mikkaeeel: nie, nežijem na Slovensku. Ešte aj to Nemecko je pre mňa smerom na východ

ivast: dosť tomu pomohlo, že som si vyplietol koleso aké som chcel a toto bude už iba ako rezerva - ak ho rovno nepredám. Takže je jedno či je v skrini, alebo nieje v skrini - hlavne keď ja niesom doma.
18.08.2021 - 08:47:12
01
A zase sem bohuzial musim prispiet s informaciou. Mam CANYON ENDURACE AL R34 uz som tu spominal problemy zo stredovym zlozenim, ked bolo od vyroby uvolnene a preto zacalo pukat a odyslo predcasne do vecnych lovist. Po 2600km sa mi objavil podobny problem na novom a uz spravne namontovanom Shimano BSA ULTEGRA SM-BBR60. Tak som to rozobral a BB bol uplne OK, ale po jazde za dazda mi predne koleso nahadzalo prach a piesok mediz misky BB a ram. Ten Canyn ram je tak nepresne vyrobeny, ze misky sa dotykaju ramu len na jednom malom mieste (cca 1-2cm) a zvysok dosadacej plochy bol pokryty prachom a pieskom. Potom staci vstat zabrat do pedalov a hned to praskoce. Cize ak chcete mat tiche stredove zlozenie tak BSA je super volba, len ram nesmie byt Canyon.

Ostavaju mi dve moznosti. Nejazdit za mokra a po spinavej ceste, alebo zafrezovat dosadacie plochy ramu do rovna. Proste dorob si sam, (ako MBcku), 750E Al ram. :swear:
06.09.2021 - 22:36:46
00
Ahoj.
Aj ja sa idem s vami podeliť o prvú reklamáciu.
Vlastním Lux CF 8. Asi po 1000km som začal pri „zaberaní“ do kopca mať pocit akoby krátkeho mŕtveho chodu vidlice (RockShox SID Select+ Remote ) v spojení aj s kovovým zvukom. Bolo to hlavne ešte len pri jazde po asfalte. Po jazde v teréne sa to nevyskytovalo. Asi po 1500km som zistil, že aj keď uzamknem pruženie (vidlica + tlmič), vidlica „veselo“ pruží naďalej. Pri bližšom skúmaní som zistil, že tie dva vyššie popísané javy sa vyskytujú vtedy, keď ešte nedôjde k viacnásobnému väčšiemu prepruženiu (stlačeniu) vidlice. Potom je to už v pohode. Dokonca aj pri uzamknutí , kedy vidlica pružila, keď som ešte viackrát na vidlicu zatlačil, došlo k uzamknutiu.
Keďže je bicykel stále v záruke, vyplnil som formulár na stránke so všeobecnou otázkou. Do niekoľkých hodín som dostal odpoveď:
„... vidlici budeme reklamovat u oficiálního zastoupení značky Rock Shox pro ČR/ SK – firmy Cyklo Žitný.
Napište mi prosím adresu a telefonní číslo, na kterou mám objednat kurýra pro vyzvednutí balíku .
Doba reklamace bude trvat cca 3-4 týdny, podle vytíženosti jejich servisu.
Vidlici prosím zabalte do krabice a přiložte kopii faktury od kola, vidlici pošlete samostatně bez brzdy atd.
Pokud neumíte vidlici demontovat, vyzvedneme si od vás celé kolo v krabici Bikeguard, ve které přišlo nové, ale potřebovali bychom tuto informaci předem potvrdit.“

Tak som obratom odpovedal a zadal požadované údaje. A asi po dvoch hodinách mi prišla odpoveď:
„...vyzvednutí balíku s reklamovaným komponentem jsem tedy objednal na zítra, tj.9.9.2021 na uvedenou adresu. Kurýr přepravní služby GLS přijede již s připraveným štítkem a stačí mu předat zásilku. Do balíku, který musí být řádně zabalen a oblepen, vložte prosím kopii faktury od kola. Zboží musí být čisté.“
A veru kuriér prišiel, balík zobral a mne ostáva už iba čakať na „návrat“ vidlice.
Z môjho pohľadu (zatiaľ) bezproblémová reklamácia.
11.09.2021 - 10:37:32
01
ešte nemáš nič úspešne vyreklamovane a nevies ani koľko budeš bez funkčného bajku ... fakt ti to nechcem kaziť ale si na začiatku cesty
11.09.2021 - 12:23:03
04
Ďakujem za "útechu" :-). Je mi jasné, že je to ešte iba začiatok a môže sa to "zvrhnúť" na zlú stranu. Dnes mi prišlo "....Dobrý den, vidlici budeme zítra odesílat na reklamaci, jakmile se k nám vrátí ihned vám napíšeme...". Tak snáď to pôjde dobrým smerom. A čo sa týka nefunkčného biku - na šťastie mám ešte "starý", takže bez biku nezostanem.
13.09.2021 - 16:54:24
00
Ja som takisto reklamoval nefunkčný rebound na vidlici.Reklamácia Cyklo-Žitným uznaná a do 10 dní mi opravená vidlica bola doručená.Za mňa za bezproblémový priebeh reklamácie palec hore.
13.09.2021 - 20:57:15
02
https://www.facebook.com/Cyklospital/photos/a.122081422981965/336658734857565/
16.09.2021 - 14:43:55
06
Tak a je to tu. Moja prvá (a dúfam, že aj posledná) reklamácia je zdarne vybavená. Ako som vyššie (11.9.) písal, reklamoval som vidlicu (RockShox SID Select+ Remote ), ktorú 9.9.2021 prevzal kuriér (samozrejme na náklady výrobcu). No a dnes, 24.9.2021, mi ju kuriér doviezol. Predpokladám, že aj v opravenom, teda funkčnom stave :-) . Za mňa je to palec hore.
24.09.2021 - 16:58:24
00
Fefe2 napísal:
Predpokladám, že aj v opravenom, teda funkčnom stave.

Predpokladáš? Pokiaľ si ešte neskúšal, to nemáš ani vyjadrenie servisu?
24.09.2021 - 17:47:39
00
Balík mám zatiaľ ešte u suseda, ktorý ho prebral kvôli mojej neprítomnosti. A pre zmenu, on nie je teraz doma. Zo servisu som len dostal oznámenie, že reklamácia je uznaná a má sa mi ozvať prepravca.
24.09.2021 - 17:51:18
00
Už som balík rozbalil.
Vyjadrenie servisu (CYKLO ŽITNÝ, s.r.o.): "Odvzdušnení chargeru, vyčištení vzduchové části"
24.09.2021 - 18:28:28
00
v preklade " nič sme nespravili " ;-] sorry jako že som taký skeptik ...
24.09.2021 - 21:03:11
00
ivast tiez som sa docital medzi riadkami to iste. ale niekomu to staci. reklamacia vybavena.
24.09.2021 - 21:21:27
00
nebuďte až takí skeptickí.. podľa toho, čo písal Fefe2 by to mohlo pomôcť.. uvidíme, čo napíše, keď sa s tým párkrát prevezie.. držím palce
25.09.2021 - 09:06:26
01
@milarin Ďakujem za duševnú podporu. Ak by som na všetko pozeral tak skepticky, tak by som ani nekupoval Canyon, lebo "môže byť zlý, ...príde poškodený..." atď. Príkladov by bolo dosť...
25.09.2021 - 12:47:57
00
keyboard_arrow_up