capulo napísal:
... v uka furt prsi a vsetci su zalezeni niekde dnu...

Múdro píšeš, až mi je to divné...
Pred rokom, keď sa konečne Boris & Co. rozhodli zatvoriť krčmy, tak večer pred ich lockdownom boli všetky krčmy narvané, stálo sa s pohármi a pohárikmi aj pred krčmami. Teda, aspoň v Glasgowe...
21.10.2021 - 19:37:21
00
Hosť napísal:
Vidíš a to čo tebe jedno je u mna zásadná vec. Ja ti to neberiem, kludne sa daj vakcinovat koľko chceš. Ja si svoj životná zdravie vážim inak ako ty. A zase tie urážky… máš v živote nejaký problém, komplex alebo prečo to robíš ?


Takze beriem spať … nie si milý dezol , si ako všetci , len v bledomodrom 😎 . Čiže podľa tvojej logiky , ja si nevážim svoje zdravie a doslova si ho “ humpľujem “ vakcínami , antibiotikami , doplnkami stravy atd . Ani nechcem vedieť aký máš názor na biologickú liečbu poprípade chemoterapiu u onkologických pacientov . Nezabudni však čo som ti písal o tom búšeni na pekelnú bránu 👹 .
21.10.2021 - 19:41:03
01
Hosť napísal:
Ako som tvrdil vyššie, plán je vakcína každé cca štyri mesiace.
Rozumiem tomu tak, že v tom vidíš problém. Môžeš mi prosím vysvetliť, v čom presne tkvie problém očkovania každé 4 mesiace?
Existuje nekonečne veľa činností, ktoré sa musia vykonávať periodicky a tá perióda je od niekoľko hodín až po niekoľko rokov. Napríklad aj očkovanie. Raz za 15 rokov je v poriadku, raz za rok je v poriadku, ale raz za 4 mesiace už nie?
21.10.2021 - 19:46:20
01
Akurát losujú tu lotériu Vyhrat je zdravé či aký to má názov.
21.10.2021 - 20:26:18
00
Hosť napísal:
Vidíš a to čo tebe jedno je u mna zásadná vec. Ja ti to neberiem, kludne sa daj vakcinovat koľko chceš. Ja si svoj životná zdravie vážim inak ako ty. A zase tie urážky… máš v živote nejaký problém, komplex alebo prečo to robíš ?


Ze zrovna ty hovoris o urazkach. Mam zacitovat nieco z tvojho starsieho prispevku v teme?
21.10.2021 - 20:43:25
00
gebula napísal:
Za toto som úprimne rád. Len by ma zaujímalo ako počet vakcín kúpený Francúzskom potvrdzuje plánovanú globálnu periodicitu očkovania ...

Tak som to čítal. Či to tak bude uvidíme.
21.10.2021 - 20:51:37
00
Ramon1 napísal:
Takze beriem spať … nie si milý dezol , si ako všetci , len v bledomodrom 😎 . Čiže podľa tvojej logiky , ja si nevážim svoje zdravie a doslova si ho “ humpľujem “ vakcínami , antibiotikami , doplnkami stravy atd . Ani nechcem vedieť aký máš názor na biologickú liečbu poprípade chemoterapiu u onkologických pacientov . Nezabudni však čo som ti písal o tom búšeni na pekelnú bránu 👹 .

Z môjho pohladu je to takmer tak ako píšeš. Ale je to tvoj život a tvoje zdravie a presvedčenie. Čo s tým robíš je tvoja vec.
21.10.2021 - 20:54:22
01
MageZ napísal:
Ze zrovna ty hovoris o urazkach. Mam zacitovat nieco z tvojho starsieho prispevku v teme?

No schválne daj, kde som použil urážku ? Jediná vec čo som spomenul že sa vyšpáral zdravý úsudok. Nič iné som nenašiel v histórii
21.10.2021 - 20:55:42
00
Takze ked vsetkych, ktori maju iny nazor ako ty, oznacis za neschopnych triezvo mysliet, to nie je urazka? Aku infiormaciu ten tvoj prispevok priniesol do diskusie?
21.10.2021 - 21:23:02
02
will napísal:
Mam pocit, ze ten narast bude brutalny nielen u nas. V Europe to rastie a asi sa epidemici obavaju, ze budu musiet este viac pritvrdit. Preto nechceli povolovat ockovanym. Kua, kua. Je to naprd. Nielen ze sa tu budeme s*at s covidom, ale este aj s rozdrbanou spolocnostou, ekonomikou a inflaciou.


na druhej strane zas dlhsie otalali s tymi ciernymi okresmi...
neviem na kedy planovali ten peak, tusim teraz dakedy, ale ja si myslim ze este to kus potrva.
tam kde to slo rychlo hore a dole to mohlo byt aj tym ze sa opatrenia nejak moc neriesili a potom to naraz zabrzdili... my to brzdime priebezne tak asi to nebude take spicate ako inde, ale sa to natiahne v case
ak sa to vyraznejsie preklopi niekedy v priebehu buduceho mesiaca, tak to budem povazovat za uspech
21.10.2021 - 21:55:53
00
MageZ
Inak toto je dobrý point. Myslím, že téme Koronavírus by sa nič vážne nestalo, ak by sa tu zverejňovali len príspevky s faktickým a informačným obsahom (covid automat, štatistiky domáce aj zahraničné, prípadné aktualizácie iných opatrení týkajúcich sa covidu).
Zo sporu a invektív oboch strán je zrejmé, že tu už nejde o presvedčovanie, ak teda oňho vôbec niekedy išlo. Neverím, že by sa na základe tejto diskusie dal zaočkovať čo i len jeden oponent (bohužiaľ), a taktiež neverím, že by argumenty druhej strany niekoho od očkovania odradili. Ale zasa viem, že ak by sa takéto sito v téme urobilo, bol by to precedens pre iné témy, a rozvírilo by to diskusie a moderovaní/cenzúre. Tak to zrejme zostane len zbožným prianím.
21.10.2021 - 22:09:08
03
Hosť napísal:
Tak som to čítal. Či to tak bude uvidíme.

daj zdroj
nič v zlom, nebudem ho komentovať nech je aký chce
21.10.2021 - 22:09:24
00
Začína sa šíriť nová verzia delty, AY4.2. Zrejme je o 10% infekcnejsia ako pôvodná delta
21.10.2021 - 23:19:58
00
Ja len na margo toho vyplakavania, aka je rozdelena spolocnost (vraj kvoli ockovaniu). Blbost. Spolocnost bola rozdelena vzdy. Vzdy tu boli kadejaki prizivnici, egoisti, vzdy tu boli mentalne znevyhodneni volici voliaci odpad spolocnosti. Vzdy tu boli nackovia, ku ktorym mala velka cast ludi odjakziva odpor a jasne vyhrady. Antivax boli este prv, nez samotne vakciny a carodejnice sa upalovali tiez davno pred tym, nez nejake vobec zacali lietat.
Ludia od nepamati radsej ne/veria, nez aby mysleli, pretoze je to je to najjednoduchsie, myslenie predsa boli.
Takze ziadne take, ze mame byt ticho a boze chran niekoho urazit. Tu kvoli idiotom zomieraju tisice ludi, je moja povinnost sa voci tomu ohradit a pomenovat fakty. A ked niekto trepe nezmysli, tak mu to povedat. Ci sa z toho posere je jeho vec.
PS: napadaju dezole vedcov, alebo vedci chodia cakat na idiotov pred ich domy?
22.10.2021 - 06:13:55
08
Už som tu do inej témy dával toto video. Mierne tu vysumelo, čo je škoda. Dám to ešte sem nech to vidí čo najviac ľudí. Je to tldr o tom ako Facebook škodí ludstvu ako takemu. Tým že jeho argoritmy ponúkajú ľuďom tie najemotívnejšie príspevky, šíria sa tu dezinformácie rýchlejšie ako mor.

thumb_up0thumb_down
22.10.2021 - 08:02:30
04
keyboard_arrow_up