.

A uprimne, uz len pri predstave, kolko inteligentnych ludi je zaockovanych a kolko vas hlupakov je nezaockovanych.. Keby ta vakcina nas zacala zabijat o 3 roky, tak radsej umriet ako tu s vami ostat.


Cize v skratke si povedal, ze ludia, ktori nemaju vysoku skolu su idioti?
21.09.2021 - 09:09:05
01
No určite to nemyslí tak, že sú idioti vo " všetkom".....Sú skrátka len idioti na túto konkrétnu vec - tzv. "špecializovaní idioti" . Každopádne, človek by mal vždy premýšľať, prečo ho iný človek označí za idiota. Napr. určite som idiot v očiach antivaxerov, lebo som sa dal zaočkovať. Premýšlaľ som nad týma zistil som, že dokážem s tým žiť. Tak nerobme z toho drámu, keď jedna skupina ľudí ( rsp. jednotlivec ) označí druhú skupinu ( alebo jednotlivca ) za idiotov/a. To mi príde také idiotské :)
21.09.2021 - 09:25:27
01
Celkom by ma inak zaujímalo, čo si takíto logicko-analytickí fešáci predstavujú pri význame slova väčšinou? A ako následne dôjdu k záveru, že to znamená (všetci) ľudia bez VŠ ...
21.09.2021 - 09:36:41
00
slova dezolat a robotnik sa spajaju po celom svete
https://www.aktuality.sk/clanok/x8pj1v6/melbourne-zatvorilo-staveniska-po-nasilnom-proteste-antivaxerov/
lahko ovpyvnitelni jednoduchi ludia bez kritickeho myslenia(bez urazky)
21.09.2021 - 09:40:52
00
Ale tiež netreba označovať za tupca každého manuálne pracujúceho človeka. Samozrejme, antivaxerov je viac v "pracujúcich" radoch, no v mojom okolí je odporcov očkovania asi toľko s VŠ ako bez nej. Napr. ja pracujem manuálne 18 rokov, som zaočkovaný a dokonca aj denník n mám predplatený. Ale nemám vysokú školu. Som preto tupec?
21.09.2021 - 09:41:55
19
samozrejme, nic nie je ciernobiele..akurat tito "pracujuci" sa najviac ozyvaju
21.09.2021 - 09:46:44
00
keyboard_arrow_up