Palo TT
Veru pravdu máš, nebyť Tvojho príspevku, ani si to zrejme nevšimnem. Nejako sa premazávalo. Asi za off-topic, nič iné si neviem ako validný dôvod predstaviť.

cervo
Je samozrejme nutné robiť korekcie pri nevhodných príspevkoch. Avšak pri exponovaných témach, kde sú prirodzene vyostrenejšie názory, sa aplikuje relatívne voľný meter, priame osočovanie, nadávky resp. zhadzovanie názorov oponentov formou invektív, tak to všetko zostáva bez cenzorskej odozvy. Stačí sa pozrieť na Koronu a Politiku, napríklad.
A pri oddychových témach, kde sú všetci v pohode a nič sa nedeje, príde zrazu hurikán ako od Dalibora Jandu, a maže sa. Ak by sa mal aplikovať konzistentný, systémový a jednotný meter, tak by pri nich niektorých témach chýbali desiatky príspevkov denne. A tie tu zostávajú.
Je jasné, že sa tým nezaoberáš ty, a tak je to OK, stálo by však za úvahu u toho, kto to robí, zvažovať trocha rozumnejšie, ak sa už teda nahlásia príspevky z nejakej relaxačno oddychovej témy. Alebo potom zmazať dve tretiny Korony, Politiky a v poslednom čase už aj reakcie v Galérii bajkov.
20.10.2021 - 19:12:53
01
co sa tyka magazinu - chapem preco nechcete mat nepaciky - ale mohol by autor vo svojom profile kde ma svoje clanky vidiet aspon pocet nepacikov (nemusia byt mena) - chyba trosku patna vazba.
20.10.2021 - 20:01:59
00
Palo TT nejak to vymyslime :)

Daniel6669 toto je komplikovana tema a nechcem sa velmi rozpisovat. V idealnom svete kazdy chape a dodrziava pravidla a nemusime mat moderatorov (nie cenzorov; cenzura je nieco uplne ine). V realnom svete nie kazdy chape pravidla, nie kazdy ich respektuje a hlavne je velmi tazke aj pre moderatora urcit (objektivne a konzistentne) co pravidla porusuje a co nie, co je uz off-topic a co je len prirodzeny flow diskusie a ci situacii pomoze zmazanim prispevku alebo nie. Zaroven je si nutne uvedomit ze mazanie prispevkov ma dosledky - niekto to akceptuje, niekto sa bude dozadovat vysvetlenia, niekto bude robit naschvaly a eskalovat situaciu. Ja osobne by som viacere temy kompletne zrusil a blokol, ale viem co by sa stalo - ten toxicky obsah by sa rozliezol do inych tem, co urcite nechceme. Preto su niektore temy take ake su (zaroven su co najmenej na ociach) a mazu sa tam len veci skutocne cez ciaru a v inych temach je meter iny.

Gusto0 nepacikov mas nula :). Same o sebe vela nepovedia, pokial ich nie je vela, alebo ten kto ich nechava necha aj realny feedback.
20.10.2021 - 21:53:04
12
cervo upravil som si v profile údaje o bike-u (BLACK), keď som následne klikol na "Upraviť bike" vyskočilo na mňa toto. Skúsil som viackrát, aj pri inom bicykli - rovnaká situácia. Pozmenené údaje sa napriek tomu uložili.

Prílohy:

IMG_20211023_162357.jpg
IMG_20211023_162357.jpg 131.92 KiB thumb_up0thumb_down

23.10.2021 - 16:31:04
00
A na čo tu dávaš aký bajk máš ? Príde lupič a už nemáš . Urob ako ja , všetok “ majetok “ som vymazal a je pokoj ? …
23.10.2021 - 16:37:45
00
Ahoj, astro, nedokazem to u seba zreplikovat na zariadeniach, ktore mam k dispozicii. Toto ti robi nezavisle od zmien, ktore vo formulare robis? Keby si iba dal upravit bike a nic nezmenis a hned len odosles, stale sa ti deje to iste? Ak nie, ake zmeny si robil? Na akej URL sa nachadzas predtym ako odosles ten formular? Kludne napis aj do PM, ak by slo o nejake citlive informacie:)
23.10.2021 - 17:14:57
00
Len drobnost, ale ked uz ladime... mohol by byt nazov temy sucastou vrchenho menu ? Prakticky vyznam je, ze ked kliknem na notifikaciu otvori mi temu na novom prispevku. Ak som si neprecitlal nazov temy v notifikacii, tak jedine ako mozem zistit ktoru temu mam otvorenu, je odskrolovat na vrch kde je nazov a potom sa vratit spat dolu. Nazvy v notifikaciach necitam, lebo ich mam bezne >10 a proste vsetky pootvaram v novych zalozkach. Ked sa dostanem k poslednym, nemam si aj tak sancu pamatat zneneie notifikacie.
27.10.2021 - 18:19:20
03
Kenai, mas uplnu pravu podla mna, tento use case pocitujem aj ja. Evidujeme viacero podobnych problemov na zlepsenie, no zaroven v dlhodobejsom horizonte planujeme forum tiez redizajnovat ako aj ostatne casti webu. Prave preto taketo ad-hoc vylepsenia teraz uz velmi nerobime, pretoze verime, ze dojde k vacsiemu redizajnu. Nemozeme to vyriesit proste len tym, ze teraz prave pre tento jeden problem doplnime "sticky header" do fora. Malo by to byt sucastou komplexnejsieho zasahu, ktory bude mat hlavu a patu.
27.10.2021 - 22:16:06
10
Kenai taka malickost - nazov temy mas hore v riadku s web. adresou. tiez si obcas musim precitat v akej teme som koli offtopicom
27.10.2021 - 22:27:31
10
Gusto0 Dakujem, viem ze je to tam, len aj to neplati vzdy. Napr ked je odklik ako teraz na teba "Gusto0 ta spomenul v teme...." Tak link je https://www.mtbiker.sk/forum/post1780632.html#p1780632

Ale na "novy prispevok v teme" v linku nazov je. To mas pravdu.
27.10.2021 - 22:50:02
00
Kenai, nie je to dokonale riesenie, ale pridal som samotny nazov temy aj do breadcrumbs navigacie, ktora je hore aj dole na stranke, tak minimalne ak si naspodu stranky, nebudes uz musiet scrollovat uplne nahor (aspon na desktope, na mobile je taky breadcrumbs pridlhy a usekne sa). Ak to zatial trochu ulahci zivot, budem rad.
27.10.2021 - 23:15:50
23
Super, urcite pomohlo.
27.10.2021 - 23:41:41
00
Privítal by som trochu zväčšiť font na fóre. Resp.mat možnosť si to nastavit. Oproti článkom z magazínu je to takmer o polovicu menšie. Podobné voči inym webom
30.10.2021 - 01:43:45
00
foobar napísal:
5 skrytych prispevkov pre nekvalitu = ban na 10 dni v dotycnej teme..


Toto stoji za zvazenie aj ked cisla alebo aj cely mechanizmus by mohol byt prisposobeny a komplexnejsi ...
30.10.2021 - 08:07:47
00
Tu vo fore by sa to nedalo aplikovat,lebo ako si vsimam,tak urciti ludia tu dostavaju minus nie pre "ne/kvalitu" prispevku,ale len preto,lebo prispeli do fora.
30.10.2021 - 10:16:22
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up