Hosť napísal:
Od začiatku som za takzvané nehumánne riesenie. Nechať to voľne prejsť populáciou. Slabšie kusy padnú a hotovo…(to bude hejtu zase)


kokos ake genialne normalne na nobelovku. A naco sa zastavovat pri korone rovno plosne aplikovat na vsetky choroby slaby maju smolu aj tak akurat minaju vzduch alfasamcom 🤣 zrusime nemocnice lekarov aspon budu robit nieco uzitocne a za usetrene peniaze si kupime nove bajky. Kurna konecne mi niekto otvoril oci.
20.10.2021 - 17:24:08
08
rasfo napísal:
kokos ake genialne normalne na nobelovku. A naco sa zastavovat pri korone rovno plosne aplikovat na vsetky choroby slaby maju smolu aj tak akurat minaju vzduch alfasamcom 🤣 zrusime nemocnice lekarov aspon budu robit nieco uzitocne a za usetrene peniaze si kupime nove bajky. Kurna konecne mi niekto otvoril oci.

Rado sa stalo 😇
20.10.2021 - 17:28:46
10
https://www.facebook.com/tassagency/videos/428557838684327/
20.10.2021 - 18:12:39
01
Hosť napísal:
Nechať to voľne prejsť populáciou. Slabšie kusy padnú a hotovo…


Základom programu T-4 bola téza, že pre čistotu národa je lepšie, keď "slabšie kusy padnú", nazývali to Lebensunwertes Leben (života nehodný život), ďalší eufemizmus bol – "Gnadentod" = smrť z milosti.

To nie sú len akési divné asociácie, pomocou tohoto sa dá pekne odhaliť, kto má aké zmýšľanie a do akej miery uvažuje ako nacista. Proponenti premorovania jednoducho predpokladajú, že kvôli nejakým starým a chorým hádam nebudeme obmedzovať zvyšok populácie, to by potom považovali za života nehodný život. Premorovačom však uniká, že aj tí ľudia s tzv. komorbiditami majú pred covidom svoj stav spravidla stabilizovaný a bez tejto nákazy by mohli prežiť ešte dlhé roky.

Prílohy:

Premorujeme.jpg
Premorujeme.jpg 88.97 KiB thumb_up0thumb_down

20.10.2021 - 18:15:59
04
Cestou premorovania sa povodne vydala aj UK, kym Borisa niekto nechytil za gule.
Som zvedavý či UK teraz vydrží bez obmedzení nakoľko masírovanie verejnej mienky počtom nakazených už začalo
20.10.2021 - 18:32:24
00
Mojko Borisa chytil covid, a nie za gule ale za pluca. Polezal si na JISke, lekari ho z toho dostali, bez nich by uz mozno bol premoreny az do marnice.

Fakt by ma zaujimalo podla akeho kluca vas sem posielaju. Uz ta vyhodili zo vsetkych kutov internetu, tak prides rozsievat svoje mudra sem? Alebo na to mate rospis a tento tyzden na teba pripadol mrbiker? Je ale potesujuce, ze vasa uroven klesa a pisete stale vacsie somariny.
20.10.2021 - 19:04:38
116
😂😂😂
20.10.2021 - 19:10:01
00
tak na odľahčenie...

Prílohy:

FB_IMG_1634744148625.jpg
FB_IMG_1634744148625.jpg 125.58 KiB thumb_up0thumb_down

20.10.2021 - 19:29:32
02
Fotbalisti v čiernych okresoch musia cestovat k susedom.

https://plus7dni.pluska.sk/domov/pondelka-10-okresov-ciernej-farbe-podla-kysucky-primatora-su-opatrenia-nich-zle?itm_modul=centrum_topbox&itm_brand=centrum&itm_template=hp&itm_area=plus_7_dni&itm_position=2
20.10.2021 - 19:50:51
00
The-Billy mi nechal zmazat prispevok. :tmi:

Naco tu davas sra*ky a potom sa stazujes modom? Postav sa k tomu ako chlap. Snad ked nieco poviem a inemu sa to nepaci, tak nejdem zalovat.. Co sme uz v materskej skole ? :lol:
20.10.2021 - 20:11:02
01
Ramon1 napísal:
*** Rozprávaš sa totiž s mužom po 45 roku života . No nakoľko sa v mojom svete rozlišuje kalendárny a biologicky vek ľudského stvorenia , mám ďaleko viac odžité , než si schopný pochopiť . Lebo ak do svojho “veku “ zaratam čas , ktorý som pasívne nepreprdel do gaučov v pyžame , ale pracoval som , žil som a nespal som , nebudem s prirátanou amortizáciou človeka ďaleko od tvojho “ dedko veku “ . To že tvoj otec zažil hrôzy vojny z teba nerobí studnicu svetonázoru . Môj svokor aj moji stari otcovia bojovali v WW2 , prežili zajatie , politické čistky v rokoch normalizacie a nikto sa z toho neposerie a nedávam ani žiadne múdra okoliu . Tvoj názor , že slovne spojenie “ občan druhej kategórie “ v tebe evokuje analógiu s “židovským biľagom “ je tvoj a len tvoj problem / názor / asociácia . Nepretlacaj to tu na silu do tejto témy !!! Ničím hodnotným si tu neprispel , tak ta poprosím “nebalastuj “ to tu nasilu … a ešte jedno . Ak na mna niekto stary “ vybali “ , že si mám niekoho vážiť len pre vek , je “ vymaľované “ . Tvrdo narazí , bo u mna je to asi tak platne , ako mŕtvemu šušťák “ . Vážim si ľudí pre ich skutky , činy a postoj , nikdy nie pre ich vek . ***

Kľud doktorko, nikto tvoju prácu neznevažuje, ale ty trpíš syndrómom znevažovania oponentov a reči máš ako koza bobky. Keď som si odkrúcal povinnú vojenčinu, ty si sa hral vo vani s gumovou kačičkou.
Žijeme v dobe zvláštnych rozporov. Keď ma zrazil autom nepozorný šofér, ktorý mi nedal prednosť, mal som život neohrozujúce ľahké zranenia a sanitka tam bola do štvrť hodiny. Keď som doma zdochýnal na covid neschopný prejsť 4 metre na záchod, sanitku odmietli poslať s tým, že sa mám dopraviť sám - žena z toho dostala malý šok.
Málo viete o covide a ty tvrdíš, že nás spasí očkovanie. Dávaš jednostranné informácie, nadávaš neočkovaným a propaguješ segregáciu. Radše dumaj, kde udělali soudruzi z NDR chybu, keď na Slovensku zomrelo v 2.vlne na covid neúmerne veľa ľudí.

A len pre informáciu napíš, koľko máš po covide a 3.očkovaní protilátok v krvi a akou rýchlosťou ti ubúdajú.
20.10.2021 - 20:42:27
11
Bill_Foster napísal:
Žijeme v dobe zvláštnych rozporov. Keď ma zrazil autom nepozorný šofér, ktorý mi nedal prednosť, mal som život neohrozujúce ľahké zranenia a sanitka tam bola do štvrť hodiny. Keď som doma zdochýnal na covid neschopný prejsť 4 metre na záchod, sanitku odmietli poslať s tým, že sa mám dopraviť sám - žena z toho dostala malý šok.

Ta nehoda bola v dobe predkovidovej? Predpokladam, ze to bude ta pricina "doby zvlastnych rozporov".

Protilatky ta preco trapia? Statistiky z nemocnic nestacia?
20.10.2021 - 20:51:49
00
vymena strazi
20.10.2021 - 20:53:18
07
Tak drzte liniu, ja idem spat. Nech nevznikne dojem, ze ich je vacsina ;)
20.10.2021 - 20:55:50
02
sa mi paci ze mi zmazali prispevok lebo som isteho ucastnika nazval hlupacikom, pricom on pisal ze by mala ista cast populacie slovenska zomriet :) tak to skusim v lahsom tone, isti fasisti na tomto fore by mohli zazit to co praju tej slabsej casti populacii
20.10.2021 - 21:14:15
03
keyboard_arrow_up