už tu máme aj podcast:
https://www.aktuality.sk/clanok/hwb3qgb/ocistec-priznania-posilnuju-dokaznu-situaciu-policia-nahrala-aj-fica-nasilie-na-stadionoch-podcast/
25.10.2021 - 16:53:21
01
Radšej by som skôr videl odsúdených aktérov na zázname ako ich prepisy. Toto by mohlo uniknúť až po uzavrení kauzy a nie v priebehu, celkovo tieto úniky k novinárom sú dosť nehorázne a mali by byť prešetrené a trestané.
25.10.2021 - 17:22:57
01
Možno to bolo vypustené von ako poistka, aby to jeden prokurátor jedným paragrafom nemohol zrušiť potajomky ako iné veci.
25.10.2021 - 17:28:27
06
Myslite ze uz mam dat chladit sampus, alebo je este skoro. :)
25.10.2021 - 17:36:25
00
No ja myslím, že to bude dlhý a ťažký boj. Stojí tu proti odhodlaniu obrovská kopa peňazí a ludí bez škrupulí. Držme si palce!
25.10.2021 - 17:40:27
01
Ja by som sa predčasne netešil. Žilinkov zelený dolník prebije všetko...

Prílohy:

363 dolník.jpeg
363 dolník.jpeg 381.16 KiB thumb_up0thumb_down

25.10.2021 - 18:23:49
01
Na Fikovom mieste beriem šlapky, plavky, slnečné brile, krémik na opaĺovanie a ťahám do Belize.
Keby ten útek nevyšiel, ten krémik by sa aj tak mohol zisť. Síce už nie na opaĺovanie, ale predsa....
25.10.2021 - 18:56:38
02
Čo hovoril Robert Kaliňák na chate, ktorú odpočúvala polícia. Prepísali sme ukážku z videa zverejneného webom Aktuality.

Odposluch 1

Kaliňák: “A že títo to robili pre nás, hej, čiže je to zločinecká skupina na čele, ktorej teda mám byť samozrejme ja a že je tam niekoľko teda tých úrovní a toto je tá spodná, ktorú akože chytili a nejak sa teraz snažia dostať, ako sa tie peniaze prepracovali ku nám. To si neviem dostatočne dobre predstaviť, ale pri tom, keď vidím, že čo má Noro v Dobytkárovi, tak…možné, aj keď neexistuje… takéto typy akože obchodných aktivít.”

Odposluch 2

Kaliňák: “V súvislosti s nejakými kamerami, ale predpokladám, že, tak sa mi zdalo, že denníckymi, nebol som si úplne istý, že skôr mi to prišlo, že dennícke a nejaký zamestnanec Bonulu.“

Miroslav Bödör: „Náš zamestnanec?“

Kaliňák: „Ehm (súhlasne). Môžem sa skúsiť ale tak.. do telefónu, aj keď mám vypnutý, ale možno sa mi to podarí. Idem to kuknúť? Ale nič extra tam nejak nebolo, tam boli stotisícové…
25.10.2021 - 19:04:18
00
https://www.aktuality.sk/clanok/x48qyl5/kamera-zachytila-co-povedal-fico-k-makoovi-a-co-slubil-miroslavovi-bodorovi/
25.10.2021 - 19:08:29
00
shmirgel ja som si spomenul na tento :

Ide Fico s manželkou po meste a pozerá sa za každou mladou ženskou. Ficova manželka už toho má dosť a vlepí mu poriadnu facku. Vtom pribehne postarší solídny pán a dá mu druhú, tretiu... "Čo mi mlátite muža?" spýta se rozčúlená Ficová. "Prepáčte," ospravedlňuje se ten pán, "ja som si myslel, že už sa to začalo


Naposledy upravil 66peter dňa 25.10.2021 - 19:10:50, celkovo upravené 1 krát.

25.10.2021 - 19:10:22
08
Dúfam,že v blízkej dobe kukláči nabehnú na Súmračnú a založia Hranolovi a Rumburakovi zeliezka
25.10.2021 - 19:10:46
00
Z videa, ktoré zverejnili Aktuality, je zrejmé, že Fico koordinuje svoje politické aktivity s Miroslavom Bödörom. Ten sa ho pýta, či robí 2. septembra pravdepodobne protest. Na videu toto slovo horšie rozumieť. Fico odpovedá, že „jasné“ a Bödör hovorí, že dobre, „aby som vedel ja ľudí zorganizovať“.Fico na to hovorí, že ich bude dopredu o všetkom informovať. Fico napokon zvolal protest na 1. septembra.

Odposluch 3

Syn Tibora Gašpara: „Makóovi, keď doručili uznesenie a zavolali ho na výsluch, že odmietol vypovedať a že…“

Fico: „V tej daňovej veci.“

Syn Tibora Gašpara: „Hej. Že odmietol vypovedať a vyšetrovateľke povedal, že vy ešte uvidíte. A drbol dverami a odišiel preč.“

Odposluch 4

Syn Tibora Gašpara: „A ževraj majú rozrobenú ďalšiu vetvu, mimo tejto, ktorá je obvinená, kde sa bavia o 1,7 milióna mesačne, mali urobiť na vratkách.“

Fico: „Dobre a…“

Syn Tibora Gašpara: „Makó.“

Fico: „A to čo mi teraz hovoríte o tých ľuďoch, teda o tých trinásť, či koľko ich tam je, to je jedno, uvidíme…“

Syn Tibora Gašpara: „Donesiem to, môžeme to pozrieť.“

Fico: „Však ja to myslím, že tiež mám. Oni sú tam… Makó sa priznal v tejto veci tiež?“

Syn Tibora Gašpara: „Veď na základe jeho výpovede tá vec začala.“

Fico: „Aha.“

Syn Tibora Gašpara: „On si myslel, že dostane zase ten istý štatút ako má u nás v Očistci, že ho vylúčia a bude mu dočasne odložené a oni ho šupli do tej 206-ky, do toho uznesenia (paragraf 206 Trestného poriadku hovorí o vznesení obvinenia, pozn. redakcie). Preto z toho bol taký vyrušený.“

Fico: „Hlava organizovaného zločinu a… (rozhodí rukami).“

Syn Tibora Gašpara: „Tak už len ten samotný fakt, že v troch zločineckých skupinách a bohvie koľko ich ešte nie je stíhaných.“

Miroslav Bödör: „Inak ešte jedno sa opýtam, robíš na 2. septembra protest, nie druhého (zle rozumieť), áno?“

Fico: „Jasné.“

Miroslav Bödör: „Aby som ja vedel ľudí zorganizovať.“

Fico: „Ja budem všetkých vás informovať dopredu. To musíme urobiť.“
25.10.2021 - 19:15:32
00
thumb_up0thumb_down
25.10.2021 - 19:16:18
04
Ak je na tom všetkom len polovica pravda, je to zlé.
Horšie ale je, že to nie je ani polovica pravdy.......
Ešte nás čakajú prekvapenia.
25.10.2021 - 19:24:29
00
A špina už reaguje https://youtu.be/Sb45XHKMlPc on má naozaj piliny v hlave
25.10.2021 - 19:28:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up