....btw. je to Patúch, nie Pastúch 8)
03.07.2008 - 11:50:49
00
....btw. je to Patúch, nie Pastúch 8)


...dik za upozornenie....v cyklotrasach som videl Patuch a na hiking.sk v turistickej mape Pastuch...vid obr...

....takze to maju asi nespravne...na druhej strane...mozno sa biju mieste nazvy, proti ktorym ani kartografi moc nenamietaju, proste sa to u miestnych tak zauzivalo....na inej mape som videl Pastuch (Patuch), cize oba....kazdopadne, kazdy vie cez ake sedlo sa ide pri spominanej trase ...

Prílohy:

Sedlo Pastuch.jpg
Sedlo Pastuch.jpg 929.92 KiB thumb_up0thumb_down

03.07.2008 - 12:30:34
00
Na tabuli je Patúch, v mapách je chyba....
03.07.2008 - 12:34:18
00
na disku som nasiel este jednu....maju v tom dobry zmetok, ale to myslim, ze na uzemi celeho Slovenska...

Prílohy:

Komentár súboru: tu je:
Patuch_Pastuch.jpg
Patuch_Pastuch.jpg 162.99 KiB thumb_up0thumb_down

03.07.2008 - 12:37:57
00
Taak trosku po funuse 1.7. sme boli klasicku trasu Žilina - Jedlovina - Chata pod Suchym - a po cervenej dolu vyrazalo sa oproti planovanej 16 hod az o 17 z dovodu ze jeden clen kupoval bike takze chvilku trvalo kym ho spravili, vyrazili sme v pocte 4ks 8) ...
cesta hore bola fajn az na jeden slus defekt sposobeny konarom na chatu sme dosly cca o 19 prakticky hned sme sa vydali na cestu dole.....lenze sa nam podarilo zbehnut na bocny hreben ....kym sme to zbadali boli sme cca 100 vyskovych metrov nizsie :roll:...... nuz nasledovalo slapanie nahor co nas stalo cca pol hodku.......... po vyslape s5 na cervenu sa po prvom prudsom zjazde stala dalsia "mila" udalost na spominanom novom biku sa vdaka dobre otocnemu kamenu podarilo zlomit ventilok..... :evil: :x to by nebol problem vsak nahradne duse sa nosia vzdy LENZE nikto si dovtedy neuvedomil ze kamos ma uzky typ ventilka a my mame len klasicke auto-ventilky :roll: :roll: .......... cize muselo dojst k nutnemu upgradu noveho bike a to zvačšenie diery na ventilok....kedze nikto z vas asi nenosi na vyjazdy pilnik riesili sme to smirglom zo sady na lepeny defektov... :D ........coz islo brutalne pomaly....nastastie pre nas isli okolo ceski turisti (ktorym by som touto cestou xcel podakovat) ktorý boli taky laskavy a pozicali nam pilnik na nechty, ktorym nam usetrili min dalsiu hodinu roboty :wink:
takze po konecnej oprave a upgrade sa nam po cca hod a pol podarilo pokracovat lenze ked to tak zratame bolo uz 21 hod v lese uz bolo celkom slusne sero takze z tech uz aj tak dost narocnej trate sa stala prakticky trasa nejazditelna ( o com som sa presvedcilo moje koleno na vlastnej kozi :oops: ) na cestu pod starhradom sa nam podarilo zist cca o 21:30 za tmy potom uz nasledovala spokojna cesta po vodnom diele dom prichod sa konal cca o 22:00 elkovy pocet km 40.
Foto z vyjazdu su ked a podari tak sa pokusim ich hodit ete dnes.....
P.S.: Gramaticke a stylisticke chyby pls. odpustit z ujom Slovencinom nie sme kamarati (aj ked uz vek na to mam :oops: )
03.07.2008 - 13:31:15
00
načo chodíte na bikoch dolu po červenej????? :roll:
03.07.2008 - 13:39:17
00
červena je za svetla fajn nikto nemohol ze na biku za 35 litrov sa ulomi ventilok pri chabom kontakte s kamenom :roll: ono za svetla to je krasna technicka trasa 8)
03.07.2008 - 13:53:52
00
načo chodíte na bikoch dolu po červenej????? :roll:


Mozno dokonca aj sedlovky davaju dole: ))
03.07.2008 - 14:56:10
00
Mozno dokonca aj sedlovky davaju dole: ))


neni treba.... :lol: len jazdiť v polmetrovom lístí plnom polámaných konárov, čo ja viem....
03.07.2008 - 14:59:21
00

neni treba.... :lol: len jazdiť v polmetrovom lístí plnom polámaných konárov, čo ja viem....


Tož ked sa to nevyjazdi tak to tam tak aj ostane;)
03.07.2008 - 16:04:53
00
Taak trosku po funuse 1.7. sme boli klasicku trasu Žilina - Jedlovina - Chata pod Suchym - a po cervenej dolu vyrazalo sa oproti planovanej 16 hod az o 17 z dovodu ze jeden clen kupoval bike takze chvilku trvalo kym ho spravili, vyrazili sme v pocte 4ks 8) ...
cesta hore bola fajn az na jeden slus defekt sposobeny konarom na chatu sme dosly cca o 19 prakticky hned sme sa vydali na cestu dole.....lenze sa nam podarilo zbehnut na bocny hreben ....kym sme to zbadali boli sme cca 100 vyskovych metrov nizsie :roll:...... nuz nasledovalo slapanie nahor co nas stalo cca pol hodku.......... po vyslape s5 na cervenu sa po prvom prudsom zjazde stala dalsia "mila" udalost na spominanom novom biku sa vdaka dobre otocnemu kamenu podarilo zlomit ventilok..... :evil: :x to by nebol problem vsak nahradne duse sa nosia vzdy LENZE nikto si dovtedy neuvedomil ze kamos ma uzky typ ventilka a my mame len klasicke auto-ventilky :roll: :roll: .......... cize muselo dojst k nutnemu upgradu noveho bike a to zvačšenie diery na ventilok....kedze nikto z vas asi nenosi na vyjazdy pilnik riesili sme to smirglom zo sady na lepeny defektov... :D ........coz islo brutalne pomaly....nastastie pre nas isli okolo ceski turisti (ktorym by som touto cestou xcel podakovat) ktorý boli taky laskavy a pozicali nam pilnik na nechty, ktorym nam usetrili min dalsiu hodinu roboty :wink:
takze po konecnej oprave a upgrade sa nam po cca hod a pol podarilo pokracovat lenze ked to tak zratame bolo uz 21 hod v lese uz bolo celkom slusne sero takze z tech uz aj tak dost narocnej trate sa stala prakticky trasa nejazditelna ( o com som sa presvedcilo moje koleno na vlastnej kozi :oops: ) na cestu pod starhradom sa nam podarilo zist cca o 21:30 za tmy potom uz nasledovala spokojna cesta po vodnom diele dom prichod sa konal cca o 22:00 elkovy pocet km 40.
Foto z vyjazdu su ked a podari tak sa pokusim ich hodit ete dnes.....
P.S.: Gramaticke a stylisticke chyby pls. odpustit z ujom Slovencinom nie sme kamarati (aj ked uz vek na to mam :oops: )


Tuším sme Vás s kamošom stretli keď sme išli dolu z chaty smerom pod Jedľovinu... My sme išli presne opačnou strasou,okolo starhradu hore,hruuuza :roll:
03.07.2008 - 19:09:55
00

Tuším sme Vás s kamošom stretli keď sme išli dolu z chaty smerom pod Jedľovinu... My sme išli presne opačnou strasou,okolo starhradu hore,hruuuza :roll:

jasne to sme boli mi 8) a potom to prislo prvy defekt :D
03.07.2008 - 19:46:37
00
tak prikladam slubene fotos....
kratko po zaciatku.............

Prílohy:

IMG_1742.jpg
IMG_1742.jpg 814.47 KiB thumb_up0thumb_down

03.07.2008 - 19:54:45
00
jasne to sme boli mi 8) a potom to prislo prvy defekt :D


No to vie zdvihnut naladu :lol: Ja zatial jazdim 800 km bez defektu :!: Musim si chvalabohu zaklopat :D
03.07.2008 - 19:55:36
00
prve trampoty.....cca 15 -20min od chaty...........

Prílohy:

IMG_1749.jpg
IMG_1749.jpg 822.96 KiB thumb_up0thumb_down

03.07.2008 - 19:55:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up