Zubesuch napísal:
K Borkovi...pekne spisane. Uplne staci, ze sa skeril na fotke s podsvetim. Niekto taky by v normálnej krajine mohol robit tak max predsedu spolku alkoholikov krabicového vina a nie predsedu parlamentu.

... a doplnim jeho slavny vyrok: "Ti ludia musia byt fakt jbnuti, ked ma zvolili za predsedu parlamentu"
22.09.2021 - 09:48:38
00
A to sme si naivne mysleli, ze po mentalne poddimezovanom predsedovi parlamentu nemoze prist nic horsie.... a prislo co prislo.
22.09.2021 - 12:28:47
00
Prave je tento mafosko u Zavodskeho na Exprese. Ani nevie zdovodnit preco trepal o Curillovskej mafii. Cisty farizejsky chudak.
22.09.2021 - 12:31:35
00
presne tak,Braňa Závodského počúvam každý deň,dnes som urobil výnimku,nemôžem toho pokrytca ani počuť-môže si z jamkatým Peťkom ruky podať :puke:
22.09.2021 - 12:42:14
00
martinkluckask napísal:
Minimálne jeden člen tohto fóra odbornosť Hamrana určite spochybní, ak tak už neučinil... :)


triki neuprosne prehladava internety s meme-ckami aby vedel co ma kritizovat, bohuzial v poslednej dobe sa dezolatske weby zaoberaju len Todovou a "politickymi procesmi" - noveho policajneho sefa este nezaregistrovali... treba pockat mesiac-dva...
22.09.2021 - 13:02:44
00
Len Ficovou pokrivenou optikou je novy Policajný prezident nekompetentný a potkanom Tóthom obvinení novinári patria za mreže … našťastie to okolitý svet vidí inak 😎

Delegácia europoslancov vyjadrila podporu Štefanovi Hamranovi, vyšetrovateľom a prokurátorom. „Som opatrne pozitívna,“ zhodnotila dvojdňovú návštevu holandská europoslankyňa Sophie in ‚t Veldová, ktorá viedla Monitorovaciu skupiny pre demokraciu, právny štát a základné práva.

„Počuli sme veľmi znepokojivé veci. Počuli sme o nenávistných prejavoch, zastrašovaní novinárov a ľudí bojujúcich proti korupcii, ako aj o odpore voči reformám… či o reformách, ktoré môžu mať nezamýšľané dôsledky,“ povedala.

„Zároveň som však videla aj to, že na Slovensku je veľa dobrých ľudí, ktorí veľmi tvrdo pracujú na tom, aby sa z neho stal moderný štát s čistou a schopnou vládou a verejnou správou,“ dodala.

„Všetci ľudia, s ktorými sme sa stretli – ministri, premiér či prokurátori -, veľmi usilovne pracujú na riešení problémov,“ pokračovala europoslankyňa.

Ďalej ocenila vyšetrovanie vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, pričom pripomenula, že kauza ešte nie je uzavretá, keďže Najvyšší súd zrušil oslobodzujúci rozsudok Špecializovaného trestného súdu voči Marianovi Kočnerovi a Alene Zsuzsovej.

„(Návštevu Slovenska) sme začali stretnutím s rodičmi Jána a Martiny. Myslím si, že to bolo vhodné, pretože táto tragická smrť to všetko uviedla do pohybu,“ povedala Sophie in ‚t Veldová

Holandská europoslankyňa tiež vyjadrila potešenie z toho, že na Slovensku došlo za uplynulých niekoľko rokov k značnému pokroku v oblasti právneho štátu.
„Slovensko sa v tejto súvislosti môže stať príkladom pre zvyšok Európy,“ dodala.

Monitorovacia skupina pre demokraciu, právny štát a základné práva (DRFMG) – zriadená v septembri 2019 v rámci Výboru EP pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci (LIBE) – nadväzuje na činnosť dnes už neexistujúcej Monitorovacej skupiny pre právny štát (ROLMG), vytvorenej v júni 2018 po vraždách maltskej blogerky a novinárky Daphne Caruany Galiziovej a slovenského novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. (tasr)

Denník N
22.09.2021 - 19:12:36
01
špina smerohlasácka :puke:
Pellegrini kritizoval kontrolu z Bruselu k právnemu štátu. Zbaľte si kufre, odkázal europoslankyni
22.09.2021 - 20:06:30
02
Pele ako nezaradený posranec je aktuálne houno
22.09.2021 - 20:54:27
02
Ešte sa má čo učiť od profíka:

Robert Fico odkázal holandskej europoslankyni Sophie in ’t Veldovej, „aby si dala doma jointa a neotravovala vzduch na Slovensku, lebo ho prišla len otravovať.“ Predseda Smeru ju v statuse na Facebooku nazýva „fešandou“ z europarlamentu.

Celé vyjadrenie bez úprav:

Ja mám na tie holandské fešandy z Európskeho parlamentu šťastie. Najskôr mi jedna ako premiérovi, po tom, čo som informoval EP o zmenách Zákonníka práce a raste minimálnej mzdy z dielne SMERU – SD verejne povedala, že mi bude veriť moju ľavicovú orientáciu len vtedy, keď sa v Bratislave postavím na čelo sprievodu homosexuálov a transsexuálov. De gustibus non est disputandum. Proti gustu žiadny dišputát, ale fajnšmekrom na cigánskych transsexuálov je náš primus inter pares B. Kollár.

Druhú holandskú fešandu z EP som ako premiér slušne a milo prijal po vražde novinára Kuciaka. Odmenila sa mi tak, že krátko na to vyhlásila, že mám skončiť v politike. To ako keby nejaká poslankyňa EP zo Slovenska išla do Holandska a tam by žiadala politický koniec premiéra. TÍTO ĽUDIA SÚ ÚPLNE MIMO.

A dnes ju tu máme opäť na Slovensku a mudruje o našej krajine, hoci netuší, čo sa deje. Vraj vidí posuny. No áno, dnes sa už zatvárajú na základe vymyslených trestných stíhaní a skorumpovaných udavačov nevinní ľudia a niektorí za záhadných okolností zomierajú vo väzbe. To sa naozaj za mojej éry nedialo, takže pripusťme výraz „posun“.

Fešandu na Slovensku zaujímalo všetko, len nie to podstatné. Je to smiešne, čo títo ľudkovia z EP vystrájajú, keďže sa zjavne nudia a potrebujú nejaké „vzrúšo“. Odporúčam jej, aby si v Holandsku dala jointa a hľadala „vzrúšo“ u seba doma a neotravovala vzduch na Slovensku.
22.09.2021 - 22:37:07
00
omg to je obrkok*t. dúfam, že mu lepí a dúfam, že poriadne nespi pretože vie, že na každú sviňu sa voda varí. Tých 12 rokov si tu Hranol s tými svojimi kumpánmi robil z ľudí na Slovensku len komparz a zo štátu svoj biznis pre blaho seba a "našich ľudí". Kali fukac, Počiatek fukac #2, Paška CTčkár a ďalší, úplne odtrhnutí od reality, čo nepohli ani brvou bez toho aby niečo niekde neu*ebali. Ten účet čo mu za Slovensko raz dúfam niekto vystaví, bude riadne dlhý.
22.09.2021 - 23:20:01
06
pozor, jeho cielova skupina na to pocuva, dobre vie co hovori
22.09.2021 - 23:30:02
05
Ja rozumiem, ze on to hovorí pre to svoje prihoreté publikum. Odjakziva sa zahrava s
jednoduchsimi. Aj preto... hanba mu.
22.09.2021 - 23:41:36
01
Štefan Hamran včera v relácii Analýzy Na Hrane:
https://videoportal.joj.sk/analyzy-na-hrane/epizoda/91580-analyzy-na-hrane-stefan-hamran
23.09.2021 - 08:28:43
00
scontent.fbts4-1.fna.fbcdn.net
24.09.2021 - 09:52:03
06
https://www.facebook.com/100175498578196/posts/315576500371427/
24.09.2021 - 22:43:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up