Jasne, Dolny Kubin. Kupuje to z PL za 70 centov/l (mozno aj menej) a chce za to 6 eur. :D
19.10.2021 - 08:42:23
00
Pamätáte si ešte ako v marci 2020 neboli rúška/respirátory/ventilátory/dezinfekcia ? Pamätáte ako v januári 2021 neboli vakcíny (Cibulková bola vovedená do omylu, aby sa dostala k vakcíne). No tak teraz nie sú chcanky. Vladimír Vladimírovič keď dosiahne otvorenie NordStream 2 a ceny plynu sa znormalizujú, tak Babišovi sa zase oplatí v Šali vyrábať popri hnojivách chcanky do aút.
19.10.2021 - 09:08:57
03
najlepší sú títo kšeftári, čo rýchlo skúpia a potom s tým nemajú čo robíť :D s rúškami sme aj my mali v rodine vlani.. neboli rúška, on si dakde zajednal a doteraz ich má tisíce doma :lol:
19.10.2021 - 10:49:00
11
bikemartin napísal:
...Cibulková bola vovedená do omylu, aby sa dostala k vakcíne...

Vôbec nebola vovedená do omylu, bolo to nedorozumenie. Chcela niečo na vagínu a dostala vakcínu!
19.10.2021 - 18:19:40
03
Ona chcela za vak cicín, a oni počuli vakcín.
20.10.2021 - 09:08:35
08
Teroo napísal:
Presne tak. Vzhlad, priestor, cena pre nás jednoznačne proceed. Mať ale pocit istoty ze to bude ok na dlhé obdobie tak jednoznačne toyota.


Kupil si nakoniec Proceed? Podla mna je to fajn az na dost tvrdy podvozok :-)
20.10.2021 - 23:06:19
00
will napísal:
Vdaka za tie videa. Pozrel som si este dalsie a vyzera, ze cela ekonomika je TVM - totalny vseobecny mismas.
Tak nebudem konspirovat a budem sa divat, co z toho vylezie.


Ekonomika nie je vseobecny mismas, ale funguje na zaklade celkom racionalnych a logickych mechanizmov, mna na sucasnom vyvoji nic extra neprekvapuje
20.10.2021 - 23:08:22
00
CraObs napísal:
will dajakú Buchanka či obdobné "hlúpe" železo sa dá vyrobiť, otázka je aké auto chceš.. každopádne čipy aktuálne nebrzdia len autá, ale aj veškeré spotrebiče.. svokrovci aktuálne naháňajú umývačku riadu a buď dačo z predajne rovno alebo čakačka x mesiacov :tmi:


zatial :lol: ja som v júni objednal proace city, mala byť koncom septembra, aktuálne neni ani nový termín pridelený, len dakde 2022 :tmi:


forest uz zhnil?
20.10.2021 - 23:42:30
00
CykloTRON napísal:
Kupil si nakoniec Proceed? Podla mna je to fajn az na dost tvrdy podvozok :-)


Tak podarilo sa mi rezervovať jeden z posledných modelov 2021 vo full výbave gt line. Farba lunar silver. Pred niekoľkými rokmi by som ani neuvažoval nad KIA.. tentokrát ma presvedčil vzhľad, výbava, 7 rokov záruka a 12% fleet zľava.
Aj spotreba vyzerá byt ok na ten motor 1.5. Už si len zvyknúť možno na nejaké "korejske" muchy.
21.10.2021 - 06:50:51
04
petrik napísal:
forest uz zhnil?

ale prosím ťa :tmi: šlape jak hodiny, ten zostane jak mazel kým sa fakt nerozpadne :devil: (alebo ho EU nezakáže :?: potom budem jazdiť už len po viniciach na ňom :rofl: )
skôr žena už pískala moc a aj priestoru by to chcelo viac, decká rastú, začínajú byť akčnejšie, tým pádom viac vecí atď :lol: Forester je na dve väčšie deti, dva psy + bagáž proste malý :angel:
21.10.2021 - 07:48:01
01
Teroo napísal:
Tak podarilo sa mi rezervovať jeden z posledných modelov 2021 vo full výbave gt line. Farba lunar silver. Pred niekoľkými rokmi by som ani neuvažoval nad KIA.. tentokrát ma presvedčil vzhľad, výbava, 7 rokov záruka a 12% fleet zľava.
Aj spotreba vyzerá byt ok na ten motor 1.5. Už si len zvyknúť možno na nejaké "korejske" muchy.


Podobný mám, akurát 1.6 GT a muchy vyzerajú byť už vychytané, jediné čo viem, že mu vytýkali bola hrkajúca lakťová opierka a veko kufra a to sa u mňa nedeje. Dobrá voľba...budeš spokojný, bral si Automat?
21.10.2021 - 09:56:15
00
Sestra kupila minulý týždeň Xceed 1.5 Tgdi 117kW Platinum s Automatom...dal by som sa na to nahovoriť. Veľmi pekné a ide to celkom fajne...
21.10.2021 - 11:12:22
02
Nie, manuál. Je to o 2000 lacnejšie a som taká stará škola ze budem môcť "viac" šoférovať. Verím, že aj automat by bol fajn ale tak je to o dosť viac. A myslím ze ten kufor im ešte zostal co som čítal.
21.10.2021 - 11:13:08
02
Ahoj Teroo, myslim ze budes spokojny, a hlavne ak je tam zlava, tak lepsie za tu cenu podla mna nenajdes u konkurencii. Ono ziadne auto nie je idealne, ja napriklad som testoval aj Skodu Kamiq ktora bola velmi prijemna ale zase na mna boli tam tvrde sedadla z ktorych ma uz po pol hodine (!) bolel chrbat a motor zaberal s dost vacsim oneskorenim ako pri Kii cize vzdy je to trochu kompromis.

Co je vseobecne zname u Kie, budes si musiet zvyknut na mozno vyssiu spotrebu oproti Skode/VW atd., a dalej co je este mozno dolezitejsie je vyrazny hlboky hluk od kolies vzadu a zevraj ani odhlucnenie moc nepomaha. U Proceeda este bude aj tvrdy podvozok, neviem ale ake su tam kolesa, ak 17" tak by to mohlo byt fajn.

Co tu pisal Supafly666 - mne laktova oprierka rezonovala po case ale v ramci garancky mi ju premontovali nanovo aj s podlozkami a uz je to ok. Veko kufra nejak nepocujem, i ked je pravda ze mi nieco hrkoce v kufri ale to moze byt vela veci :-)

Myslim ze do Proceedu montuju Micheliny ktore neviem ako su na tom s hlukom ale letne Continental Sport Contact5 co som mal na Xceede boli jednoducho strasne - ked som ich vymenil za celorocky Goodyear Vector 4Season 3 tak to bol fakt velky rozdiel, cize ak by si chcel mensi hluk od vozovky, tak najlepsie spavis ak vymenis pneu za co najtichsie, viem ti dat linky na celkom fajn testy
22.10.2021 - 05:34:55
01
Ahojte, chcem kúpiť zimné pneu na outback H6. Máte niekto nejaké skúsenosti s https://www.pneusvet.sk/matador-215-55r17-98v-xl-fr-mp93-nordicca ?
Dik
22.10.2021 - 06:36:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up