Akciaaa na ABSOLUTE BLACK CERAMIC HOLLOWCAGE PULLEY CAGE, ak niekto vahal tak uz neni na co cakat, 450€ ]:)
https://www.sigmasports.com/item/absoluteBLACK/Ceramic-HOLLOWcage-Pulley-Cage/UZPP
12.11.2021 - 13:58:43
00
Pozri si YT hambini co si o tomto vyrobku mysli :D
12.11.2021 - 13:59:45
05
Hambini má ako letecký inžinier vysoké nároky, on opi..je 99% cyklo vecí :D

Čím netvrdím, že to ramienko Absoluteblack nie je predražený šunt :lol:
12.11.2021 - 14:39:14
00
scarinko napísal:
Ved toto, keby nesla kazdych 5 minut ta ich sprosta reklama tak by mozno aj ceny mohli byt polovicne.


To by si o nich nevedel a nechcel kupit ich veci, hoci vies zohnat aj noname ponozky ovela lacnejsie...

Z 4mil. Trzieb isli na 50, z toho 20 davaju do reklamy
12.11.2021 - 15:29:50
00
scarinko napísal:
Ved toto, keby nesla kazdych 5 minut ta ich sprosta reklama tak by mozno aj ceny mohli byt polovicne.

Tak si kup ine. Dedoles moc nemusim, lebo mam pocit, ze najskor bol zamer (zarobit) a az potom produkt :) Ale su uspesni a miesto na trhu si nasli, tak je vsetko OK. V nejakej diskusii na webe boli prispevky, ze uprednostnili https://www.fusakle.sk/ Nemam skusenost, vraj vznikli aj skor ako skrecky, tak ale dolezite nie je vyrobit, ale predat.

Ked uz sme pri tych reklamach, zaujala ma kampan Klarstein. Vedeli na koho mieria a kto si pamata orinal :) + humor a nemecky akcent nielen v reklame ja veru mozem.
Nepotrebujem riesit "znacky" aj nad reklamou som sa len usmial, ale
pribeh znacky ma neskor zaujal
Prednedavnom sme znahali zehliaceho panaka. Boli len talianske za 400Euro - to sme ale nepotrebovali, tak sme kupili ten linkovany Klarstein za 90Euro. Cena oproti ponuke alternativy na ALI asi 2x (na Nemeckom trhu predavaju este drahsie), ale za zaruku, nejeke tie drobne vychytavky vyrobku (oproti ALI) a aj fajn reklamu som nemal problem priplatit si za "znacku". Zatial spokojnost.
12.11.2021 - 15:30:58
00
v lete som hladal klarstein mobilnu klimatizaciu, eshop s koncovkou .de mal rovnaky vyrobok o 100€ lacnejsie ako eshop .sk .A to sa bavime o tovare v cene 350-400€ na Slovensku
12.11.2021 - 16:37:09
02
Sesulak napísal:
Na obleceni bude dobra marza. Na elektronike ani nahodou, tam ked je 30% to je uz velky luxus lebo vzdy sa najde nejaky sulin, ktory to na Heureke predava pod nakupnu cenu. Lenze potom to tak aj vyzera s reklamaciou atd. .... Ale to vacsina ludi pri nakupe neriesi, ze co budu robit ked sa to pokazi.


Kto vie ake marze mozu mat na smart hodinkach ako Garmin Fenix. Zeby len 30%?
12.11.2021 - 17:31:43
00
Imho ich vyrobna cena je rovnaka ako napr nejaky huavej. A predpokladajme, ze mali drahsi vyvoj. No a ten zvysok je vyssia marza. Ale to mas ako apple, cena urcuje prestiz
12.11.2021 - 17:50:48
02
vzdy zaleží za kolko predáva distributor v danej krajine... alebo aku ma politiku výrobca, niekto výhradne reguluje za kolko to mas predať ,niekomu je to jedno, samozrejme je rozdiel obrovský obchod a malý predajca....
12.11.2021 - 17:51:23
02
martinnn napísal:
To by si o nich nevedel a nechcel kupit ich veci, hoci vies zohnat aj noname ponozky ovela lacnejsie...

Z 4mil. Trzieb isli na 50, z toho 20 davaju do reklamy

Mal som od nich veci skor nez bola v telke nejaka reklama ?
Btw v tom novom sklade uz maju robotov co hladaju po regaloch tovar ale vraj to ide pomalsie ako ked to robili ludia ?

Palo TT pre seba vela veci nekupujem, podla mna su to turecke smejdy predrazene neakutocne. Mam aj fusakle ale tie sa robia nejake uzke, maloktore nie su pre mna problem natiahnut cez clenky. Najradsej nosim under armor ponozky a potom Baabaa z miestneho obchodu.
12.11.2021 - 18:10:22
00
P3P napísal:
eshop s koncovkou .de

:y:
klarstein.de shop mi nenapadol. Pozrel som len google tam to skoncilo na amazone (ten spominuju v tom clanku ich distribucny kanal, tak so to dalej neriesil). Tam to stalo vtedy 120E. Teraz uz je lacnejsi.

Nemecka verzia vyzera mierne inak a je sice lacnejsia 60E, ale ma len nafukovacku na nohavice. Na tricka treba dokupit (20E). Slovenska verzia ma obe. Ale super, ze sa v DE daju obe dokupit osobitne.

Chceme kupit este jeden, nech nemusime prehadzovat tie nafukovacky. Takze asi skusim cez nemca. Pozyvam na pivo/kofolu alebo zmrzlinu :) . Ked budes na zapade (BA, TT), pripomen sa.
12.11.2021 - 18:35:06
10
inak skus aj .at. Myslim ze cenami boli niekde v strede.
12.11.2021 - 18:54:42
00
A toto z Lidla nie je dobre? Nikdy som to nekupoval.
https://www.lidl.sk/p/cleanmaxx-zariadenie-na-zehlenie-kosiel/p100334687
12.11.2021 - 19:01:13
00
Ani som si nevsimol, ze uz to ponuka aj Lidl. Je to jednoducha vec, na ktorej nie je moc co pokazit. Ale ten z Lidlu je len na kosele - nema nafukovacku na nohavice.
O aka to emancipovana tema na prevazne chlapskom fore :)
12.11.2021 - 19:10:43
01
Keď sme pri tom Klarsteine, ja som kúpil ventilátor na Alze za 20.90€, ani som nečakal, že to bude nejaká seriózna značka. Takže sa oplatilo..
12.11.2021 - 19:17:27
00

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up