Gtoso V Knizkovej je len kratky usek taky rozbitejsi a aspon je suvisly, bez nejakeho prekvapenia. Na 25mm plastoch to vytrase trochu viac, na 28mm a sirsich to citit menej. Na ceste z BK mas na striedacku dobry asfalt na ktorom naberies rychlost a potom zrazu hlbsie diery,,,,ovela neprijemnejsi prechod.

luky64 Cela Okrajovka je pekne chrumkava :lol:
20.10.2021 - 10:21:00
00
Co vam vadi na rozbitej asfaltke ? Ved kopec ludi cestuje za terenom daleko, pradaleko /napr. do Kalnice :lol:/ a ked mate teren priamo na ceste nad mestom, tak sa vam nepaci :D Rozbita asfaltka v lese je normalka. Tak to ma byt, je to super. Len teda treba mat spravny bajk/pneus a nepchat sa so ziletkou do lesa :P Niektore asfaltky dokonca davaju enduro zazitok /skoky na vlnach a pod. .. blahej pamate PKO/
20.10.2021 - 10:29:04
04
ja som nepovedal že mi to vadí... :x len som prikúril... 8)
20.10.2021 - 10:37:59
01
Mne nevadi rozbita cesta ale rozsekane galusky a zlomene kosti pripadne cestne lysaje. ?
20.10.2021 - 10:59:53
00
luky64: to bolo na user_id-a :D
scarinko: mas prisposobit rychlost jazdy stave vozovky :rofl:

Ale inak ta zakruta z BK je zla, v kazdom pripade. A nasledne diery tiez nic moc, ak sa ma kluckovat pomedzi ludi. Nezavisle od bajku. Ale bolo to tam takto vzdy, odkedy tade jazdievam. Pred nejakym casom to opravovali, neni to tak davno, ale zas je to rozbite. Rovnako ako zacina byt znovu rovnako rozbity usek za BK smer Sv.Jur. Tam, ako davali novy asfalt , kde obli take paradne diery na testovanie tlmica. Est epar rokov a bude to vyzerat rovnako.

Inak popd vedenie (VVN) pod Kolibou tahaju zas dake kable, od Ahoja az pozad Zeleznu , kamsi do tramtarie kopu kanal, uz prekopali a zablokovali lesnu cestu , ktorou sa ide od tunela ponad Zeleznu. Snad to buduci tyzden bude zasypane uz. Snezienka je zrovnana , vypalene snatorium vcera buldozerovali. Neviem ci nieco vyzistili, ako vznikol poziar. Mne to pripadalo ako celkom solidne vypalene, nic nahodne.
20.10.2021 - 11:41:03
01
lto Pan na hojdacke rad podpichuje, ze? :lol:

Ad vedenie, nema to nahodou suvis zo zakopavanim vedenia pod zem ?
https://bratislavskykraj.sk/mestske-lesy-upozornuju-na-stavebne-prace-medzi-kamzikom-a-partizanskou-lukou/
20.10.2021 - 12:06:53
03
Dnes som bol skontrolovat, ci nasli vcera danielov a zaroven odpratat napadane konare. Mociarna v dobrom stave, treba jazdit nech nezapada listim 😉
20.10.2021 - 14:40:50
00
user_id: sak postupne s rajdami pomenis aj zbytok :D .. jj, to je ono, dik za info. Vysoke napatie mi dufam nebude rusit nic, kedze tade paralelne chodim. Nic moc teda, este ze nie som dazdovka :D .. inak pokazili kusok singla :lol:
20.10.2021 - 14:56:55
00
todam napísal:
Dnes som bol skontrolovat, ci nasli vcera danielov a zaroven odpratat napadane konare. Mociarna v dobrom stave, treba jazdit nech nezapada listim 😉

Ja tiež, dnes. Parádne pojazdenie Saláma Skala Močiarna Strmok, mekka trailov v MK :P
20.10.2021 - 18:29:21
01
lto aka vozovka? Kde je tam vozovka ?

Btw dnes som po dlhom case vytiahol mtb a domov pekne po tme. Standardne som isiel cez malinsky vrch a smerom okolo zaciatku cerovky k tym zhoretym budam. Potom normalne prejdem cez dreveny mostik a zahnem doprava na ten mini zjazdik a hned som nabural do nejakoho plota co som tam necakal ?
20.10.2021 - 22:34:06
00
... ja defekt na zhorenisku pod cerovkou , ešte robotník kričí na mňa že radšej si prenes bike je tu bordel ? pod kamzíkom som už fúkal tlaky ?‍♂️
20.10.2021 - 23:30:38
01
Strenki napísal:
Ja tiež, dnes. Parádne pojazdenie Saláma Skala Močiarna Strmok, mekka trailov v MK :P


Skala je v akom stave? Pred časom tam bola rozsiahla tazba..
21.10.2021 - 08:02:54
00
Indy9o napísal:
... ja defekt na zhorenisku pod cerovkou , ešte robotník kričí na mňa že radšej si prenes bike je tu bordel ? pod kamzíkom som už fúkal tlaky ?‍♂️


diky moc za info :y:

scarinko - jj, aj som bol minule z toho zaskoceny. Zase sa tam vedla v zime budem smykat na dlazdiciach a udierat si kolena :lol:
21.10.2021 - 11:08:55
00
sonick napísal:
Skala je v akom stave? Pred časom tam bola rozsiahla tazba..

Na Skale predbieha ťažba už dlho a podľa "neoverených" info bude ešte dlho prebiehať, bohužiaľ. Ale domáci sú machri, starajú sa a je to zjazdné aj keď chápeš. Padá lístie, občas nejaký konár aj keď vždy odhodím keď nejaký zavadzia. V strednej časti veľký strom treba obchádzať ideálne zo spodu, dá sa aj v sedle a pred koncom je jeden strom, ktorý treba preniesť. Ináč zjazdné!
21.10.2021 - 17:34:35
10
scarinko napísal:
lto aka vozovka? Kde je tam vozovka ?

Ta je vsade, kde prejdem bajkom :) A prejdem skutocne cez vselico :D .. aj ked teda naposledy ten rozbity chodnik v Ruzinove bol nad moje sily :rofl:
21.10.2021 - 21:21:16
01
keyboard_arrow_up