**** sa rovná **ujoch - dve hviezdicky pred ujcami nahradit CH
26.09.2021 - 22:13:50
00
tak zmenit si nick hadam mozes, nie? kedze si nezalozil nove duplicitne konto pod inym nickom, tak by to malo byt ok.
26.09.2021 - 22:16:11
00
jaro1 napísal:
Ze sa ti chce minat svoj drahocenny cas na patranie po kadejakych ***** ...... skoda casu.


Iba som trošku polistoval v minulosti a tento novy chumchum v niku mi udrel do oči , nakoľko všetky jeho príspevky boli “ neviditeľne “ . Neboj , ja nikoho nestalkujem 😂
26.09.2021 - 22:19:49
00
Ja osobne nebudem nikoho presviedčať, žiadnych dezolov. Mam taku dezol susedku, vzhladom na vek, by mala mať rešpekt pred tym. Na jesen po navrate zo špitála, ked som ju stretol bez ruška, som sa jej spytal, či sa neboji. Vraj nie, že ona nikde nič nevidi. Ked som jej povedal, že preto sme sa tak dlho nevideli, lebo sme boli v karantene a potom ja v špitali. Na to mi povedala dezolatne, "no vidite a nič vam nie je, ste celý a zdravý".
Trufam si povedat, že na jednej strane by tu mala byť byt echt vlna, aku si zaslužia, aby precitli a prebrali sa. Ale je mi luto pracovníkov v zdravotníctve. Mali by ich nezaočkovaných nechavat na chodbach a to sa može aj stat.
26.09.2021 - 22:30:48
01
duves napísal:
Mam taku dezol susedku, ... som sa jej spytal, či sa neboji. Vraj nie, že ona nikde nič nevidi.

To mi pipomenulo pani doktorku z Kurvahosigutentag. :D
26.09.2021 - 22:49:27
04
cim dalej sa viac utvrdzujem v tom, ze jedine co by na dezolov platilo je vykaslat sa na nich ked schytaju kovid. dat im krabicku ivermektinu a hotovo, a potom to medializovat ako odstrasujuci pripad
27.09.2021 - 00:11:25
01
bladerunner, ty považuješ vakcináciu za diskriminovanie? Veď to je absurdné, zamysli sa nad tým. Niečo podobné ako by si to, že niekto neakceptuje doručenie písaného listu konskou dopravou a požaduje zaslanie emailu, považoval za ujmu na sebe. Pred pár storočiami by ľudia objaviteľa vakcinácie upálili, teraz tú istú, životy zachraňujúci vec považujú za nástroj diskriminácie. Asi by to naozaj chcelo poriadny “wipeout”.
27.09.2021 - 06:32:53
00
Ako som tvrdil , Bukovsky je s titulom aktívne nevykonavajuci lekársku prax a bez atestácie … teda doktor bez diplomu . Môže riešiť tak vitamín D , brokolicu a orechy ? . A navodzovať polucie antivaxerom …

https://zive.aktuality.sk/clanok/1y5x0w5/youtube-dal-zbohom-kontroverznemu-igorovi-bukovskemu-zrusil-mu-kanal/
27.09.2021 - 07:23:40
05
bladerunner napísal:
Čo ja ti viem....zase trocha "osekávať" práva zdravotníkov, diskriminovať ich .....dosť, že je proti ním/nám Zákonník práce /viac hodín nadčasov ako iní/, zákaz štrajku, ...nedávno bol núdzový stav /možno opäť bude/, ktorý oklieštil tiež práva zdravotníkov... A ja sa pýtam, že čo za to? Polícia, vojsko..... by som ešte bral, predsa len majú výsluhové dôchodky, počas maródky plná mzda a podobne.... Ale zdravotníci nič také nemajú a už aj teraz sú dosť diskriminovaní....
Nemám nič proti očkovaniu, očkoval som sa hneď ako sa dalo /začiatok januára prvá dávka/. Ale nechcem byť neustále diskriminovaný zo strany štátu.....


Áno , máš pravdu … som neskutocne poctený , že som bol ako zdravotník , pozitívne diskriminovaný vakcinaciou medzi prvými v republike 😂 .
27.09.2021 - 07:26:33
01
Ramon1 napísal:
Ako som tvrdil , Bukovsky je s titulom aktívne nevykonavajuci lekársku prax a bez atestácie … teda doktor bez diplomu . Môže riešiť tak vitamín D , brokolicu a orechy ? . A navodzovať polucie antivaxerom …

https://zive.aktuality.sk/clanok/1y5x0w5/youtube-dal-zbohom-kontroverznemu-igorovi-bukovskemu-zrusil-mu-kanal/

Ten šmejďák ma dobre premysleny biznis. Sledoval som ho roky rano na Markize a vždy s ročnym odstupom rozprával niečo iné, rozporoval si sám sebe. No vždy prichádzal s novymi "genialnosťami", prezentoval na tabuliach nejake guličky, čo sa s čím vstrebava a čo nie a čo ma aky učinok. No genialne pre trulov. Museli ho žrať a aj žerú.
27.09.2021 - 08:07:29
05
a nezabudajme na jeho propagandu pre konkretneho vyrobcu vyzivovych doplnkov a knizky prespikovane reklamou...biznis v prvom rade...inak ma tiez velmi zajimave sadzby vo "svojej ambulancii"...
zaujimave citane ked to clovek zoberie spatne, ako sa casom jeho absolutne pravdy menia, az si navzajom odporuju...
27.09.2021 - 08:38:30
01
perez napísal:
ty považuješ vakcináciu za diskriminovanie?


Vakcína je diskriminujúca. Diskriminovať bude totiž samotný vírus. 7-10x pravdepodobne nakazí neočkovaných. Ťažké priebehy a úmrtia sa týkajú mnohonásobne viac neočkovaných.

Varovanie: antirúšková úderka bude po tej najbližšej genocíde nezaočkovaných tvrdiť, že "vírus najviac šírili zaočkovaní", prípadne ešte pridajú myšlienkovú konštrukciu: "vírus sa stal nebezpečným až vtedy, keď zmutoval v očkovaných", alebo budú pokračovať v naratíve: "toľko ľudí neumiera, to len Žorž Šoroš a Bil Gejc nariadili falšovať štatistiky"...
27.09.2021 - 09:17:21
01
Ramon1 napísal:
Je to chlopi legálne podľa pravidiel fora meniť identitu ? Konkrétne mám na mysli toho dezola @zomg-a ktorý konvertoval na chumchum-a …


kym je tato identita naviazana na stare konto a ostava medzi zablokovanymi, tak je to podla mna ok

i.imgur.com
27.09.2021 - 09:43:55
00
Jeden človek, ktoreho som spoznal pred asi 15 rokmi prekvapil na FB.
Tak som sa ho cez sukromne spravy pytal

JA:A ty si zaočkovaný, alebo hraješ rusku ruletu?
ON:Zdravotny stav mi neumoznuje byt vakcinovany
JA:Hej? A v čom vakcína comirnaty ohrozuje?
ON:Mam vrodenú genetickú poruchu, pre ktorú je bohužiaľ kontraindikácia.
JA:*****.Je to tvoj vyber.
ON:Ty si lekár? Venuješ sa genetike?
JA:Fabulujes
ON:Hej, fabulujem od roku 2010, ked mi bola tato porucha zistena.
JA:k, s týmto si teda vyrozumeny? https://slovensko.hnonline.sk/9746322-koniec-dohadov-tretia-vlna-bude-jednoznacne-epidemiou-nezaockovanych
ON:jj, sledujem spravodajstvo
27.09.2021 - 17:03:46
00
tak ale ak je naozaj na jeho chorobu kontraindikacia a teda ma odovodneny strach z vakciny, tak ho hned netreba zaskatulkovat ako antivaxera
27.09.2021 - 17:27:04
04
keyboard_arrow_up