img.projektn.sk
30.09.2021 - 08:14:05
017
Ja myslim ze dost neockovanych sa covidu boji a preto si zhanaju inevrmektin. Nikto ich nepresvedci o jeho neucinnosti proti covidu. Asi sa moc nevie, ale aj nase nemocnice ho ked bola najvacsia kriza podavali tym najtazsim pacientom. Uz sa nepodava, preco asi.
30.09.2021 - 08:16:16
00
skorpion

Nič, že to časom prejde 😀

Ale chápeš tu nikto neodpovie na otázky, ako sa tá vakcina chová keď si nemal alebo mal kovid..ako sa zachová keď máš ešte protilátky a pod .

Lekári na SK sú slabí ako čaj .
Pýtam sa doktorky že či sa nedá urobiť niečo s tou chuťou čo nemám a ona že to majú viacerí to je normálka a že možno to budem mať navždy 😀
30.09.2021 - 08:53:21
00
Sovicka30 ja naopak. a hlavne pre mna jedna z najdolezitejsich veci v zivote je citit sa slobodne. lenze uz rok a pol sa slobodne necitim lebo nas stale niekto v comsi obmedzuje. nasledne spravanie ludi je uplny ulet. dva tabory ludi - nevies kde na koho natrafis a aky konflikt z toho vznikne. nerobi mi to vobec dobre na psychiku.
tiez som zvazoval vsetky mozne stranky ockovania - ale do mna uz za zivot napichali toho dost a este napichaju. okrem toho napichanych su miliony ludi po celom svete. nieje to vyplod nasej "vlady". ked si zacnes citat pribalove letaky roznych liekov zistis ze by si z nich mal rovnaky strach ako teraz z vakciny a predsa ich jes.
pre mna je stale vacsie riziko covid ako vakcina. kludne by som siel na dalsiu davku ak by bola potrebna. ak sa rizika otocia - virus zoslabne - na ockovanie nepojdem. tak ako s chripkou - niektori sa ockovat davaju pravidelne. ja sa nedavam pretoze pre mna chripka nepredstavuje take riziko.
30.09.2021 - 09:11:59
07
Ach, zase stary "dobry" tenista... Prosim nepresviedcat a neargumentovat. Tenista rozhodne nie je osoba, ktorej vylevy chce niekto citat. Ano, zivot je nespravodlivy, vsetko je zle, mal smolu "lebo rodicia", je skaredy, vzdy bude robit len manualne a bude zarabat malo, nikdy si nekupi auto, verejnou dopravou je cestovanie komplikovane, on nebude nosit v praci cely den repirator... (https://www.mtbiker.sk/forum/post1703755.html#p1703755), on sa neda ockovat... (https://www.mtbiker.sk/forum/post1736753.html#p1736753). Ale samozrejme teraz frfle, ze ma nasledky po Covide ktoremu mohol predist respiratorom / ockovanim, ale zodpovedny za to nie je on, ale doktori, lebo nevedia vyriesit jeho dalsi problem ktory si tym sposobil. Proste tenista najde problem na kazde riesenie, takze naozaj neminajte energiu...
30.09.2021 - 09:29:36
18
:)

Prílohy:

Story.jpg
Story.jpg 85.37 KiB thumb_up0thumb_down

30.09.2021 - 09:48:20
00
Berú to tam za tou veľkou mlákou vážne …

Los Angeles zrejme zakáže nezaočkovaným vstup dovnútra prevádzok. Týka sa to reštaurácií, barov, nákupných centier či posilňovní. Podobné pravidlo už funguje v San Franciscu a New Yorku. Školský úrad pre okres Los Angeles nariadil učiteľom a žiakom starším ako 12 rokov, aby sa do 15. októbra zaočkovali. Výnimku môžu dostať len zo zdravotných alebo náboženských dôvodov. (ap)

Denník N
30.09.2021 - 09:56:17
00
Zrazu bude Amerika plná Mormonov a iných siekt
30.09.2021 - 10:08:21
02
staci ze 40% obyvatelov su clenmi republikanskej sekty ktora je dlhodobo antimask & antivax
30.09.2021 - 10:23:38
00
:-) Materské mlieko obsahuje protilátky proti covidu a dokáže vírus neutralizovať: Takto môže pomôcť dojčatám, ale aj chorým pacientom
Ak ste prekonali koronavírus a dojčíte, prenesiete na dieťatko imunitu. Vedci zistili, že protilátky sú v materskom mlieku prítomné aj niekoľko mesiacov po prekonaní vírusu. Mlieko však neochráni len dojčatá, ale môže pomôcť pri liečení pacientov.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/jwl52z1/materske-mlieko-obsahuje-protilatky-proti-covidu-a-dokaze-virus-neutralizovat-takto-moze-pomoct-dojcatam-ale-aj-chorym-pacientom/
30.09.2021 - 10:33:31
00
Na Slovensku zomrelo na covid ďalších 17 ľudí. Za stredu pribudlo 1427 nových prípadov, pozitivita je takmer 13 %. Počet hospitalizovaných mierne klesol na 513. (nczi)

… nediagnostikovanych koviďákov nám tu behá mraky 😲
30.09.2021 - 12:00:04
00
zatial vsetko podla planu
30.09.2021 - 12:11:59
01
Jezus napísal:
Ach, zase stary "dobry" tenista...

Pockat, Sovicka je tenista Roger a.k.a PetoPeto? Chcel som mu uz pri par komentaroch napisat, ze mi velmi pripomina jedneho byvaleho diskutera z tohto fora. Takze ich nie je viac :)?
30.09.2021 - 12:17:40
00
Ramon1 napísal:
Chlopi z obce “ opíchanych “ a to o tom mŕtvom 45-46 ročnom zaočkovanom primárovi Gynekológie , myslím že z Kubína ste počuli ?

Nie, nepočul...
Ale zato čítal o 69 ročnom lekárovi, čo drbol z bicykla. Bolo by treba zistiť, či bol plne zaočkovaný...

Lebo moja vlastná skúsenosť je taká, že som začipovaný a v septembri som 2x drbol z bicykla a raz bolo riadne inčidento, našťastie sme to ustáli. Zvyčajne nepadám, len tak raz za pár rokov... A zrazu 2x za mesiac! Určite tam bude súvislosť s vakcináciou
30.09.2021 - 12:25:15
01
Gusto0 napísal:
:-) Materské mlieko obsahuje protilátky proti covidu a dokáže vírus neutralizovať: Takto môže pomôcť dojčatám, ale aj chorým pacientom
Ak ste prekonali koronavírus a dojčíte, prenesiete na dieťatko imunitu. Vedci zistili, že protilátky sú v materskom mlieku prítomné aj niekoľko mesiacov po prekonaní vírusu. Mlieko však neochráni len dojčatá, ale môže pomôcť pri liečení pacientov.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/jwl52z1/materske-mlieko-obsahuje-protilatky-proti-covidu-a-dokaze-virus-neutralizovat-takto-moze-pomoct-dojcatam-ale-aj-chorym-pacientom/


Nie len po prekonaní dojčiacou matkou/ ženou , ale aj vakcinovanou !!! A tak ma prepadla kacírska myšlienka , “ nakojit “ všetkých neopíchaných dezolatov mliečkom . A najlepšie vraj chuti priamo zo zdroja 😂 . Ja som prekonaný , opíchaný a dokonca aj odkojeny … mal by som byt vlastne ako nad tým celým rozmyslam , rovno pandemickym ministrom👨‍⚕️ .
30.09.2021 - 12:27:11
00
keyboard_arrow_up