ŠKODA MTB Rajecké Teplice

18.09.2021
4. kolo - Škoda Bike Open Tour
MTB maratón
Rajecké Teplice (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Pozvánka, Výsledky, Foto
Suhlas. Nad tymi wapkami by som sa nerozculoval. To bahno okolo Rajeckych teplic je uzasne - lepi sa. Ked som ho daval wapkou z kolies, tak som isiel mozno 5 cm od pneumatiky a musel som ist pomaly aby to islo dolu. Tiez som videl, ze to slo pomaly, ale inak to neslo vobec.

Bike som potom cistil doma este raz vecer a druhy krat dnes rano.
19.09.2021 - 17:26:10
00
A kde kto v ktorom prispevku sa rozculuje nad wapkami?
19.09.2021 - 18:47:08
01
U mna toto bola MTB premiéra a napriek tomu že som chcel byt posledný sa mi to nepodarilo 😜 50/51
19.09.2021 - 21:20:24
04
Kladne hodnotím otvorenie kategórie Gravel, napriek tomu, že je to stále rastúci segment, možnosti súťažného jazdenia na SK sú stále obmedzené (ŠBOT SR a RT). Dúfam, že tento trend bude do budúcna rastúci a k týmto dvom lastovičkám sa pridajú ďalší.
24.09.2021 - 09:19:53
00
Rajecke opat po roku nesklamali, dazdik a blatko :-) ... ale 80-ku som si uzil aj ked nemam v laske jazdit 2x to iste... tie styri zjazdy po vyslapoch stali za to a ja som si ich vychutnal do sytosti ... kedze aj po cca 60km mi nohy isli, tak som sa tesil aj na zaver a tie luky , tempo som stupnoval a ani dva "papulaky" do blatka nevadili... s wapkami som sa "nesral" a skoncil som v potoku cely ( nevsimol som si umyvarku , hadam mi to priroda odpusti ) ... pripajam sa vsak ku komentom ktore hodnotia tych co chcu mat bike po preteku tip-top , ved doma ten bike musi aj tak este raz prejst sprchou (hlavne ked Rajecke blatko je tak liecive :-) ) .... napriek tomu pocasiu, maraton paradny ,nemam vyhrady , za mna vsetko ok , dik organizatorom
03.10.2021 - 10:42:03
00
keyboard_arrow_up