Keby tam nebol chodnik, tak by sla spravne. Kolobezka sa berie v zakone ako chodec. Ale zasa nemusi mat taky jedinec syndrom Hulka. Treba proste pouzivat zdravy rozum, lebo to dopadne ako par rokov dozadu, kedy sa ludia z titulu "absolutnej prednosti" hadzali pod elektricky. Zakonom sa musela dat prednost logickej variante.
01.10.2021 - 22:42:30
02
dnes ma skoro zostrelilo cúvajuce auto , sikovníček na SUV, vôbec nevidel kam cúva.. spolujazdec neriešil že sa treba pozrieť.. ja si prefrčím okolo a auto zadkom do cesty ,tak som sa zlakol a hodil vlnu , inač by som to oprel o nárazník a zadne sklo v 30ke.... chlapíkovi kývam a ani nezaregistroval, že som prešiel,
v poslednej dobe mám na ceste každý výjazd nejakú tesnotku, už nech dojde tlmič a podporúčam sa do lesa.
01.10.2021 - 22:48:38
02
110mat110 napísal:
Keby tam nebol chodnik, tak by sla spravne. Kolobezka sa berie v zakone ako chodec. Ale zasa nemusi mat taky jedinec syndrom Hulka. Treba proste pouzivat zdravy rozum, lebo to dopadne ako par rokov dozadu, kedy sa ludia z titulu "absolutnej prednosti" hadzali pod elektricky. Zakonom sa musela dat prednost logickej variante.

ja myslim ze to asi mala elektrokolobezku a tie su postavene v zakone ako bicykle cize ziadne oproti
02.10.2021 - 00:04:57
00
Včera som sa previezol (po Nemecku a Holandsku kúsok) a zas som si pripadal ako divá zver z pralesa v Tokiu. Ako jediný som sa aj na zelenú pozrel, či naozaj môžem ísť a pred každým prechodom pre cyklistov som zastavil a ubezpečil sa, že to auto, čo odbočuje doprava mi naozaj dáva prednosť. No, východoeurópan... Preto napriek tomu, že som sa snažil, som mal priemernú rýchlosť relatívne nízku (aj keď na mňa celkom vysokú). Ale zas lepšie ako by som mal rýchlo riešiť nejakú zbytočnú kolíziu...
02.10.2021 - 09:03:52
01
scontent.fbts8-1.fna.fbcdn.net
02.10.2021 - 09:40:30
01
lapaloma napísal:
lto, jasné, že si to myslia, aj môj 4 ročný syn hovorí, že keď zacengá tak sa mu uhnú ... a oni sa nauzaj uhnú keď stoja na chodníku v hlúčku a on na nich začne cengať

Ok, nepopisal som to dobre .. zakruta do ktorej nevidno, pocujes cenganie spredu, netusis co a kde, nevidno nic a za sekundu sa na teba vyruti kolobezka rychlostou 20km/h na mieste, kde sa musis uhnut,inak ta zvalcuje . Cize ak niekto nezareaguje , tak do neho vrazi. Cenganie je ok, ale v neznamena, ze sa dalej rutim s tym, ze ocakavam, ze vsetci jasne vedia, ze sa rutim na kolobezke niekde, kde nevidim.
Dalsia vec, ze na chodniku uz myslim e-kolobezky jazdit nemozu, tak sa mi mari, ze sa nieco menilo. Mne nevadi, ak po chodniku jazdi kolobezky, bicykle, segwaye a ine somariny, ale primarne musia brat ohladne na chodcov. Takze nebudem sa rutit niekde, kde nevidim 20km/h ale pojdem pekne pomaly 5km/h.
02.10.2021 - 10:45:51
00
V obci zväčša dodržiavam na bicykli predpísanú rýchlosť. Maximálnu do 50 km/h.
02.10.2021 - 11:10:30
01
110mat110 napísal:
Keby tam nebol chodnik, tak by sla spravne. Kolobezka sa berie v zakone ako chodec. Ale zasa nemusi mat taky jedinec syndrom Hulka. Treba proste pouzivat zdravy rozum, lebo to dopadne ako par rokov dozadu, kedy sa ludia z titulu "absolutnej prednosti" hadzali pod elektricky. Zakonom sa musela dat prednost logickej variante.


Ospravedlnujem sa za nepresnost, dama bola na elektrokolobezke.
02.10.2021 - 12:17:51
01
https://www.aktuality.sk/clanok/es1fshf/opity-slovak-zrazil-v-madarsku-dvoch-cyklistov-zadrzala-ho-policia/
04.10.2021 - 20:10:16
00
To je hnoj. On zrazil/zabil dvoch ľudí na dvoch miestach a ani raz nezastavil.
05.10.2021 - 06:59:38
00
mercedes & polstina...Izzy68, nemas za co :lol:
thumb_up0thumb_down
06.10.2021 - 16:25:17
012
ennio veru nemam zaco, videl som to par dni na to, co to bolo nahrane :-D dokonca cele a v top kvalite. Na zaver sa este pise, kolko punktow dostal brzdic a aky mandat a aj traktorista za nahravanie pocas jazdy.
btw. mam take iste ečko :-D
EDIT: take iste pred narazom :D
06.10.2021 - 16:47:00
01
perez napísal:
To je hnoj. On zrazil/zabil dvoch ľudí na dvoch miestach a ani raz nezastavil.
https://www.aktuality.sk/clanok/p7edk7v/slovak-ktory-v-madarsku-zrazil-cyklistov-sa-priznal-ze-uzil-drogy/
06.10.2021 - 17:44:50
00
Sakra, tomu už by mohli našiť aj vraždu. Jeden prípad je nehoda, ale dva v jednom dni?
06.10.2021 - 18:24:37
00
Izzy68 napísal:
ennio veru nemam zaco, videl som to par dni na to, co to bolo nahrane :-D dokonca cele a v top kvalite. Na zaver sa este pise, kolko punktow dostal brzdic a aky mandat a aj traktorista za nahravanie pocas jazdy.
btw. mam take iste ečko :-D
EDIT: take iste pred narazom :D

Plnevinny medosofer:500Pln a 6 bodov za sposobenu nehodu, 200 Pln a 6 za nebezpecnu situaciu.
Traktorista 200+5 za použitie telefonu
06.10.2021 - 19:29:29
10

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up