capulo, to niesu krajne pripady.
ty si myslis, ze niekto nepojde 10km do ineho okresu.
pozri nedelny fotbal. bolo tam tiezfanusikov z minimalne 3 okolitych statov. a nie len okresov.
ale tak mysli si, ze takito nechodia vedla, ked je niekde zavrete. zi kludne v iluzii.
a ti poliaci co zabili nevinneho pri nahanacke a este stale niesu ani potrestani?

ako som uz davnejsie pisal, skoda tu na nieco reagovat.
lebo potom jeden doktor tu da clanok, ako druhy doktor podava trestne oznamenia za urazanie.... a vzapeti znovu ten isty doktor tu uraza inych a este za to dostane palec hore. skvele.
19.10.2021 - 23:39:22
13
Srsen napísal:
Per
Nie, hral som far cry 6 :)

obcas som na pochybach ci moze niekto napisat taku hlupost, alebo len trolluje :D
19.10.2021 - 23:42:33
10
ftu2 napísal:
capulo, to niesu krajne pripady.
ty si myslis, ze niekto nepojde 10km do ineho okresu.
pozri nedelny fotbal. bolo tam tiezfanusikov z minimalne 3 okolitych statov. a nie len okresov.
ale tak mysli si, ze takito nechodia vedla, ked je niekde zavrete. zi kludne v iluzii.
a ti poliaci co zabili nevinneho pri nahanacke a este stale niesu ani potrestani?

ako som uz davnejsie pisal, skoda tu na nieco reagovat.
lebo potom jeden doktor tu da clanok, ako druhy doktor podava trestne oznamenia za urazanie.... a vzapeti znovu ten isty doktor tu uraza inych a este za to dostane palec hore. skvele.


nie, ja si myslim ze niekto pojde 10km aj do ineho okresu, ale bude ich malo, a aj tym sa nebude chciet kazdy krat trepat inam, ra zpojdu, druhy krat si zoberu daku donasku...
futbal s tym neviem ako suvisi, tam sa normalne cestuje aj za bezneho stavu cez pol sveta za futbalom. proste kde hra ich tim tam idu...
ale aby sa dakto koli vecernemu pivu kazdy den trepal 10km do ineho okresu tak to ani nahodou... sem tam ok ale je to zanedbatelne percento
19.10.2021 - 23:52:51
00
taliansko buď zaočkovaní,prekonaní,alebo každých 48h testovať inak všetci mimo pracoviska.prečo to nejde aj tu?....lebo tu vládnu dr.nutí svätuškári ktorí sa furt *****.. do cudzej škatule namiesto záchrany životov.
19.10.2021 - 23:53:14
01
lebo tu to riadia politici a ti v prvom rade kukaju na to aby sa udrzali pri koryte... a pri takto rozhadanej vlade ako mame, keby to aj niekto spravil, tak ho ostatni roznesu v zuboch a v momente pretiahnu nespokojnych ludi k sebe a dotycny ako politik skoncil :)
keby tahali vsetci za jeden koniec tak by to slo, ale taky fico len caka na nieco podobne aby v momente riesil protesty :)
20.10.2021 - 00:10:39
02
Nikdy som nemal veľkú mienku o cyklistov čo sa zdravia týka. Ale keď som si prečítal pár stránok tejto “diskusie” tak mám pocit že to špáranie nosov zobralo aj zdravý úsudok.
20.10.2021 - 07:22:51
12
triki napísal:
taliansko buď zaočkovaní,prekonaní,alebo každých 48h testovať inak všetci mimo pracoviska.prečo to nejde aj tu?....lebo tu vládnu dr.nutí svätuškári ktorí sa furt *****.. do cudzej škatule namiesto záchrany životov.


hmm, ved Americkym republikanom si za to ***** sa furt do cudzej skatule este nedavno tlieskal, oni mozu?
Rovnako su proti akymkolvek obmedzeniam a napr. v Texase prijali zakony ktorymi zakazuju skolam vynucovanie ochrannych opatreni proti kovidu.
20.10.2021 - 08:34:17
01
triki napísal:
taliansko buď zaočkovaní,prekonaní,alebo každých 48h testovať inak všetci mimo pracoviska.prečo to nejde aj tu?....lebo tu vládnu dr.nutí svätuškári ktorí sa furt *****.. do cudzej škatule namiesto záchrany životov.

Mne sa paci ako sa stale niekto ohana zachranov zivotov a vie co je pre druhych to najlepsie. Myslim ze kto sa chcel dat zaockovat uz tak davno spravil a ostatni nestoja o ziadnu zachranu v podobe vakciny.
Co sa tyka zdravia v tomto som tazky egoista a nenacham nikoho o mne a mojej rodine rozhodovat.
Kto si este nevsimol ze to speje k totalnej kontrole a nie zdraviu tak mi ho je luto.
20.10.2021 - 09:35:53
20
ak nestoja o zachranu, nech vypadnu z nemocnic. A nie hrat "machrov" a potom skemrat o lieky ked je najhorsie.
20.10.2021 - 09:46:05
13
airbilly, čo chceš kontrolovať skrze vakcínu proti covidu?
20.10.2021 - 09:49:50
00
perez napísal:
airbilly, čo chceš kontrolovať skrze vakcínu proti covidu?

;-) Treba vidiet trosku dalej, tzv. covid pass je nova forma kontroly. Pritom ako vieme ze to ockovani roznasaju veselo to nieje o nicom inom ako o kontrole. Pozri si cinu a jej socialny kredit. Presne tam to smeruje a ludia sa z toho este aj tesia.


Naposledy upravil Hosť dňa 20.10.2021 - 10:00:11, celkovo upravené 1 krát.

20.10.2021 - 09:57:27
20
Ak naozaj nechceš byť kontrolovaný tak hlavne sa odpoj od internetu zahoď mobil, pc, notebook, gps computer z biku, smart hodinky a kreditku.
vakcína je proti tomu nič.
20.10.2021 - 09:58:25
314
sa mi paci, ako kazde 2-3 mesiace pride sem niekto novy, kto vidi dalej ako vsetci ostatni, a chce nas zachranit :) ti za-ockovanie su aspon stale rovnaki, ale druha strana sa pravidelne meni... teda okrem trikiho, aby sa necitil ukrivdeny :)
20.10.2021 - 09:59:41
09
Vieš čo je slippery slope? A vies že bez určitého očkovania zapísaného vo vakcinacnom pase ta nepustili do viacerých krajin a že je to takto už roky?
20.10.2021 - 10:00:11
07
Srsen napísal:
Ak naozaj nechceš byť kontrolovaný tak hlavne sa odpoj od internetu zahoď mobil, pc, notebook, gps computer z biku, smart hodinky a kreditku.
vakcína je proti tomu nič.

;-)
Toto vsetko je na dobrovolnej baze, nikto ma do toho nenuti
20.10.2021 - 10:01:43
10
keyboard_arrow_up