Škoda, že Sagan nič. Tieto posledné dva roky klasiky nevyšli...
03.10.2021 - 17:22:02
00
Krása, ten Sonnyho smiech budem mať asi celý deň v hlave :D
03.10.2021 - 17:25:58
00
Nič iné ako poj… wheelsucker ma nenapadne.
03.10.2021 - 17:33:18
02
Sonny má parádnu sezónu.
03.10.2021 - 17:34:15
01
ivan napísal:
Na daný povrch menšia prejazdová rýchlosť, váha a sila držania riaditiek oproti u mužom.

By ma teraz zaujímala "analýza" prečo padali aj muži :?:
03.10.2021 - 17:42:09
17
Lebo to boli baby 😋 😁
03.10.2021 - 17:44:24
04
Vyjadrenie Gianniho Moscona (4. miesto)
"Tieto preteky sú najkrajšie zo všetkých. Skúsil som odísť už veľmi ďaleko pred cieľom a šlo to dobre. Potom prišla smola s defektom aj pádom, keď som bol na limite, lebo práve, keď ste na limite, robíte chyby. Nestratil som až tak veľa, ale súperi prišli zozadu a už som nedokázal s nimi ísť. Ale myslím si, že talianskí fanúšikovia sa radujú zo Sonnyho, takže to je dobré. Pre mňa to je štvrté miesto. Prídem sem nabudúce a skúsim opäť zabojovať."

Tak táto posledná veta tak krátko po týchto pretekoch /aj vzhľadom na okolnosti/ dosť prekvapila :^)
03.10.2021 - 17:51:24
03
Aj ked niesom velky fanusik MVDP, tak tahal asi najviac, Sonny sa dost viezol. Skoda, zento MVDP nezvladol na konci.

slavomirk napísal:
Nič iné ako poj… wheelsucker ma nenapadne.
03.10.2021 - 18:13:46
01
Možno ešte viac ťahal Moscon.......Colbrelli takticky najlepšie išiel, hoci zo športovej stránky sa nám to nemusí páčiť, proste najviac "pošetril" do záveru
03.10.2021 - 18:38:03
00
Bez Poela by Sony mohol iba snívať . Aert by ich zhltol.
03.10.2021 - 18:40:14
04
Na P R je všetko o šťastí. Aj keď je cyklista silný,nesmie dostať defekt v dôležitých momentoch,nesmie spadnúť,proste všetko musí klapnut na 100%. Taktika tiež zohráva dôležitú úlohu. MVDP a Art si musia všetko odtiahnuť a v závetrí za nimi sa vyvážajú ďalší. Bude sa im ťažko vyhrávať. Dnes to toho prišli ešte aj zlé poveternostné podmienky,tak to bola lotéria. Špička v pelotóne je veľmi vyrovnaná posledné roky.
03.10.2021 - 18:57:37
01
Ked ostali ti traja, tak bolo uplne jasne, ako to skonci. Sonny sa vyvezie a v zavere ich presprintuje…
03.10.2021 - 19:08:30
03
Colbrelli by mal v sprinte najvacsie sance, aj keby ich dobehla druha skupinka s WVA. Mal by zo vsetkych ucastnikov najlepsiu formu, najlepsiu vzajomnu bilanciu zo sprintov proti superom zo skupinky a okrem toho ma skusenosti so sprintmi na velodrome. ​WVA by v sprinte dnes nezhltol ani Veermerscha, natoz Colbrelliho. Ak by mal dobre nohy dnes, tak by zachytil nastup MVDP, alebo sa aspon pokusil ich neskor doskocit. Lenze trojica MVDP, Colbrelli, Veermersch pomerne dobre spolupracovala a strazila si naskok - rozhodne to nebolo tak, ze by vsetko tahal MVDP - aj ked toho odtiahol na spici najviac. Colbrelli zas mal v jednom momente pocit, ze spicu nestrieda Veermersch. Na druhej strane to tahanie MVDP nebola ziadna sluzba milosrdneho samaritana. Myslim, ze si veril, ze Colbrelliho odpara a par krat aj nastupil zo spice. Colbrelli zachytaval utoky velmi dobre uz pred unikom. Urcite zasluzeny vitaz a velka cest porazenym.
Mimochodom, Peter a Juraj boli dnes vysledkovo najlepsi z Bory, hoci sa cakalo, ze sa ukaze obhajca striebra Pollit, ci Schachmann. V tej juniorskej verzii dokoncilo tu skratenu 119km trat len 37 pretekarov zo 124.
03.10.2021 - 19:13:15
010
Zhrnutie tohto ročníka
- prvé mokré P-R od r. 2002
- prvé víťazstvo Taliana od r. 1999 (vtedy Andrea Taffi)
- v tomto storočí prvé víťazstvom pretekára, ktorý stál na štarte P-R prvý raz
- asi prvý raz obsadili celé pódium pretekári, ktorí štartovali prvý raz na P-R!
- asi prvý raz stál na pódiu pretekár, ktorý má profi zmluvu prvý rok (Vermeersch)!

Stačilo len jeden rok preteky vynechať a ďalšie preteky preložiť na jeseň... A padli všetky teórie, že majú šancu uspieť jazdci, ktorí už majú za sebou niekoľko štartov
03.10.2021 - 19:36:26
05
Rozhodne všetko odtahal Poel. Odtiahol drvivú väčšinu , dotiahol obe skupiny. Ťahať to cez tie kocky na cele je saktamentsky rozdiel ako na hladkej ceste tobôž byt v háku a držať sa vzadu a akurát doraziť za Poela keď sťahoval stratu. Vlastne všetko stiahol Poel . A hoci vedel čo jo čaká na velodrome, skúšal aspoň ušetriť pár wattov kluckovanim z pave na ten asfaltový chodník. Akurát som čakal kedy mu to nevyjde alebo chytí pedálom tu bariéru . Sony mal dobre nohy ale keby tam nebol Poel tak Gianiho nedotiahne ani náhodou s
Belgičanom. Chudák Giani stratiť skoro 2 minuty vďaka technickym prob. Neverím ,že nebyť toho pádu tak ho dobehnú . Cely čas si držal náskok a aj po páde navýšil z 9 na 21s to ale myslím že si povedal že nemá čo stratiť a šiel podlahu čo bolo vidno aj ma tvári že buď alebo.
03.10.2021 - 19:42:10
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up