Hneď mu aj ponúkneme konkrétne xichty : známy to “prísediaci na strane spolujazdca “ -Soun , ubľačaná odfarbena <>Ča s okuliarmi z Ovčianskeho tribunálu , prijbaný postarší otec troch deti s bojovnou čelenkou na hlave ktorého už polícia do auta raz strkala . To sú len take “ chronické poškodene “ osobnosti najaktívnejšieho dezol jadra . A o partičke antivaxerov svojimi telami aktívne brániaci vakcinacii na Orave zo Žilinsko-Martinskej župy ani nehovorím . Len aby im nedokázali psychiatrickú diagnózu , na základe ktorej by sa vyhli trestno-právnej zodpovednosti . To by bola škoda . Snáď kolegovia odvedú dobru prácu ?‍⚕️ .
10.10.2021 - 18:30:21
00
Názov projektu:
Mobilný monitorovací systém pre ochranu izolovaných a rizikových skupín obyvateľstva pred šírením vírusových ochorení
Partneri: Centrum výcviku Lešť
Popis projektu:
Cieľom projektu je vytvorenie a otestovanie mobilného monitorovacieho systému určeného na ochranu izolovaných skupín obyvateľstva pred šírením vírusových ochorení alebo opačne na ochranu obyvateľstva pred izolovanou skupinou identifikovanou ako zdroj rizika, vrátane návrhu, vývoja a overenia modelov správania sa jednotlivcov a entít. Systém bude vybudovaný z mobilných senzorických prvkov, mobilnej monitorovacej stanice a cloudového dátového systému. Mobilné senzorické prvky budú inštalované vo forme samostatných voľne stojacich zariadení, ktorých rozložením v priestore vznikne senzorická sieť. Systém bude mobilný a nezávislý od pozemnej infraštruktúry. Projekt má okrem samotného návrhu uceleného systému za cieľ aj jeho otestovanie v teréne so zohľadnením potenciálne vplývajúcich faktorov ako poveternostné podmienky, prašnosť, vibrácie, či prítomnosť zvery. Cieľom je vytvoriť mobilný monitorovací senzorický systém na ochranu izolovaných a rizikových skupín obyvateľstva pred šírením vírusových ochorení, ktorý nebude závislý od lokálnych rozvodov elektrickej energie, a ktorý vizuálne nezmení ráz vymedzeného priestoru, a teda nespôsobí dodatočnú psychickú záťaž pre žiadnu z chránených strán.

https://www.itms2014.sk/projekt?id=cded2d1f-c64c-4b7a-8eda-995ae40a1a90
10.10.2021 - 18:38:37
00
Dufam , ze budu klast odpor a dostanu masaz pri nakladani do auta . Nie som skodak , ale zislo by sa im .
10.10.2021 - 18:38:58
00
Ja som sa dnes rozpraval s clovekom, ktory je blizko zdrojov mnohych zaujimavych informacii vdaka svojej praci a kontaktom. Medzi recou sme sa dostali aj ku Covidu na Slovensku. Vysvitlo, ze aktualne sa vraj analyzuje, preco na Slovensku bola taka umrtnost ludi napojenych na umelu plucnu ventilaciu. Vraj sme v porovnani s ostatnymi krajinami na tom velmi zle. Vyzera to totiz tak, ze pacienti na Slovensku na ventilacii zomierali v takej velkej miere aj preto, ze nas zdravotnicky personal nie je dostatocne odborny a skuseny a pacientov nechaval na ventilacii omnoho dlhsie nez je odporucane a to bol jeden z dovodov umrti. Druha vec je, ze ich na ventilacii nechavali dlhsie, lebo ich vlastne ani nemali kam dat atd. Cize kombinacia viacerych problemov. Otazkou je, ci sa niekedy dozvieme o tom, kto za to nesie zodpovednost, alebo sa len v tichosti vyda nejake metodicke usmernenie pre zdravotnikov ako sa maju o pacientov na ventilacii starat.
10.10.2021 - 18:53:42
02
Dezolatom dobre naložiť!
https://domov.sme.sk/c/22759919/hamran-avizoval-tvrde-opatrenia-voci-tym-ktori-atakuju-zdravotnikov.html
10.10.2021 - 19:00:07
01
To vazne, po 18 mesiacoch zacali analyzovat? To ze predcasne a hromadne umiestnovanie chorych na invazivnu mechanicku ventilaciu bol sialeny omyl (zalozeny na cinskej propagande a "odporucaniach") sa vedelo uz po skusenostiach z New York City v aprili 2020.
10.10.2021 - 19:04:22
13
https://www.topky.sk/cl/10/2195645/Kotleba-a-Mazurek-hovoria--ze-vlada-chysta-moderne-koncentracne-tabory--Absolutne-dno--tvrdi-Nad
10.10.2021 - 19:04:55
00
Jezus napísal:
Ja som sa dnes rozpraval s clovekom, ktory je blizko zdrojov mnohych zaujimavych informacii vdaka svojej praci a kontaktom. Medzi recou sme sa dostali aj ku Covidu na Slovensku. Vysvitlo, ze aktualne sa vraj analyzuje, preco na Slovensku bola taka umrtnost ludi napojenych na umelu plucnu ventilaciu. Vraj sme v porovnani s ostatnymi krajinami na tom velmi zle. Vyzera to totiz tak, ze pacienti na Slovensku na ventilacii zomierali v takej velkej miere aj preto, ze nas zdravotnicky personal nie je dostatocne odborny a skuseny a pacientov nechaval na ventilacii omnoho dlhsie nez je odporucane a to bol jeden z dovodov umrti. Druha vec je, ze ich na ventilacii nechavali dlhsie, lebo ich vlastne ani nemali kam dat atd. Cize kombinacia viacerych problemov. Otazkou je, ci sa niekedy dozvieme o tom, kto za to nesie zodpovednost, alebo sa len v tichosti vyda nejake metodicke usmernenie pre zdravotnikov ako sa maju o pacientov na ventilacii starat.


uau....bingo !!!
dr. Torok o tom hovoril pre viac ako rokom. Youtube tie videa zmazal, snehobiele média ho ukameňovali a riaditeľa ústavu odvolal Krajči
10.10.2021 - 19:10:16
10
Takto … nechcem spochybňovať tvoj kontakt , no vedz , že “neschopnosť “ mojich kolegov sa podpísala minimálnou mierou na “ nadúmrtiach “ . Verte , že žiaden anesteziolog / intenzivista nechce mať ľudí na “ventilátore “ . Radšej pijeme kávu a laškujeme s kolegyňami . Z mojej skúsenosti zomieral najväčší počet pacientov z radov “ neveril na Covid 19 až na neho zomrel “ . Boli to presne tie popieračne typy ľudí , ktorí sa dostali do zdravotného systemu príliš neskoro , nesprávne vyhodnotili svoj zhoršujúci sa zdravotný stav , absencia lekárov prvého kontaktu ordinujúcich cez telefón / toto odsudzujem , bo keď ja môžem ošetrovať koviďákov v ich domoch kde som vystavený niekoľkonásobne vyššej vírusovej naloží ako už extrahovany človek s respiratorom v ambulancii obvodaka / … žiaľ im skutočne už nebolo pomoci . Bližšie rozvádzať to tu nebudem , nakoľko intenzivna medicina a starostlivosť o kriticky chorých je “ trošku zložitejšia vec “ .

SlavoS , tebou spomenutý stary pán vie veľa o mechanickej ventilacii na “ modeloch “ . Zúčastňuje sa priamo ako konzultant a “ otec “ chiraňáckej doktríny viachladinovej ventilacie . No o kovide vie , ako by som to slušne povedal … no malo , klinickú prax s pacientom robeu už trosku dávnejšie a požiera ten váš slávny Ivermektin vo forme pasty na tony !!! Bol by som radšej keby sa o mna staral niekto iný 😜 … ale dezolom určite imponuje .

Goratrix ale trollko , ty si intenzivista ? Len sa pýtam , bo keď máš take v tom “ jasno “ , mohol si vystúpiť so svojou prednáškou na nedávnych Hálkovych dňoch v Čadci . Možno si tam aj bol , na druhej strane barikády , len ta nevpustili dnu … radšej dávaj tie vaše z “trollej farmy “ štatistiky zo Švédska a intenzívnu starostlivosť prenechaj inym … zo by už bolo priveľa v čom by si sa vyznal .


Naposledy upravil Ramon1 dňa 10.10.2021 - 19:23:49, celkovo upravené 1 krát.

10.10.2021 - 19:18:18
16
A už pred rokom a pol vraj zle používali ventilácie - boli z toho ,,obvinení,, aj Taliani, ... ked zo štyridsať napojených prežil jeden, dvaja.


Naposledy upravil ivan dňa 10.10.2021 - 19:21:59, celkovo upravené 1 krát.

10.10.2021 - 19:20:21
00
👍 To je pre Ramon1. Pýtal som sa manželky, tiež vraví že to je blud.
10.10.2021 - 19:21:03
00
Áno , Taliani sú na 💩 ventilatorujúci doktori …vedia tak variť pizzu a espresso . Obdobne ako topka s kapacitami a možnosťami ako USA . No taak , nech Vám 🤬be len trošku , no toto je už moooc .
10.10.2021 - 19:26:57
00
Veľa mrtvych v Taliansku, na Slovensku, ... nebolo pre zlé používanie ventilácií ale preto, že na ventilácie sa veľa ľudí dostalo. Nakazilo sa ich veľa a ich telesné schránky ktoré boli v takom stave ako boli to vyžadovali.


Naposledy upravil ivan dňa 10.10.2021 - 19:31:58, celkovo upravené 1 krát.

10.10.2021 - 19:29:20
00
Ivan , presne tak !!! Malo wattov na kilo slaniny .
10.10.2021 - 19:31:13
00
Hej. Takí boli vykrmení na tých posteliach po chodbách a kade tade, že bol problém ich obracat.
10.10.2021 - 19:34:15
00
keyboard_arrow_up