misfit Za kerekparok som s prekladom bez googla strateny. Predpokladam, ze ostatni skoncia uz pri slove profi :-D
29.10.2021 - 15:53:15
12
Ramon1 napísal:
Ako ja mám tvoje gate v obale z lowcostu Force u prdele, mna si neurazil . Chcel som len dať návod , ako pridať príspevok do poštárky a nebiť len za “ fotografa obalov “ . Asi sa to nestretlo s pochopením ? , nevadí .

Nechcem sa do vášho OT miešať, ale zdôrazňovať svoju nadradenosť poukazovaním na to, že niekoho nohavice sú lowcost a pritom do ďalšej vety napísať hrúbku v slove ,,nebyť´´... :wasntme:
Inak tie gate jazdím, sú super a nevadí mi že sú ,,lowcost´´ :)
Pardon aj za moje OT
29.10.2021 - 16:14:22
06
Ramon1 Ako súhlasím, že by bolo zaujímavejšie rozbaliť oblečenie a tak odfotiť. Aj ja som to tak urobil. Ale nechápem tomu lowcostu. Ak si myslíš, že len cena rozhoduje o kvalite vecí, tak potom si asi dosť obmedzený. Sú lacné veci, ktoré sú šmejdy, ale nájdu sa aj také, ktoré za oveľa lepšiu cenu ponúknu rovnakú kvalitu ako nelowcost veci. Sám mám oblečenie od Force a musím povedať, že sú to naozaj super veci. A môže mi byť jedno, čo je na nich napísané. Nie každý si musí niečo dokazovať kupovaním niekedy až zbytočne drahých vecí alebo nie každý je brutálny bajker, ktorý jazdí dennodenne. V takých prípadoch si myslím tiež stačí aj ten tvoj lowcost.
29.10.2021 - 16:26:11
16
Ano mozno som mohol odfotit rozbalene a ano ramon vobec nemusel reagovat.
Ostatne veci nema zmysel riešiť, ale verim tomu ze ramon je lepsi lekar ako je jeho gramatika, ak to tak je tak som uprimne rad 🙂 za nas vsetkych pacientov.
29.10.2021 - 17:40:03
04
Ale netreba sa urážať chlopi aj AnitaCock. Všetko ste mali pochopiť s humorom a sarkazmom mne vlastným …” stari “už vedia , že nejedného “fotiča krabíc “ sme tu už verejne dodrbali a stále bolo to myslene žartom . Sorry Lubo , niekedy tie moje komenty sú príliš a adresát sa môže pravom cítiť dotknutý :angel:
29.10.2021 - 18:23:32
03
Ja som sa dotkol a odbalil, oblecenie od assosu
29.10.2021 - 18:28:13
06
Tu kukaj ! Aj vložku v gaťoch odfotil 😂 … dufam , že som sa “ nedotkol “ utlocitu . Keď sme pri gaťoch , doteraz som jazdil Sportful Super Total Confort . No asi prestali vyrábať . Vie niekto doporučiť niečo v obdobnej kvalite ? Dik
29.10.2021 - 18:46:09
00
Ramon1 napísal:
Tu kukaj ! Aj vložku v gaťoch odfotil ? … dufam , že som sa “ nedotkol “ utlocitu . Keď sme pri gaťoch , doteraz som jazdil Sportful Super Total Confort . No asi prestali vyrábať . Vie niekto doporučiť niečo v obdobnej kvalite ? Dik

Skús pozrieť niečo od Isadore, ja som bral tento rok od nich gravel kraťasy a zatiaľ top šponovky čo som mal, vrátane vložky.
29.10.2021 - 18:57:14
00
Ramon1 napísal:
Ale netreba sa urážať chlopi aj AnitaCock. Všetko ste mali pochopiť s humorom a sarkazmom mne vlastným …” stari “už vedia , že nejedného “fotiča krabíc “ sme tu už verejne dodrbali a stále bolo to myslene žartom . Sorry Lubo , niekedy tie moje komenty sú príliš a adresát sa môže pravom cítiť dotknutý :angel:


Mne sa nemusis ospravedlňovať ja si taketo veci k srdcu neberiem 😀
Ja skor obdivujem vas zdravotnikov, doktorov atd. co musite zvladat momentálne. Preto ta moja poznamka k povolaniu 🙂
29.10.2021 - 19:37:33
10
No poviem ti pravdu , mám dosť . Tak ešte raz sorry
29.10.2021 - 19:41:21
04
blackman napísal:
Skús pozrieť niečo od Isadore, ja som bral tento rok od nich gravel kraťasy a zatiaľ top šponovky čo som mal, vrátane vložky.

Mam tiez jedny od nich, vlozka super, materialy su tiez fajn, ale traky su pre mna nepochopitle strasne hrube, hlavne dole od pasa a zbytocne sa tam v lete potim az mi to vadi. Ale co pozeram, tak to na tych gravel gatiach konecne zmenili. Tak isto nechapem preco najteplejsie zimne nohavice maju membranu len na stehnach a kolena nie.
Akoze fandim znacke, ale este im taketo detaily podla mna unikaju, alebo im len nechapem ?
29.10.2021 - 19:57:19
00
Jedno ale musím uznať. Okupujem viacero fór a stránok, nakoľko sa okrem bajku venujem aj IT a gamingu. Toto je jednoznačne najmenej toxické prostredie. Áno, sem-tam sa aj tu vyskytne nejaký problém, ale je rýchlo vyriešený a veľa krát je to len banalita, ktorú si nikto neberie moc k srdcu. Na IT a gamingových stránkach je to katastrofa. U deciek by som to ešte pochopil, keďže je tam takých veľa, ale že sa dokážu dospelý ľudia do krvi pohádať o úplných somarinách, tak tomu už nechápem vôbec. A to si idú urážať celú rodinu a vraždiť sa aj pre takú capinu, či je lepšie plejko alebo xbox. :D
29.10.2021 - 20:36:33
06
Ramon1 Vlozky TC urcite neprestali vyrabat, dokonca ani rovnomenne kratasy nie.

martinzz Pretoze flexibilita v kolenach. Najviac tepla odchadza zo stehien takze tam membranu dali. Este sa zvykne davat aj od kolien nizsie kvoli frkajucej vode. Ja mam Castelli celomembranove, teda predna cast a to obmedzovanie pohybu je citelne. Je to sice strecovy matros, ale aj tak sa pri slapani citelne viac namakam.
29.10.2021 - 22:14:29
00
nemopbx napísal:
Ramon1 Ako súhlasím, že by bolo zaujímavejšie rozbaliť oblečenie a tak odfotiť. Aj ja som to tak urobil. Ale nechápem tomu lowcostu. Ak si myslíš, že len cena rozhoduje o kvalite vecí, tak potom si asi dosť obmedzený. Sú lacné veci, ktoré sú šmejdy, ale nájdu sa aj také, ktoré za oveľa lepšiu cenu ponúknu rovnakú kvalitu ako nelowcost veci. Sám mám oblečenie od Force a musím povedať, že sú to naozaj super veci. A môže mi byť jedno, čo je na nich napísané. Nie každý si musí niečo dokazovať kupovaním niekedy až zbytočne drahých vecí alebo nie každý je brutálny bajker, ktorý jazdí dennodenne. V takých prípadoch si myslím tiež stačí aj ten tvoj lowcost.

Tu sa tak ani nejedná o to, že lowcost, predražené veci, brutálny bajker a každodenné jazdenie. Tu ide hlavne o to, že jazdíš v zime, takže potrebuješ maximálne funkčné oblečenie, nakoľko nieje príjemné jazdiť 2 hodiny mokrý na cesťáku pri teplotách okolo 0. A bohužiaľ, pre mňa to force nesplnalo. Jazdil som v ňom kompletne celú jednu zimnú sezónu, konkrétne tieto gate + bundu. Tiež som si pri kúpe vravel, že však na tých pár výjazdov to bude OK. A bohužiaľ nebolo. Vložka bola po prvom sviznom kopčeku mokrá a už nevyschla po celý výjazd, bunda všetok pot čo odviedla spodná vrstva zadržala v sebe. A to nie je dobre. Takže rozdiel nieje v tom, ako dobre bolo force ušité, dobre vyzerajúce, ale rozdiel bol práve v tej funkčnosti materiálu. A pre mňa je prioritou, hlavne pri zimných jazdách zostať zdravý, a nie po prvých výjazdoch soplit celú zimu a viac nejazdit. Toť môj pohľad na predražené veci. Sorry za OT.
30.10.2021 - 11:28:08
011
Maros to nemozes takto verejne budes za povyseneho ***** aj ked s vlastnou skusenostou😂
30.10.2021 - 16:48:55
12

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up