Čo porušil tento šofér ? :)

Prílohy:

20210922_064916.jpg
20210922_064916.jpg 492.65 KiB thumb_up0thumb_down

22.09.2021 - 07:48:42
00
nic, len ma v hlave nakakane
22.09.2021 - 08:10:13
07
Vyzerá to tak, že pod tým autom je niečo nastriekané čo nevidieť (možno zákaz státia, zastavenia????), takže ťažko povedať čo porušil.
22.09.2021 - 08:40:11
00
Ja keď vidím prispevok od uživateľa Kenai (teda skôr nevidím pokiaľ ho niekto necituje, lebo ho mám v ignore liste), okamžie ma napadne ten vtip o záhorákovi v protismere na diaľnici.
22.09.2021 - 08:48:33
02
milankr79, tak hádam v prvom rade porušil princípy základnej ohľaduplnosti. Zaparkovať pred vchodom do bytovky tak, že ľudia musia obchádzať auto, je sedláčtina najvyššieho rangu, nehovoriac o kočíkov, vozíčkoch a záchranke.
22.09.2021 - 09:28:11
07
Jaroh To je bez debaty, len sa mi zdá, že to je tam dokonca aj vyznačené.
22.09.2021 - 09:35:03
00
To je tusim na Pustej?
Ja som dnes na obchvate, v cca 40kou sa posuvajucej zapche vyblikal a nasledne upozornil vodica dodavky, ze ma na zadnej gume bublinu velku ako hlava babatka. Zastali sme sice trochu grobiansky vlavo (on zacal! 😃), ale asi lepsie nez keby mu to prasklo dalej na dialnici. Bola to ta vysoka skrinova dodavka, to by bolo tazke ustat v rychlosti.

“The wonderful thing about standards is that there are so many of them to choose from.”

22.09.2021 - 10:06:31
01
michalz napísal:
Čo porušil tento šofér ? :)

Henten typ domov ma tusim vychod z oboch stran, tak si asi myslel, ze kym jeden vchod je volny, je asi ok parkovat pred druhym. Samozrejme, parkovat pred vchodom ok nie je.
22.09.2021 - 10:19:11
00
Vidavam podobny styl parkovania uz celkom casto .. nie priamo pred vchodom , ale na podobny styl, tato doba zacina byt privelmi hekticka, uponahlana .. mozno si to nevsimol :). Na jednej strane si vsimam coraz viac roznych podivnych veci v podobnom style /mozno slabsie/, na druhej strane je niekedy dobre sa zamysliet, ci aj vlastne reakcie na nieco podobne, nie su z podobneho sudku. Jedna vec je, ak niekto spravi somarinu, druha, ci sa budem chovat podobne. Teraz nemam na mysli nejak konkretne k tejto veci, ale na fore to uz vidim skoro neustale... ked bol dlhy lockdown, v Bratislave sa uz dalo dychat, teraz je to desive viac, ako pred koronou. Vcera jedna nehoda na obchvat (zhorela dodavka) a mesto plne aut , vsade kolony. Kedze aj cesty treba opravovat samozrejme sep-okt .. to je idealny cas.

Children are afraid of the dark and adults are afraid of the light.

22.09.2021 - 11:01:01
00
Jaroh napísal:
Kenai, to je fakt taký problém si ten článok prečítať, kým o ňom začneš vypisovať na internety a robiť victim blaming?
Nehoda sa nestala na golfovom ihrisku, ale na ulici. A vodič išiel v protismere jednosmernej ulice po ľavej strane.

A tym si zodpovedal, ako sa dostalo golfove auticko mimo ihrisko. A nie naozaj nejdem luskat clanok v nemcine s mojimi chabymi schopnostami mozem z toho vyvodit len dezinformaciu. Ci naozaj musim vediet este aj nemecky na to aby som sa mohol nahlas zamysliet nad obsahom obrazku ? Cakal som, ze sa tu ozve niekto ochotny co nemecky vie a vysvetli to. Cim dakujem mizaky89. :y: :l:

"We must remember that in the end nature does not belong to us, we belong to it.” -Grey Owl
Survive with Confidence.
https://www.confidence.sk
https://www.strava.com/athletes/kenai

Hlavne pre internetovych bojovnikov za svoju pravdu a inych tvorov co do diskusie nic neprinasaju len hodnotia cudzine prispevky: Vsetko uvedene v mojich prispevkoch sa zaklada na mojich skusenostiach, vedomostiach a dedukciach. Niekto s inymi skusenostami, vedomostami, moze prist k inym zaverom. Preto nakladajte s tymito informaciami, ako uznate za vhodne, ale v ziadnom pripade ich nepovazujte, za poskytnutie rady, alebo objektivnu pravdu.

22.09.2021 - 13:47:33
00
ja tiez neviem nemecky, spolieham sa na Google translator :D :D
22.09.2021 - 13:52:11
00
Ani ja neviem nemecky. Prekladač je dnes už hádam v každom prehliadači.
22.09.2021 - 13:59:00
00
mizaky89 napísal:
ja tiez neviem nemecky, spolieham sa na Google translator :D :D

Tak to po tom ako viem ze google translate preklada z anglictiny a do anglictiny zasadne nerobim. Obcas to dokaze kompletne zmenit vyznam.

"We must remember that in the end nature does not belong to us, we belong to it.” -Grey Owl
Survive with Confidence.
https://www.confidence.sk
https://www.strava.com/athletes/kenai

Hlavne pre internetovych bojovnikov za svoju pravdu a inych tvorov co do diskusie nic neprinasaju len hodnotia cudzine prispevky: Vsetko uvedene v mojich prispevkoch sa zaklada na mojich skusenostiach, vedomostiach a dedukciach. Niekto s inymi skusenostami, vedomostami, moze prist k inym zaverom. Preto nakladajte s tymito informaciami, ako uznate za vhodne, ale v ziadnom pripade ich nepovazujte, za poskytnutie rady, alebo objektivnu pravdu.

22.09.2021 - 14:02:46
00
Hej, už som si všimol, že čítať s porozumením je problém :-).

Nastav si nemčinu do angličtiny, tam je preklad takmer dokonalý.
22.09.2021 - 14:07:22
02
https://gemer.korzar.sme.sk/c/22748481/vodicka-nedala-prednost-rychlemu-motorkarovi-on-zomrel-ju-sud-oslobodil.html?ref=njct

Súd sa oprel o tzv. princíp odvodenej dôvery. Ten spočíva v dôvere účastníkov premávky voči jej ostatným účastníkom, že títo dodržiavajú predpisy. Obžalovaná však nemohla očakávať, že motocyklista dvojnásobne prekročí povolenú rýchlosť.

„Od účastníkov premávky nemožno v dobrej viere žiadať, aby pri riešení dopravných situácií vopred počítali s tým, že si iný účastník cestnej premávky 'pomýlil' jazdu v obci s 'pretekárskou dráhou'. V takých prípadoch nemožno očakávať, že jeden účastník premávky sa bude správať tak, aby 'neohrozil' takúto bezohľadnú jazdu iného účastníka premávky. Samotná obžalovaná mohla zabrániť nehode iba tým, že v dobe, keď sa rozhodol poškodený po ceste 'pretekať', by s vozidlom vôbec neprechádzala cez predmetnú križovatku," uviedol Majerník v písomnom vyhotovení rozsudku.

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

24.09.2021 - 18:25:45
14

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty ~ Wattmetre)
keyboard_arrow_up