foobar napísal:
fascinuje ma ako sa tu kazdu chvilu objavuju uplne nezname konta zalozene pred X rokmi ktore doteraz nic nenapisali, a prave v dnesnej dobe sa rozhodli vypisovat taketo kktiny... ten blacklist idiotov by sa mal dat sharovat podobne ako adblock listy :D



mna fascinuje ta selektivna logitka tu zdejsich

ked tu jeden jednotlivec argumentuje nejakymi nakazenymi jedalnami v roznave tak to nie je extrapolacia ale ked sa tu dal ten priklad toho domova dochodcov tak to extrapolacia nie je. a mimochodom som nejak nezachytil tie desiatky a stovky mrtvych z tej nakazenej jedalne v roznave ked to bolo take nebezpecne ohnisko....

dalej ked vam tu postnu data bez patosu o tom ze strasenie desiatkami tisic mrtvych je total mimo tak nic ticho

a k tomu ze tu zdejsi odpocitavas vodomerov je najvacsia provax kapacita, tak to iste moze byt aj taxikar antivax, je to to iste

za mna moj pohlad, najprv som bol normalne nasraty na ramonkov a podobnych plasicov ale teraz ich zacinam mat rad a dakujem im, vytvorili ste realne situaciu kedy som len na mojej chalupe zarobil tolko co som bezne nezarobil za niekolko rokov, aj tak sme sa ju chystali predat takze dakujem, zaroven vplyvom lockdownov mam teraz tolko roboty ze mam zakazky na najblizsie 2-3 roky dopredu, takze este raz len straste, su ludia ktori na koronu prdia ziju si svoj zivot a nakoniec ste im aj pomohli, za mna velke dakujem vsetkym nielen tu zdejsim plasicom
28.09.2021 - 08:59:42
13
A ako to znížené rizoko ťažkého priebehu vysvetlíš tým Izraelom a trebars Škótskom? Percenta ťažké stsvy po dvoch alebo troch vakcinach. Je milión zdrojov, nie ako tu.
28.09.2021 - 09:07:22
02
skala822 napísal:
A ako to znížené rizoko ťažkého priebehu vysvetlíš tým Izraelom a trebars Škótskom? Percenta ťažké stsvy po dvoch alebo troch vakcinach. Je milión zdrojov, nie ako tu.

Tu sa nevysvetluje. Tu sa treba chrániť.
Vysvetlenie požaduj u odborníkov. Pozor, nie u Kotlebu, Liptáka a podobnych dilinov.
28.09.2021 - 09:15:06
00
Ahá, nevysvetliteľné veci sa nevysveluju. Ale dezoláti by ta mohli mať za doverciveho idiota.
28.09.2021 - 09:16:19
01
Panko s bicepsom vacsim ako jeho stehno (to nie je kompliment, ale narazka na zle zvoleny "program" vo fitku) je zos*aty z vakciny a rozsiruje tu bludy ako sa netreba bat covidu. To nevymyslis, to je zivot :-D
28.09.2021 - 09:17:36
05
skala822 Videl si to video lekara z Čadce? A zapamätal si si čo povedal? Niečo v tom zmysle, že vela vecí sa o tom nevie.
28.09.2021 - 09:18:35
00
nevysvetluj nic, bo aj s tebou sa bude chciet ist bit von :)) ako sa mne vyhraza v PM
28.09.2021 - 09:30:15
10
jurot napísal:
ked tu jeden jednotlivec argumentuje nejakymi nakazenymi jedalnami v roznave tak to nie je extrapolacia ale ked sa tu dal ten priklad toho domova dochodcov tak to extrapolacia nie je. a mimochodom som nejak nezachytil tie desiatky a stovky mrtvych z tej nakazenej jedalne v roznave ked to bolo take nebezpecne ohnisko....


Možno by neuškodilo skľudniť hormón a aspoň si komentár po sebe pred odoslaním prečítať, inak vyvstanú legitímne otázky čo tým všetkým chcel autor vlastne povedať. Príjemným bonusom by bolo nevytvárať slamených panákov a potom ich demonštratívne utĺcť - desiatok ani stoviek mŕtvych sa v tomto prípade nikto neobával, ale aké také riziko infekcie pri príprave jedla tam predsa len bolo, keď sa pozitívni stiahli z obehu a v práci pokračoval náhradný personál.

jurot napísal:
... som len na mojej chalupe zarobil tolko co som bezne nezarobil za niekolko rokov, aj tak sme sa ju chystali predat takze dakujem, zaroven vplyvom lockdownov mam teraz tolko roboty ze mam zakazky na najblizsie 2-3 roky dopredu, takze este raz len straste, su ludia ktori na koronu prdia ziju si svoj zivot a nakoniec ste im aj pomohli, za mna velke dakujem vsetkym nielen tu zdejsim plasicom


Áno, a toto dokazuje čo? Že stačí „prdieť na koronu“ a všetko sa na dobré obráti, biznis pôjde jedna báseň? Obávam sa, že na každého jurota čo urobil realitnú operáciu storočia a zákazky musí evidovať post-it štítkami aspoň na billboard pripadajú minimálne desiatky ľudí, ktorým súčasná situácia spôsobila doslova existenčný problém. Pri pohľade na ten pomer hádam nemusím dodávať, že ja za zbytočné plašenie rozhodne nehlasujem ...
28.09.2021 - 09:33:50
02
Kde je ten bedo, čo sa snažil presvedčiť, že treba vysvetlovať? Kde je a prečo nevysvetluje?
28.09.2021 - 09:45:05
10
capulo napísal:
nevysvetluj nic, bo aj s tebou sa bude chciet ist bit von :)) ako sa mne vyhraza v PM


toto je na trvaly ban, kde su admini ?
28.09.2021 - 09:45:34
01
to je dokonca aj na nejaký ten paragrafík, nielen banán
28.09.2021 - 09:48:27
03
skala822
media3.giphy.com
28.09.2021 - 09:49:44
03
capulo napísal:
nevysvetluj nic, bo aj s tebou sa bude chciet ist bit von :)) ako sa mne vyhraza v PM

"The Rock" mi uz stihol napisat 4 sukromne spravy, zatial bez vyhrazok, aj ked uz sa stihol pochvalit kolko zeleza podvihal a nad akym bojovym umenim slinta (teda ho vraj aj "robi") :-)
28.09.2021 - 09:56:30
01
V mene skupiny dezolatov skala prosim ukludni sa
28.09.2021 - 10:27:11
63
Tak hneď tak po ranu sme sa zasmiali a môžme ísť niečo užitočné robiť
28.09.2021 - 10:32:51
13
keyboard_arrow_up