Ja som toho az tak vela nezazil... Dospely som len vekom aj to len tesne :D

Prvy bol BMX. Potom mi ocko kupil 24" demu s pevnou vidlou a 5 prevodmi. To bol obrovsky skok a vtedy ma zacal bavit bicykel. Nasledovala opat dema, tento krat pegas. Po asi roku som rozmlatil koleno a na dlhu dobu som nutene skoncil s bicyklom. Ked som sa po cca 4 rokoch vratil na bike tak som opat osedlal pegasa. Na tom som jazdil az do 18tky. K 18tim som si kupil prvy vlastny bike za vlastne tazko zarobene prachy. Ghost SE2930 a dva roky na to RoadRunner - Specialized Roubauix
11.05.2016 - 07:05:21
00
U mna to bol najprv taky nejaky maly modry 12" bicyklik este bez volnobezky a tym padom aj bez brzdy.
Nasledne mi stryko priniesol odniekial z Ciech BMX - ale taku nejaku specialnu bielo-modru. Na tom som vydrzal par rokov.
Potom som od stryka dostal skladacku - prerobenu na tri prevody. TO bolo radosti, len na hradzi som si isiel nohy ukrutit a rychlost nikde.
Dalej prisiel prvy horsky - to bol 15" Author, mal pevnu vidlu, 3x6, ale SIS uz mala radenie na prevody a cantilever brzdy. Postupne sa opravoval a menil, dostal RST Gilu, lebo nic lepsie na zavitovy krk nebolo, lepsie brzdy, neskor aj lepsie Suntour kluky (povodne uz mali vakel) pripadne GripShift radenie a Deore prehadzovacka,
Na vyske som si kupil prvy bike za svoje peniaze - ram bol z Point Praha, komponenty tak nejako poskladane, ale sluzil dlho a dobre.
A potom som sa vratil k bikom o nejakych 10 rokov neskor, Prisiel prvy Haibike Scream SL, ktory stale mam, druhy Haibike s ktorym som najazdil asi 3km a isiel prec a zatial posledny CUBE. A na tychot sa uz menili diely a celkovo sa upgradovalo. Stale sice jazdim na 3x9 XTR, ale blizi sa moment kedy to vymenim za 2x11 XT.
11.05.2016 - 09:12:48
00
Prihadzujem jeden kúsok po renovácii :)

Prílohy:

IMG_20150501_203331.jpg
IMG_20150501_203331.jpg 1.12 MiB thumb_up0thumb_down

09.10.2021 - 16:46:44
01
Ja som mal detsky bicykel Pionierl,este ho mam,ma uz 50 rokov,cela rodina sa na nom vyvozila,potom Ukraina dedova ked som dosiahol cez ruru a asi 13 ročný Favorit 4 rychlostny..
09.10.2021 - 18:32:29
00
keyboard_arrow_up