ak nechces dat vela sa hydry kup magury julie, myslim ze su pomer cena/vykon/kvalita to najlepsie.

Mam Julisku rok. Ak porovnam s V-ckami, tak za mrazov nemam problem s namrazou na rafkoch, tie ma trapili dost, raz som musel lahnut do priekopy aby som nevybehol z lesnej cesty pod auto, aj som zazil tlacenie dole kopcom. V-cka tiez vedia hnevat ked su mokre. Najviac som nadseny pri dlhych zjazdoch - ziadne krcovite brzdenie. Pohodicka. Ako kazda sranda to nieco stoji.
08.05.2006 - 21:15:56
00
ja mam kotuce hydraulicke a som s nimi veeeeelmi spokojný
13.05.2006 - 09:46:56
00
ja by som sa chcel este opytat...pri kupe noveho biku ak su v zaklade LX hydry....oplati sa mi ich vymenit za V-break LX alebo avid???....totizto aby ste ma zle nepochopili....nejde mi ani tak o ten cenovy rozdiel ako servis hydier...kedze som totalny antitechnicky typ asi by som sprvu mal s hydrami riadny problem....je domacky servis narocny ci sa da postupom casu aj nieco naucit??...mne by sa za sevis platit nechcelo....a celkovo v breaky sa daju pomaly opravit na kolene s pomocou kladiva a srobovaku...kdezto hydry asi nie...a kedze si zajazdim obcas nieco tvrdsie(nejaky ten lahky freeride)....dost by som sa bal ze sa pri pade hydra nejako vazne posere....a posledna vec....poprosil by som celkovy nazor na LX hydry....zatial mi nikto nedal jednoznacnu odpoved...a to som hladal aj na inych forach...totizto nechapal som vyraz gumovy chod brzdovej paky??...a dosticky od shimana vraj tiez stoja za velke hovno....
dik za nazor
13.05.2006 - 10:34:31
00
to je dost huste ze vymienat hydry za vcka kvoli servisu kamo. okrem toho hydry su prakticky bezservisu. malokedy s nimi treba nieco robit a ked, tak ti tiez staci srobovak (dokonca je jedno ci je plochy,krizovy,maly alebo velky :) ). posrat sa moze presne to co na vckach. takze v servisovani ziadny problem nevidim.
ku platnickam. do lxov sa davaju aj polymerove aj metalicke. obidvoje brzdia fajn ,metalicke lepsie za mokra a hlavne kua dlhsie vydrzia.
inak lx sa hodne ostre aj silne.
mno a k tej pake asi je rec o zavzdusnenej brzde, ked pri brzdneni na pake necitis jasne(tvrdo) kontakt platniciek s kotucom. dets ol aj supous
13.05.2006 - 13:39:13
00
keyboard_arrow_up