CyclopathicLaughs napísal:
Cize v skratke si povedal, ze ludia, ktori nemaju vysoku skolu su idioti?

Presne argumentacia ako fico ci kotleba, vyberiem si fazulku a extrapolujem ju k nazoru ktorym znemoznim nepriatela.
Cize v skratke som ti napisal, ze drz sa vacsiny ludi inteligentnych a nie vacsiny ludi menej inteligentnych. Nech si to extrapolujes akokolvek, drz sa vyjadreni vacsiny vedcov. Ak zo 100 vedcov 98 povie ockovat a dvaja neockovat, pricom aj z tych 2 jeden nepracuje davno v obore ale stale si hovori vedec, budes verit ktorej skupine? Ako vysokoskolak ITckar ti sem napisem, ze ked sa mi pokazi auto, pojdem za tym stredoskolakom, a vyberiem si toho sikovnejsieho a skusenejsieho, a necham ho opravit mi auto, nebudem mu do toho kecat a vykrikovat ze to robi zle. Ked budem potrebovat novu kuchynsku linku, dam si ju urobit skutocnym odbornikom a nie tomu automechanikovi. A ked budem mat zapal slepaku, pojdem za doktorom a nie za stolarom. A ked sa ti pokazi comp, tak prides za mnou a nie za chirurgom. Preco by som potom mal pocuvat bukovskeho miesto Klempu ci Sabaku? Nikto nenazyva ludi idiotmi na zaklade vzdelania. Vyjadrujem tym moje presvedcenie, ze ako ITckar sa nebudem vyjadrovat k infektologii ci virologii ale pridam sa k vacsej skupine vzdelanych ludi. Tot vsio a nebud vztahovacny.
21.09.2021 - 12:22:54
125
duves napísal:


Ten chlapík s mikrofónom sa musí pekne premáhať aby nevyprskol smiechom...
21.09.2021 - 12:32:21
01
delarosa napísal:
Presne argumentacia ako fico ci kotleba, vyberiem si fazulku a extrapolujem ju k nazoru ktorym znemoznim nepriatela.
Cize v skratke som ti napisal, ze drz sa vacsiny ludi inteligentnych a nie vacsiny ludi menej inteligentnych. Nech si to extrapolujes akokolvek, drz sa vyjadreni vacsiny vedcov. Ak zo 100 vedcov 98 povie ockovat a dvaja neockovat, pricom aj z tych 2 jeden nepracuje davno v obore ale stale si hovori vedec, budes verit ktorej skupine? Ako vysokoskolak ITckar ti sem napisem, ze ked sa mi pokazi auto, pojdem za tym stredoskolakom, a vyberiem si toho sikovnejsieho a skusenejsieho, a necham ho opravit mi auto, nebudem mu do toho kecat a vykrikovat ze to robi zle. Ked budem potrebovat novu kuchynsku linku, dam si ju urobit skutocnym odbornikom a nie tomu automechanikovi. A ked budem mat zapal slepaku, pojdem za doktorom a nie za stolarom. A ked sa ti pokazi comp, tak prides za mnou a nie za chirurgom. Preco by som potom mal pocuvat bukovskeho miesto Klempu ci Sabaku? Nikto nenazyva ludi idiotmi na zaklade vzdelania. Vyjadrujem tym moje presvedcenie, ze ako ITckar sa nebudem vyjadrovat k infektologii ci virologii ale pridam sa k vacsej skupine vzdelanych ludi. Tot vsio a nebud vztahovacny.


Myslis si, ze preto, ze robis v IT si inteligentny? :)
21.09.2021 - 12:42:38
00
duves napísal:
Chce sa mi napísať, včera som bol na stolici, aj dnes, ale vždy to bolo iné. To si tym chcel povedat zomg?


Ano, cim je clovek starsi, tak aj ta stolica je kazdy den ina, raz bolia hemeroidy viac, raz menej.
21.09.2021 - 12:43:39
00
CyclopathicLaughs napísal:
Myslis si, ze preto, ze robis v IT si inteligentny? :)

Opäť si to nepochopil
21.09.2021 - 12:47:36
010
:facepalm:

thumb_up0thumb_down
21.09.2021 - 12:50:20
01
To je čo za mutáciu dezlatstva? Veď doteraz bránili len vakcinacii samých seba. Teraz tomu bránia aj u ľudí čo sa chcú zaočkovať? Nejak nechápem prečo.
21.09.2021 - 13:04:30
00
Ved to je jasne.....Ak dezolat havaruje na aute a bude mu musiet byt poskytnuta transfuzia, tak dezolat nechce, aby ta krv bola zo zaockovaneho jedinca...Cize preto bojuju aj proti tomu..Skratka im ide iba o seba.
21.09.2021 - 13:25:35
00
CyclopathicLaughs napísal:
Myslis si, ze preto, ze robis v IT si inteligentny? :)

ano urcite si myslim ze som inteligentny ale nie preto ze robim v IT. Jednym zo znakov inteligencie je nechat si poradit a nemat nazor na vsetko... ;)
21.09.2021 - 13:31:42
05
To nie je sranda. Toto je rozklad spolocnosti. Zial.
Vsak nech si ludia, ktori nechcu vakcinu ani nic od vakcinovanych ludi zalozia vlastne doliecovacie spolky a nech sa tam liecia ivermektinom. Mne je to jedno. Su to dospeli ludia, mozu si robit co chcu. Len nech nelezu do nemocnice, ked budu mat chripocku. Zial, pojdu tam.
21.09.2021 - 13:36:04
00
Vakcíny sa boja, ale čo taký ibuprofén napr.? Odstavec 4.Vedlajsie účinky
https://www.adc.sk/databazy/produkty/pil/ibuprofen-400-stada-541982.html
21.09.2021 - 13:38:27
00
Ak moj prispevok "nech si robia co chcu" niekto bude brat tak, ze nech aj nakazia ostatnych, tak ano. Uz som na to rezignoval. Cast ludi od nezaockovanych dostane neprimerane vysoku davku a moze umriet. Ale kym nebude umierat vela nezaockovanych ludi, dovtedy sa tu budu pchat a buzerovat a robit zle.
21.09.2021 - 13:41:41
00
will napísal:
To nie je sranda. Toto je rozklad spolocnosti. Zial.
Vsak nech si ludia, ktori nechcu vakcinu ani nic od vakcinovanych ludi zalozia vlastne doliecovacie spolky a nech sa tam liecia ivermektinom. Mne je to jedno. Su to dospeli ludia, mozu si robit co chcu. Len nech nelezu do nemocnice, ked budu mat chripocku. Zial, pojdu tam.

tomu ver ze pojdu, a prvi tam budu najhlasnejsie kricat ze co to je za zdravotnictvo ze ich nezachranuje... je to proste taky typ ludi...
21.09.2021 - 13:55:48
00
will napísal:
Ak moj prispevok "nech si robia co chcu" niekto bude brat tak, ze nech aj nakazia ostatnych, tak ano. Uz som na to rezignoval. Cast ludi od nezaockovanych dostane neprimerane vysoku davku a moze umriet. Ale kym nebude umierat vela nezaockovanych ludi, dovtedy sa tu budu pchat a buzerovat a robit zle.

Aj keď bude umierať veľa nezaockovanych, tak to zas bude preto, lebo to (pfizerom, gatesom, ufonmi..).. podplatena vláda upravila, aby sa ľudia viac báli a išli sa zaočkovať. Ako z učebnice psychiatrie odsek paranoidná schizofrénia.
21.09.2021 - 13:59:08
00
darebak napísal:
:facepalm:

thumb_up0thumb_down


definícia sedí
luza -y ž. pejor. deklasované zložky spoločnosti; zberba
21.09.2021 - 14:01:47
00
keyboard_arrow_up