Srsen napísal:
Chudák deti ....


My sme škola pri nemocnici a deti učiteľkami zase netrpia. Tie sa správajú normálne, ale keď ide téma covid, tak bočím :)
01.10.2021 - 14:36:29
00
jerry74 napísal:
https://www.aktuality.sk/clanok/p81wccz/koronavirus-odporcovia-ockovania-cakali-s-faklami-na-ministra-lengvarskeho/. Ešte si aj z faklami posvietili a aj tak nevideli aký sú sprostý. Žiaľ infovojne verí aj veľa lekárov,fakt neviem čo sme to za krajina. Primár z jedného oddelenia v jednej nemenovanej nemocnici na juhu stredného Slovenska behá po škôlkach a školách a rozpráva aké je očkovanie nebezpečné. A vs vzdelaný učitelia tomu naozaj veria. Ja byť riaditeľ nemocnice tak ho okamžite prepustim. V každej krajine sa nájdu hlúpy ľudia ale na Slovensku,akoby ich z neba zhadzovali.


ako Volodja pisal
zaostalost - alkoholizmus - povery
01.10.2021 - 14:45:42
00
jerry74 napísal:
https://www.aktuality.sk/clanok/p81wccz/koronavirus-odporcovia-ockovania-cakali-s-faklami-na-ministra-lengvarskeho/. Ešte si aj z faklami posvietili a aj tak nevideli aký sú sprostý. Žiaľ infovojne verí aj veľa lekárov,fakt neviem čo sme to za krajina. Primár z jedného oddelenia v jednej nemenovanej nemocnici na juhu stredného Slovenska behá po škôlkach a školách a rozpráva aké je očkovanie nebezpečné. A vs vzdelaný učitelia tomu naozaj veria. Ja byť riaditeľ nemocnice tak ho okamžite prepustim. V každej krajine sa nájdu hlúpy ľudia ale na Slovensku,akoby ich z neba zhadzovali.


… nezhadzovali z neba , skôr to bolo ako v tom vtipe s Bohom ako zakopol a z košíka rozsypal plno kktov . Nechcelo sa mu ich zo zeme pozbierať a no na nasu smolu rozsypal ich na zem kde je Slovensko 😂.
01.10.2021 - 15:12:32
02
Hosť napísal:
Veď ja sa nehádam, že začiatok roka bol zlý. Ale už by s tým strašením mohli prestať, ak sú tie dáta pravdivé.

osobne mi jejedno kolko ludi na covid umre, ale pravda je ze momentalne je uz dost personalu v nemocniciach viazanych na covid pacientov a zacinaju sa odkladat operacie atd...
a o toto pri ockovani ide, aby nemocnice neriesili len covid..
ak by covid fungoval sposobom, ze nakazis sa a do 5 minut si mrtvy, tak cista praca a nebol by to taky problem
01.10.2021 - 15:56:46
00
JoKo napísal:
Nielenže nerozumieš štatistike, ale ešte aj nechápeš písaný text... Reagoval som na tvoj príspevok, ktorý som citoval, nie na to, čo tam je teraz...


No neviem kto z nas tu nechape pisany text. Ja som reagoval na tvoj prispevok s citaciou mojho prispevku. Vysvetlil som, kde som urobil pri mojom vypocte chybu.
Suhlasim s tebou, dobre si to vysvetlil a vypocital.
Ja som uz raz vysvetlil, preco moj tebou citovany text bol hovadina - preto, lebo som prehliadol, ze graf je len za August hoci nadpis celeho obrazka ktory porter postol bol opakujem "Ake choroby sposobili umrtia v SR (2021)". Predpokladal som, ze je to kumulacia od zaciatku roku. A kym som to opravil, ty si to uz citoval a komentoval. Takze ak chapes pisany text, tak na druhy krat uz hadam pochopis ako ta mnou napisana blbost vznikla. Drzim ti palce.
01.10.2021 - 15:57:10
01
Už nám prvú vcelicku..zatiaľ žijem 😂
01.10.2021 - 16:09:46
010
Gratulujem, ze si porazil vlastnych demonov.
01.10.2021 - 16:14:01
04
aky je covid nebezpecny a konzilium odbornikov detom zrusia ruska. preco?

a k tym grafom, co tu boli. ano, druha vlna bola smrtnejsia, tato taka nebude. tym nehovorim, ze nikto neumrie.

este k Ramon1, co ma tu vtedy tagol, asi to za neho pisal niekto iny, lebo sa cudujem ze meno neskomolil. a nebolo to na zaklade odporucania Daniel6669, ked mu dohovaral.
prd ta je do mojho vzdelania, ale robim vo svojom odbore a pozicii dlhsie ako ty vo svojom. ale pre teba je odbornik len lekar.
nieco ako tato moja byvala lekarka, ktora ma kazdy 2-3 rok vsetko nove, odpisane z dani. a mozu si to dovolit, naproti obycajnej pracujucej vrstve.

ja som musel riesit stav, kedy ma lekarka odmietla osetrit a povedala, ze si mam hladat ineho, len koli tomu, ze som nebol objednany cez mail a prisiel som hned. bolo to po vikende a kedze nepouzivam mail na telefone, alebo, len ked som na nabijacke, a na notebooku mi tiez niekedy vypadne a nemam ho zapnuty nonstop, tak som nechcel cakat, kym mi v pondelok okolo obeda odpise, ze dojdite utorok, stredu. isiel som hned a s vysledkom od odbornika vhodeny len do schranky si zaumienila, ze ma nezoberie a odmietla ma. len preto, ze mam 15 rocny notebook, 5 rocny telefon...

takze tolko k takym doktorom, ktori vyplakavaju, ake riesia tazke stavy a kto nas bude osetrovat, ked som si ho dovolil poslat robit nieco ine.
mozno doktorka ku ktorej som prestupil - ukrainka, alebo nechceny doktori z toho francuzska atd...

co ma potom vyplakavat hasic, ze chodi len k poziarom, hrobar, ze este nepochovaval ziveho?

a ako som uz aj predtym pisal, tomuto cloveku pojmy ako hanobenie, dehonestacia, nic nehovoria. ale koli inemu sa tu uz ktosi vyhrazal zakonom.

potom su tu odporucania lekarov medzi sebou, aby nepodpisovali dobrovolne prescasy. sa uvedomte prosim vas. keby druzstevnici a podobne profesie nerobili 200% stale aj pred covidom, tak ani detstvo nedozije, nieto studovat za doktora. a potom daju do tv ze nema kto ani spratat urodu. sak mozu ti doktori, co sa im nechce robit ist za 500,- mesacne. by som bol zvedavy, kolko bikov by si nakupili a na akom aute by sa vozili.

viac sa tu neoplati na nic reagovat.
vyplakavate ako sa neockovani boja vakciny, ale tak isto sa da povedat, ze ockovani sa boja covidu.
ja som uz pisal, ze neboja sa covidu preto, lebo ho vela ludi prekonalo s malymi priznakmi, alebo bez, dalsi sa nenakazili aj ked boli v spolocnej domacnosti s nakazenym a dalsi vidia ako je to s vakcinami a vedlajsimi ucinkami. (astru vyradili, teraz smrt tusim po moderne a nasledne prestanie ockovania nou, a o dalsich sa verejne nepise, ale ludia to medzi sebou vidia. ako som aj ja pisal stavy po vakcine).
01.10.2021 - 16:28:41
01
https://principia-scientific.com/cdc-allows-hospitals-to-classify-dead-vaxxed-people-as-unvaccinated/
01.10.2021 - 16:30:17
00
Ftu2 je Vuk?
01.10.2021 - 16:33:48
00
SlavoS napísal:

:D Written by vaccinedeaths.com Staci si kliknut na zdroj a hned je jasne o co ide
01.10.2021 - 16:51:27
00
V nemocniciach dnes pribudlo 79 hospitalizovaných. Včera som predpovedal, že to bude dačo medzi 70 až 90. :D Z troch číslic som trafil dve. :D


Naposledy upravil ivan dňa 01.10.2021 - 16:57:15, celkovo upravené 1 krát.

01.10.2021 - 16:53:16
00
Ftúdva nesklamal . O5 sa pokusil vysvetľovať každodenne psychické rozpoloženie a nájsť vinníka svojej nahovno situácie so starým telefónom a bookom … samozrejme vinníkom je doktor Ramon1 . Odborne si myslím , že tých “ sedení “ u psychiatra by bolo za potreby viac . A psychológa rovno preskoč 👨‍⚕️ . Keď to nie je Vuk v inej obmene , akou sa tu tiež chameleónsky prezentuje chronicky známy tragéd Federer /už v minimálne treťom niku / , tak neverím že nie sú aspoň pokrvní príbuzní .

PS : zbytočne neder klávesnicu ftúdve , si už aj tak zapísaný v análoch tohto fora ako prispievateľ najnekonstruktivnejsich príspevkov . Snáď ešte taký Kenai by ti vedel na chrbát “ dýchať “ 😜
01.10.2021 - 16:56:41
01
ty si nesklamal.

vyjadri sa prosim k veci.

o zrusenych ruskach pre deti a ci moze lekar odmietnut pacienta, ked pride osobne po uraze bez emailoveho objednania.


Naposledy upravil ftu2 dňa 01.10.2021 - 17:02:48, celkovo upravené 1 krát.

01.10.2021 - 17:01:50
01
https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/2040363_lengvarsky-uvazuje-nad-tym-ze-stat-by-kazdeho-zaockovaneho-odmenil-hovori-sa-o-100-eurach?fbclid=IwAR3Kh082hPTMwMlOUgCG6oF8IiLgaF1sF5OeQqkE26vW-IOELCki_Wb8cfI Hneď by som kúpil nové plášte :D
01.10.2021 - 17:02:13
00
keyboard_arrow_up