Stále si nepovedal, že na čo sa očkovali, keď mali kľud? Len tak z nudy? :)
27.10.2021 - 10:16:20
00
to je furt len nejake vysvetli, daj grafy, preco v afrike a svedsku cosi... a stale dokola dokola.
daj nejake riesenie ktore navrhujes, ale realne nieco, co konkretne treba spravit teda?. rypat a pytat grafy ku kazdej somarine dokaze kazdy
27.10.2021 - 10:17:10
01
Aha, tak dakujem za potvrdenie ze sa nachadzame v mentalnom stredoveku, to som aj predpokladal.
27.10.2021 - 10:17:30
11
exit2 napísal:
Stále si nepovedal, že na čo sa očkovali, keď mali kľud? Len tak z nudy? :)


Tak asi preto, ze im to poradili urady? Ved to bol predsa hlavny argument doteraz, ze je to poslusny narod, na rozdiel od nas dezolatov. Takze sa zaockovali, aj ked velka vacsina (ako jasne dokazuju priebezne serologicke testy protilatok, ktore svedsko robilo pocas celej pandemie) ockovanie vobec nepotrebovala.
27.10.2021 - 10:19:16
00
Goratrix kasli uz pls na to. Vsetko tu uz bolo desiatky krat vysvetlene a podporene kvalitnymi zdrojmi, ktore odmietas/nezvladas citat. Radsej vysvetli, preco vacsinu prispevkov na cyklofore mas k teme koronavirus, v ktorej si ocividne uplny laik. Kde sa furt kotite? Ci ste to furt jeden a ten isty?
27.10.2021 - 10:21:11
07
Hosť napísal:
Aha, tak dakujem za potvrdenie ze sa nachadzame v mentalnom stredoveku, to som aj predpokladal.

Davam ti lajk za sebareflexiu. Ano, nachadzate sa v mentalnom stredoveku. Ty aj tvoje alterega (chuchum, zomg) a dalsi "mozgovi makaci" ako porter, jurot, dellax, ci ten typek predavkovany anabolickymi stereoidmi, co sa tu vyhraza cez sukromne spravy
27.10.2021 - 10:26:06
00
To uz je ina paranoia toto... no nic. Par ludi si to tu urcite precitalo a poucili sa.
27.10.2021 - 10:26:47
01
Goratrix, ty si ten, co sa nechadza v stredoveku, kedze vakcinu odsudzujes (vtedy ziadne neboli). Myslim, ze nikto ti tu neodporoval s teoriou, nechat premorit tych, co to zvladnu. Problem je, ze ani ty nevies stanovit hranicu, odkial pokial su ti, ktori to zvladnu a ti ktori nie. Dalsi problem je ten, ze aj medzi tymi, o ktorych si myslis, ze to zvladnu bez problemov, su taki, ktorych to polozi. Pretoze zijeme v 21. storoci (a nie v tvojom stredoveku), je tu s nami vakcina, ktora niekolkonasobne zvysuje sance, ze s COVIDom sa vysporiadas ako s nachladnutim. A hranica bola nastavena na 12 rokov (zatial). Tym, ze zijeme v 21. storoci a nie v stredoveku, tak sa ludia dozivaju viac rokov a vela ludi zije spokojnym zivotom aj s roznymi zdravotnymi komplikaciami (o ktorych nie vzdy vedia). Ty chces aplikovat stredovek razenim "vacsi pes j*be", ostatni nech pomru. Este raz, ak si to nahodou nepochopil, ty tu prezentujes stredovek.
27.10.2021 - 10:29:24
18
Hosť napísal:
Klud mali uz v januari, predtym nez sa dali zaockovat. Stale nikto neodpovedal ako je to mozne, a ako je mozne, ze my co sme "bojovali s hnusobou" sme na rozdiel od nich umierali po stovkach az do maja.


Goratexový vedec, už to konečne pochop. Z historického, sociologického, meteorologického, z hľadiska fyziológie telesnej záťaže, ... nemôžeš aplikovať rovnaké opatrenia na rozdielne skupiny s rovnakým výsledkom. Počet kontaktov premorených mladých ľudí, detí neprerušenou prezenčnou výukou a starých ľudí vo švédsku nemôžeš porovnávať so slovenskými. Naše rodinné bunky sú menej ekonomicky nezávislé ako švédske - všetci žijú na kope - viacgeneračné domácnosti, nemôžeš porovnávať fyzický stav vikingov a slopákov, ... Výsledok ktorý prinesú nejaké opatrenia vo švédsku bude iný ako pri rovnakých opatreniach na slovensku.
27.10.2021 - 10:30:07
01
ivan a preto treba slovakov zavret, nech uz viac nebuduju imunitu.
27.10.2021 - 10:40:01
00
Parlament by som nezatváral. :D
27.10.2021 - 10:43:32
10
Ivan ty zas pochop že je to len troll. Netreba reagovať. Každý predsa vie, že nemá pravdu.🙂
27.10.2021 - 10:54:04
03
Ramon1 napísal:
Však sa to dalo čakať . Vedeli sme ktorá skupina obyvateľstva sa bude v tejto vlne premorovať . Len sa pozastavim , kedy tu dôjde tabuľkograficko štatisticky dezol a bude trepať ako sú deti uchránené pred kovidom , pohoda a klidek :fubar:

Ja sa nečudujem, len konštatujem. Ja som rád, že aspoň akútnu infekciu dokážu zvládnuť veľmi dobre. Skôr sa obávam PIMS-ov budúci rok...
27.10.2021 - 11:41:03
00
milos21 napísal:
Ja sa nečudujem, len konštatujem. Ja som rád, že aspoň akútnu infekciu dokážu zvládnuť veľmi dobre. Skôr sa obávam PIMS-ov budúci rok...


Ja som teba nemyslel , viem že “ tomu “ rozumieš … narážal som na člena Goratrix , ktorý tu vecne , podstrkuje nejaké štatistické dáta , kladie otazky , nemôže chápať súvislosti a predsa spochybňuje ako jedinú možnosť z tejto situácie ako vybŕdnuť s čo najmenšími stratami na zdraví , životoch a ekonomike tj. celoplošnú vakcinaciu 💉

Ináč rozbombovalo sa to aj u nás …

🔓 : https://dennikn.sk/2589117/pribudlo-najviac-pripadov-infekcie-od-vrcholu-druhej-vlny-viac-pozitivnych-pcr-testov-bolo-za-celu-pandemiu-len-trikrat/?cst=350d39728f9660df2c15d16f007818687455af24

Ináč teraz ma prosili o pomoc pre kamaráta s dátumom narodenia 1986!!! Ťažký obojstranný zápal pľúc . Doteraz absolútne zdravý , bývalý dorastenecký výkonnostný cyklista , nefajčí , nepije , nemá nadváhu … myslite že bol vakcinovany , že vôbec tušil že ho kovid takto ohrozí na živote ?!


Naposledy upravil Ramon1 dňa 27.10.2021 - 12:17:24, celkovo upravené 1 krát.

27.10.2021 - 12:09:24
00
juju_pepe napísal:
Ivan ty zas pochop že je to len troll. Netreba reagovať. Každý predsa vie, že nemá pravdu.🙂


Aspon sa dozvedel co chcel a konečne je cicho, :D

Vela PCR pozitívnych máme teraz preto lebo sa vela testuje v školách. Za týždeň sa urobilo 300 000 Ag testov z nich bolo 3000 pozitívnych ktorí šli potom aj s dalšími tisíckami kontaktov /rodičia, .../ na PCR.
27.10.2021 - 12:14:31
00
keyboard_arrow_up