:D https://www.mtbiker.sk/forum/post1776846.html#p1776846
14.10.2021 - 07:33:21
01
A čo ja ktorého vyslovene zwift baví? :D Rozhodne ma baví viac než sa brodiť v snehu v tme v zime niekde v lese. prípadne po asfalte medzi autami už vôbec nie. Čo keď chcem trénovať aj vyššiu intenzitu než len nejaké najazdievanie v Z1/2? Vonku v zime sa niekde spotiť a potom prechladnúť by asi nebolo ideálne. Trenažér mi dovolí jazdiť v týždni keď mám po práci a vonku je tma a ani pri tom nemusím mrznúť či riešiť servis biku atď.... Cez víkend pokiaľ je pekne tak sa rozhodnem či vytiahnem bike von alebo si dám nejakú turistiku, lyže atď... Takto dokážem v zime zároveň dobre zregenerovať a aj si nejakú tú kondíciu udržať nech môžem znovu od februára/marca naplno jazdiť vonku :) Ale čo zmierim sa aj s tým že nie som pravý cyklista :D
14.10.2021 - 07:44:50
09
Hlavne treba ist s rozumom a nie hned valit z domu "lebo mi je zima"...telo sa pohybom za chvilu zohreje...a tiez si myslim ze ist kdesi daleko az kym sa da nie je normalne...netreba si to takto nasilu znechucovat
14.10.2021 - 07:55:37
03
Je kazdeho vec ci jazdi doma ked si v tom vie najst svoje a bavi ho to. Len vas prosim nevyhovarajte sa na pocasie, zimu a dazd lebo to znie vyslovene smiesne. Som typ bikera, ktory v dazdi a snehu a blate nejazdi. Nemyslim tym frkance alebo nejake sychrave pocasie. Vyslovene dazd alebo blato po ventilky kolies, ci zasnezene zladovatele cesty a chodniky. Do dnesneho dna mam najazdenych cez 430h a to vieme aky na zrazky bohaty bol zaciatok roka. Napriek tomu ten cas. Tych dni kedy pocasie nedovoli je ale ze absolutne minimum, ktore sa daju krasne vyuzit na regeneraciu a nic nerobenie. Majte si milion dovodov preco neist von a ja ich vsetky respektujem, len prosim vas to pocasie.... :D
14.10.2021 - 09:01:33
01
Napadlo mi pri citani tejto diskusie ci sa uz predava aj e-trenazer ( zatial som sa nerozhodol ci ma mat len nastavitelny pomer vypomoci, alebo ma pouzivatelovi krutit nohami ) ;-] ak nie tak som ho prave vynasiel ...
14.10.2021 - 09:22:22
02
A co tak nechat si jazdit kazdeho kde a ako sa mu paci, nechat ho kupovat si, co sa mu zache bez zbytocneho moralizovania a porovnavania sa?
14.10.2021 - 09:31:19
79
https://www.youtube.com/watch?v=seAk9w6hZtE
14.10.2021 - 09:39:26
11
jachmel s tymto suhlasim. Ja som sa jeden cas na to vyslovene pozrel z pohladu financii a casu stravenym nad servisom a zrazu ma prekvapilo ake drahe to vie byt realne jazdit vela v zlom pocasi (a to rovnako nevravim o 8 hodinach v lejaku) + ked k tomu napocitam financne narocnejsie oblecko...a to som k tomu nedaval obcas nejaky ten pad a znicene veci...
14.10.2021 - 09:52:05
01
Ja som za trenažér vďačný a aj keď to rozhodne nie je len tak pre zábavu, tak po dni v práci a staraní sa o dve malé deti som vždy rád keď si v zime môžem o deviatej večer keď konečne zaspia tú trištvrte hodinku potočiť nohami a prísť na iné myšlienky. Ak by som nemal povinnosti radšej by som išiel po práci na 1-2 h vonku, ale treba sa trošku prispôsobiť aj okoliu a využiť aj to málo času čo mi na bajk ostane.
14.10.2021 - 10:07:11
05
jachmel napísal:
Je kazdeho vec ci jazdi doma ked si v tom vie najst svoje a bavi ho to. Len vas prosim nevyhovarajte sa na pocasie, zimu a dazd lebo to znie vyslovene smiesne. Som typ bikera, ktory v dazdi a snehu a blate nejazdi. Nemyslim tym frkance alebo nejake sychrave pocasie. Vyslovene dazd alebo blato po ventilky kolies, ci zasnezene zladovatele cesty a chodniky. Do dnesneho dna mam najazdenych cez 430h a to vieme aky na zrazky bohaty bol zaciatok roka. Napriek tomu ten cas. Tych dni kedy pocasie nedovoli je ale ze absolutne minimum, ktore sa daju krasne vyuzit na regeneraciu a nic nerobenie. Majte si milion dovodov preco neist von a ja ich vsetky respektujem, len prosim vas to pocasie.... :D


Ak si tým myslel mňa tak ja sa naozaj na počasie nevyhováram :) Mne sa proste NECHCE/NEBAVÍ v takom počasí jazdiť. Počasie za to nemôže :) ja mám cca 500 hodín na biku vonku tento rok + ďalšie hodiny aktivít ktoré nezaznamenávam ;)
14.10.2021 - 17:06:10
02
ale tych zazitkov. a ta atmosfera - take neopozerane
14.10.2021 - 19:01:51
00
Rumakk napísal:
malokedy suhlasim so scarinkom, ale teraz ma pravdu :D.... proti tme je svetlo a zima nie je, len je clovek malo obleceny .... ale vzdy tu budu pravi bikery ktorym nevadi tma, taky co im nevadi blato a dazd, zima a mraz,...
trenazer som skusal raz, vydrzal som 15 minut..... ale proti gustu ziadny disputat.... treba si nejako udrzat kondicku...

Na Bielom krizi nad BA , ked este fungovali chlapi vo vceline, ked prislo zimne/jarne obdobie, vtedy sme sa tam stretavali pravidelne IBA tí praví bajkeri....za akehokolvek pocasia. Teraz tam uz chodim len zo zvyku....a iba ked sa mi chce. Niektore veci nevratis.... a trenazer mi cez ROUVY ponuka jazdenie v roznych peknych destinaciach, kde sa aj realne vyberiem...cez zimu potrenujem watty a potom hor sa na nejake passo.
14.10.2021 - 20:14:33
03
Svata pravda, az je to smutne. V snehu, v mraze, kolko krat v dazdi. Vedel si ze hore caka nomboca polefka a pagace (tie niekedy uz neboli) a samozrejme super osadenie. Nech nas bolo akokolvek vela, vzdy sme sa dnu zmestili. Teraz tam len zastavim, napijem sa, pripadne hodim bundicku a valim dalej.
Rouvy som skusal ale to ma nechytilo vobec. Obraz bol taky sekany, neprirodzeny. Este ten zwift v tom R-mode kedy si nastavis workout podla % ftp a makas. Rychlost a vzdialenost neriesis. Na uchu mas kamosov na discorde aby to ubehlo.
14.10.2021 - 20:55:39
00
bone conduction sluchatka z aliexpressu za 25e.

Prílohy:

2021-10-14 21.33.59.jpg
2021-10-14 21.33.59.jpg 507.66 KiB thumb_up2thumb_down

14.10.2021 - 21:37:03
00
scarinko napísal:
Svata pravda, az je to smutne. V snehu, v mraze, kolko krat v dazdi. Vedel si ze hore caka nomboca polefka a pagace (tie niekedy uz neboli) a samozrejme super osadenie. Nech nas bolo akokolvek vela, vzdy sme sa dnu zmestili. Teraz tam len zastavim, napijem sa, pripadne hodim bundicku a valim dalej.
Rouvy som skusal ale to ma nechytilo vobec. Obraz bol taky sekany, neprirodzeny. Este ten zwift v tom R-mode kedy si nastavis workout podla % ftp a makas. Rychlost a vzdialenost neriesis. Na uchu mas kamosov na discorde aby to ubehlo.

Trenazer mam kratko a kolegovia co jazdia, ma nasmerovali na ROUVY....tiez som riesil ten sekany obraz ale rychlejsi internet to vylepsil. Poskusam este aj ine APPky pre "domacich cyklistov" (;-D
Diky za tip.
15.10.2021 - 10:37:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up