cele tieto eko somariny su povacsine hlupost... samo ked sa bere len koncovy uzivatel tak to vyzera super eko... aj to nie vzdy ale vacsinou. ale ak sa bere cely process tak casto celkovo je to vacsi bordel ako normalne veci
20.10.2021 - 12:38:09
01
Na obranu Luba. Mozno toto je hoax ale deje sa to. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2909680299293654&id=100007551371910
20.10.2021 - 12:41:09
02
double napísal:
Nejake múdrosti na večer. Snad dodrzujete:)


Musím uznať, že zdieľam s ňou veľmi podobný názor, a síce mať erekciu bez ejakulácie je také zbytočné.... :)
20.10.2021 - 12:41:19
01
Tak som si z dlhej chvíľky na WC čítal návrh zákona o interupciách a ajhľa čo som našiel.......Ja chápem, že je to iba preklep a snažia sa termín *umele prerušenie tehotenstva"
nahradiť terminom "umelé skončenie tehotenstva", ale kua, to nečítajú po sebe alebo čo????

Prílohy:

WTF.jpg
WTF.jpg 46.56 KiB thumb_up0thumb_down

20.10.2021 - 13:23:02
07
Obavam sa, ze si prvy kto to vobec cital.
20.10.2021 - 13:36:53
044
bol tu nedavno link na pána, ktorý vymyslel "copy paste" uz to ma za sebou za sebou za sebou
20.10.2021 - 13:55:31
02
bigmig napísal:


bubbic napísal:


Co je hlupost ? Aj citate , co linkujete ? (double,kristina,voldoja dtto) V clanku je zvyraznene, ze na nabijanie elektroaut (pre ucastnikov klimakonfu) sa pouzivali diesel aggregaty. A to nikto nikde nepoprel, vsak ano :) A to je pointa celeho prispevku. Ci tesla, alebo ine je fuk.

O tych teslach neviem, v linku co som dal pisali, ze ich pouzivali, v reuters pisu, ze nie Tesla, ale inych 240 elektroaut. Ci a ako a kto komu co kupil to neriesim, podstata bola ina, a sice ze na nabijanie elektroaut pouzivaju diesel generatory. A to mate potvrdene ;)

The spokesperson said, “where generators are required for charging EVs, these will run on HVO (hydrogenated vegetable oil) recycled cooking oil, derived from waste products.”


Aaaano, ekologicky spaluju kuchynsky olej . Potom je ale ekologickejsie jazdit dizslom na takyto olej. Oi, tie generatory asi pd filter nemaju :lol:
20.10.2021 - 15:07:10
03
Nechcem pôsobiť ako ufňukanec, ale aj napriek tomu chcem upozorniť, ako fungujú "úspešní" ľudia. Ja, čoby čitateľ návrhu zákona o iterupciách = 1 palček a človek parazitujúci na mojom pozornom oku a ignorujúci interpunkčné znamienka ( aj keď s naozaj vtipnou poznámkou, musím uznať ) = 13 palčekov.....a nadaľalej stúpa... :@

Prílohy:

masy.jpg
masy.jpg 103.15 KiB thumb_up0thumb_down

20.10.2021 - 15:13:23
15
lto Ak ti ta informacia v povodnom tweete nepride UPLNE ina, nez realna situacia, tak v poriadku, mas svoj pohlad na svet a s tym ja nic robit neviem ani nechcem. Len mi prislo na mieste upozornit na hoax. Pekny den prajem, dalej to rozpitvavat nejdem :handshake:

COP coming to Glasgow. Leaders staying at Gleneagles Hotel & 20Tesla cars (£100K each) bought to ferry them 75km back & forth. Gleneagles has 1 Tesla charging station, so Malcolm Plant Hire contracted to supply Diesel Generators to recharge Tesla’s overnight.
20.10.2021 - 15:16:51
03
johnnySVK napísal:
Nechcem pôsobiť ako ufňukanec, ale aj napriek tomu chcem upozorniť, ako fungujú "úspešní" ľudia. Ja, čoby čitateľ návrhu zákona o iterupciách = 1 palček a človek parazitujúci na mojom pozornom oku a ignorujúci interpunkčné znamienka ( aj keď s naozaj vtipnou poznámkou, musím uznať ) = 13 palčekov.....a nadaľalej stúpa... :@


neber si to tak, je to tu dost bezne, aj mne sa to stalo uz x-krat.
A dalsia vec - minule mi Cervo objasnil, ze pocet VIP bodov nezavisi od nejakych palcekov, ale od uplne inych veci :) Takze je to totalne jedno.
20.10.2021 - 15:22:32
02
johnnySVK napísal:
Nechcem pôsobiť ako ufňukanec...

ja som sa ti bal dat pacik, lebo citanie podobnej literatury na toalete moze sposobovat zdravotne tazkosti, napr. rychlejsi prietok obsahu... ale dobre, mas ho mat ;)
pojem interrupcia pri velkej potrebe nabera uplne novy rozmer
20.10.2021 - 15:46:41
05
Najlepší páčik je ten vypýtaný :)
20.10.2021 - 15:59:07
12
Tak minimlane sme v teme "vtipkar" a ta poznamka je urcite mnohonasobne vtipnejsia ako povodny prispevok.
Koniec OT
20.10.2021 - 16:08:28
016
bubbic napísal:
lto Ak ti ta informacia v povodnom tweete nepride UPLNE ina, nez realna situacia, tak v poriadku, mas svoj pohlad na svet a s tym ja nic robit neviem ani nechcem. Len mi prislo na mieste upozornit na hoax. Pekny den prajem, dalej to rozpitvavat nejdem :handshake:

COP coming to Glasgow. Leaders staying at Gleneagles Hotel & 20Tesla cars (£100K each) bought to ferry them 75km back & forth. Gleneagles has 1 Tesla charging station, so Malcolm Plant Hire contracted to supply Diesel Generators to recharge Tesla’s overnight.


bubbic ta informacia vo vysvetleni je sice ina ako v povodnom tweete, ale z pohladu zivotneho prostredia je ta ista. Len Tesly budu vymenene za nieco od Land Roveru a nafta bude nahradena rastlinnym olejom.
Ale preboba ziveho, vsak ten rastlinny olej sa dava do beznej motorovej nafty tiez - takze by sa spalil tam a povozil ludi. Takto sa pouzije ucinnostou mozno o 50% nizsou ako by bol v normalnom dobrom diesli (lebo vyroba elektriny, straty pri nabijani a straty v elektromotoroch). Inde by tie elektromobily mohli byt ekologicke, ale v takejto situacii je to cista haluz a treba na to poukazat.
Ten clanok bol pravdepodobne iba damage control.

Koniec offtopicu vo ftipkarovi.
20.10.2021 - 16:14:20
00
thumb_up1thumb_down
20.10.2021 - 16:23:19
017

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up