Išiel som sa večer testnúť lebo necítim nič ani škoricu ani spotené ponožky :tmi: Ale pri tom obrate chorých detí čo prejde mojimi rukami to bola len otázka času, chorobnosť v porovnaní so sezónou 20/21 obrovská. Hnačky a pneumonie vo veľkom, ale nič PCR COVID-19 pozitívne… (RSV, noro/rotavírusy, pneumokoky, moraxely a pod fičí na oddelení). Na ambulancii už ale evidujem pár COVID pozitívnych detí s miernym priebehom. Ale aj “chrípky” PCR COVID-19 negatívne.

Uvidím zajtra PCR aké bude, či to nie je iný detský koronavirus.

Prílohy:

53903EE4-CE0C-4D1C-B87B-A0C196EEF0CD.jpeg
53903EE4-CE0C-4D1C-B87B-A0C196EEF0CD.jpeg 345.08 KiB thumb_up0thumb_down

28.09.2021 - 22:49:49
00
jerry74 napísal:
Vedúci dezolatov sa práve vyjadril...Fico si myslí, že prezidentka mala spomenúť smrť Milana Lučanského a tvrdí, že prejav bol propagáciou očkovania. Práve takéto úbohé vyjadrenia politikov odrádzajú ich voličov od očkovania a potom trpí celé Slovensko. Nikdy nepochopím voliča Smeru.

odkedy je fico v opozicii, tak jeho konanie je maximalne predvidatelne. cokolvek vlada spravi tak o hodinu ma tlacovku ze ci to myslia vazne, ze to je nehoraznost a ze treba spravit presne naopak :)
a je jedno o co ide, ani jeden krat s nicim nesuhlasil, to je taka taktika kydat a kydat, robit nemusi nic tak moze navraviet barsjake bludy co ho napadnu a ficovolic mu to zere
28.09.2021 - 22:51:54
00
ivan napísal:
dopísal som tam aj tred, ok ? :D už si rozumieme ? :D takže to vyzerá, že sa Srbom bude nadalej vzdaľovať


Ser už na to … radšej daj dnešnú “ watáž “ 😎. A čo , bol aj mierne zvlnený profil s rychlostou vetra do 15 km/hod zo severu ? … fakt nás to zaujíma .
28.09.2021 - 22:53:11
00
watáž bude zajtra
28.09.2021 - 22:55:00
00
No vidíš , ja už jazdím len pre radost . Piatok , sobota , nedeľa . Žiadne waty , žiadne dezolé a ani kovid . Dobre bolo …. Teda až na toho sršňa v kolene 😳
28.09.2021 - 22:58:39
01
No tak Sorry :)
28.09.2021 - 23:03:18
010
milos21 napísal:
Išiel som sa večer testnúť lebo necítim nič ani škoricu ani spotené ponožky :tmi: Ale pri tom obrate chorých detí čo prejde mojimi rukami to bola len otázka času, chorobnosť v porovnaní so sezónou 20/21 obrovská. Hnačky a pneumonie vo veľkom, ale nič PCR COVID-19 pozitívne… (RSV, noro/rotavírusy, pneumokoky, moraxely a pod fičí na oddelení). Na ambulancii už ale evidujem pár COVID pozitívnych detí s miernym priebehom. Ale aj “chrípky” PCR COVID-19 negatívne.

Uvidím zajtra PCR aké bude, či to nie je iný detský koronavirus.


Deti boli vacsinu roka doma, nechodili do kolektivu, imunitu si nebudovali, tak je toho teraz toho kopec a s horsimi priebehmi ako ked by boli v kolektive. A presne to iste sa deje u dospelych.
28.09.2021 - 23:06:25
02
ivan napísal:
Oni to nezvládli geniálne. To iba my sme to zvládli katastrofálne. :D A to ešte v grafe čo som dal porovnanie nás a Srbsko nie sú zahrnuté Slovenské obete ,,s,, covid teda tam chýba ešte našich nezahrnutých nejakých 20 % úmrtí ,,s,, covid - úmrtia kde bol na základe PCR testu prítomný vírus ale vdaka našej metodike nebol príčinou úmrtí na rozdiel od väčšiny civilizovaných krajín, ktoré v štatistikách takéto obete zahrnuté majú.


Očividne sa nerozumieme - a to som dúfal, že to farebné zvýraznenie v tabuľke je úplne jasné. Toto nie je žiadne zastávanie sa nášho systému vykazovania, len upozornenie že zrovna Srbsko by som si ako vzor pre civilizovanú štatistiku naozaj nevybral. Zaujímavé, že oficiálne dáta ich štatistikov celkom slušne kopírujú priebeh vĺn pandémie - pri oficiálne vykazovaných úmrtiach to už je ale o dosť horšie ...

Prílohy:

rs.png
rs.png 102.09 KiB thumb_up0thumb_down

28.09.2021 - 23:49:25
01
CyclopathicLaughs napísal:
Ockovanie deti a zdravych mladych ludi je nezmysel, to snad vie kazdy okrem nasho ministra zdravotnictva, ministra financii a mentalne retardovanych.

Ja nie som minister, no patrim asi medzi tych retardovanych... tak si prosim vysvetlit. Okolo mna maju vsetci neockovani nejake vsemozne kontraindikacie, pripadam si ako sucast najchorlavejsieho naroda... tak ako to je, maju sa ockovat chori ci zdravi?
28.09.2021 - 23:54:23
00
Dudo napísal:
Ja nie som minister, no patrim asi medzi tych retardovanych... tak si prosim vysvetlit. Okolo mna maju vsetci neockovani nejake vsemozne kontraindikacie, pripadam si ako sucast najchorlavejsieho naroda... tak ako to je, maju sa ockovat chori ci zdravi?


Dudo Podla oficialnych informacii kontraindikacie ockovania v podstate neexistuju, cize neviem o akych kontraindikaciach pises.

Co sa tyka toho ci sa maju ockovat ti co su chori alebo zdravi, tak na to je jednoducha odpoved, nech sa ludia ockuju tak ako uznaju za vhodne, ked sa nechcu ockovat nech sa neockuju, ked sa chcu ockovat nech sa ockuju. Akekolvek znasilnovanie ludi je uchylne.
28.09.2021 - 23:59:54
01
pre mna za mna, ale nech potom nesomru ked sa povie ze do nemocnice len ockovani, alebo do restiky atd...
rovnako mas mrte veci co takto funguje, napr chces jazdit autom - chod si spravit vodicak
29.09.2021 - 08:25:57
00
chumchum či čo si teraz zač, to nebola otázka, to bola len poznámka, že si serieš do vlastenej huby ......
29.09.2021 - 08:31:31
23
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/studie-detailne-popsala-jak-se-kuraci-vyporadavaji-s-covidem-175790
29.09.2021 - 08:37:57
01
Skoda ze tam nezaradili aj ludi co uz nefajcia.
29.09.2021 - 09:07:35
00
žeby nový "pfizermectín" ? 😉

https://www.zerohedge.com/covid-19/pfizer-launches-final-study-covid-drug-thats-suspiciously-similar-ivermectin
29.09.2021 - 10:01:29
00
keyboard_arrow_up