bedo napísal:
Chcel by som sa opýtať len na jednu vec: keby to bolo na Tebe, čo by si robil, aby nedošlo k preplneniu nemocníc? Lebo v princípe o to tu hlavne ide...

Od začiatku som za takzvané nehumánne riesenie. Nechať to voľne prejsť populáciou. Slabšie kusy padnú a hotovo…(to bude hejtu zase)
20.10.2021 - 15:26:25
01
Si si istý, že Ty si ten silný kus ? :)
Ináč základná bežná vlastnosť dezoláta
20.10.2021 - 15:29:28
01
Takze svojim rodicom jednoducho povies ze umriete lebo tak je to spravne:)
20.10.2021 - 15:33:20
01
Neviem, či to chápem správne: ak by niekto trebárs zavolal záchranku s tým, že nemôže dýchať, tak by dostal odpoveď: "Poraď si sám"? Len ťažko sa mi niečo také predstavuje...
20.10.2021 - 15:35:18
01
Hosť napísal:
Od začiatku som za takzvané nehumánne riesenie. Nechať to voľne prejsť populáciou. Slabšie kusy padnú a hotovo…(to bude hejtu zase)

Ale vsak v pohode, fandim ti, mas tu moznost, kedze vakcinacia nie je povinna. Len jeden detail, preco s tym soplikom potom zaplnate nemocnice? Odpovedi na tuto otazku sa od zaciatku vyhybas.
20.10.2021 - 15:35:53
03
je uzasne, ako si kazdy dezolat mysli, ze je silny kus. A pritom su ich plne nemocnice :-D
20.10.2021 - 15:36:27
05
Srsen napísal:
Si si istý, že Ty si ten silný kus ? :)
Ináč základná bežná vlastnosť dezoláta

Možno som a možno nie. Test na protilátky ukázal že som to ešte nemal. Ja sa smrti nebojím. Keď príde môj čas pojdem
20.10.2021 - 15:45:32
02
double napísal:
Takze svojim rodicom jednoducho povies ze umriete lebo tak je to spravne:)

Moji rodičia sa starajú o svoje zdravie a covid bez problémov prekonali.
Čo boli úmrtia v rodine tak od tej zodpovednej časti čo sa chodila testovať a potom si robila párty….
20.10.2021 - 15:47:06
00
clxno1 napísal:
Ale vsak v pohode, fandim ti, mas tu moznost, kedze vakcinacia nie je povinna. Len jeden detail, preco s tym soplikom potom zaplnate nemocnice? Odpovedi na tuto otazku sa od zaciatku vyhybas.

Môžem ti verejne sľúbiť, že ja do nemocnice s covidom nepôjdem. Tak ako nemám doma ani tabletky proti bolesti atd… jedine čo mame doma je paralen a octanova masť 💪
20.10.2021 - 15:48:40
00
Toto uz je fakt cisty trolling, nic viac.
20.10.2021 - 15:51:26
04
Hosť napísal:
Od začiatku som za takzvané nehumánne riesenie. Nechať to voľne prejsť populáciou. Slabšie kusy padnú a hotovo…(to bude hejtu zase)


Ja by som si s hejtom nefandil, pre takéto „skvelé“ nápady ho je škoda. Skôr by som sa zamyslel, prečo na svete nie je žiadna krajina, ktorá pre boj s vírusom použila stratégiu „covid in the wild“ (lebo egoistov nielen v spojení so zdravím na čele rozhodne netreba hľadať lampášom). Mne najväčší zmysel dáva to, že to nie je žiadne nehumánne, ale úplne na hlavu padnuté „riešenie“.

Mimochodom, celkom by ma zaujímal tip, ktorý z týchto verejne činných bojovníkov proti „takzvanej covid tyranii“ považoval sám seba za slabší kus (aj keď väčšine z nich už to môže byť vážne jedno) ...
20.10.2021 - 15:51:29
01
Hosť napísal:
No nič úroveň diskusie ako na aktualitách. Jeden masti ego druhému. Veľa šťastia v tom čo robíte chlapci.


áno o ego tu hlavne ide ,ale to vaše antivaxerské, každý ste stredobod svojho "nezávislého a nedotknuteľného" vesmíru ,len akosi nechcete vnímať ,že ten váš vesmír koexistuje a je spojený s ostatnými ,preto to odtrpíme všetci ako spoločnost ....
20.10.2021 - 16:12:31
05
Hosť napísal:
Možno som a možno nie. Test na protilátky ukázal že som to ešte nemal. Ja sa smrti nebojím. Keď príde môj čas pojdem

stastnu cestu ti prajem
20.10.2021 - 16:16:05
00
Hosť napísal:
Od začiatku som za takzvané nehumánne riesenie. Nechať to voľne prejsť populáciou. Slabšie kusy padnú a hotovo…(to bude hejtu zase)


Toto sme už v histórii mali. Volalo sa to T-4, nacisti tak vyvražďovali nežiadúcich v psychiatrických klinikách, dokonca ich zabíjali v autobusoch výfukovými plynmi. Autobusy prevádzkovala spoločnosť GeKrat (Gemeinnützige Krankentransport = Dobročinný transport chorých). Tento pilotný projekt potom rozšírili na priemyselné vyvražďovanie Židov a ďalších...

Volá sa to eugenika.

Pre ľudí znalých súvislostí, vlastne vôbec nie je prekvapivé, že s myšlienkami "premorenia" sa stotožňujú náckovia. Je to len kontinuita ich pôvodných postojov.
20.10.2021 - 16:49:11
02
Pali65 napísal:
Toto sme už v histórii mali. Volalo sa to T-4, nacisti tak vyvražďovali nežiadúcich v psychiatrických klinikách, dokonca ich zabíjali v autobusoch výfukovými plynmi. Autobusy prevádzkovala spoločnosť GeKrat (Gemeinnützige Krankentransport = Dobročinný transport chorých). Tento pilotný projekt potom rozšírili na priemyselné vyvražďovanie Židov a ďalších...

Volá sa to eugenika.

Pre ľudí znalých súvislostí, vlastne vôbec nie je prekvapivé, že s myšlienkami "premorenia" sa stotožňujú náckovia. Je to len kontinuita ich pôvodných postojov.

Neskutocne asociácie
20.10.2021 - 17:16:47
00
keyboard_arrow_up