Nie je to o farbe, to by bolo moc jednoduche. A ja to nekupujem.
13.11.2021 - 21:01:33
00
A takýto Golf Sportvan keď s trojvalcom nebol pochuti?
Inak ja by som sa nebál ani toho Ecoboosta vo Fordoch... 1.6ka bola problémová a v podstate je to časovaná bomba, ale dobre rozjazdený 1.0 je fajn, alebo potom 1.5ka (už štvorvalec) čo nahradil 1.6ku je tiež ok. Na bazáre je hneď niekoľko pekných (Grand) C-Maxov.
Ak to má byť rodinné auto tak karoséria MPV je za mňa cesta nech je to od akejkoľvek značky kým úplne nevymiznú z trhu (ideálne s posuvnými dverami na boku) :?:
13.11.2021 - 21:07:17
01
Si kupte nove auto. Co furt spekulujes. A traposina ze vyjdes zo salonu a 30% dole tak na to mam argument ze ked si kupis jazdenku a ty ju este pojazdis tak ju mozes dat potom rovno na smetisko a utopis celu bazarovu sumu auta do kanala. Foter tiez kupoval Sandero. Na tvoje kilometre je jedno aky benzin kupis aj tak frajer nebudes.
13.11.2021 - 21:10:59
07
Daj peniaze a ja si kupim ty majster sveta
Ja som sa tu pytal na skusenosti so sportage. Nechcel som doporucovat nove dacie s lpg


Naposledy upravil scarinko dňa 13.11.2021 - 21:20:06, celkovo upravené 1 krát.

13.11.2021 - 21:17:21
00
Scarinko, chodí k nám jedna Kia Sportage 1,6 2wd a ta slabšia bez turba. Za 100 000km som menil len 6x olej, letné a zimné gumy a zadné tlmiče, bolo vytlčené vrchné oko, tak to buchotalo. Ale majiteľ to nejak nevnímal. Co viem, tak v autorizaku nebol ani raz(že ich môže j... ť) a to auto zatiaľ funguje bez poruchy. A spotreba okolo 8 litrov tam písalo pred týždňom. A je to aj pekne vo vnútri. Tak pre pani schvaľujem.
13.11.2021 - 21:19:30
10
No hura, dakujem, konecne niekto cital co potrebujem. Diky
13.11.2021 - 21:21:53
00
Teroo Fakt je v tom Jazz-e tolko miesta? Uz si druhy co to tu na poslednych stranach spomina. Zrovna zvazujeme druhe auto, nejake stare/lacne/male s malou spotrebou na dochadzanie (5km), do mesta, vozenie deti a tak, no zaroven aby sa tam zmestili 2, idealne aj 3 biky na stojaka :-D Tiez mame 7rokov benzinovu 1.8, civica 9g, no jednak nam prestava stacit priestorovo a na nase prevazne mestske jazdenie 5-7km nas nici spotreba :worried: Ale ako vravis, bezudrzbove a hadam neznicitelne auto, resp motor. Alebo je potom v hre vymenit civica za nieco vacsie, mpv, a rovno 7miestne, touran, bmw 2 gran tourer,..
13.11.2021 - 21:29:20
00
Je, tiez som ho kedysi zvazoval a cumel ked som v nom sedel
13.11.2021 - 21:30:13
00
Len staré Jazzy sú hnile jak hrušky. Ale inak nezmar. Vozí tu na tom burgre, otlcene to ma jak cigánska hračka, bolo prehodené na boku, zere to olej ale furt to ide.
13.11.2021 - 21:35:03
00
Jaiub Jo, toľko miesta, čo má jazz v takom malom aute tak to nemá konkurenciu. Ja som tam niesol aj 5 ks paliet do stavebníctva vrátiť zo zámkovej dlažby, a že kde ju mám. . no šak tu, čumeli teda riadne. Verím, že tam bike zmestíš ako nič. Treba ísť kuk do nejakého bazaru. A čo sa týka oleja tak jo niečo mi už spapá, má to skoro 300 tisíc km, ale ja nechápem, ale ten motor to je ako hodinky.
13.11.2021 - 21:43:19
00
scarinko napísal:
Daj peniaze a ja si kupim ty majster sveta
Ja som sa tu pytal na skusenosti so sportage. Nechcel som doporucovat nove dacie s lpg

Si napisal ze vies za karu dat aj cez 12 tis. tak ti pisem ze kup si novu karu /dacia bol len najlacnejsi nastrel/ co kupuje kazda druha bezna rodina na svk a budes spokojny. A debata sa tu netoci len o Sportage tak sorry.
13.11.2021 - 21:58:24
01
Chapem ale dacia podla mna nie je auto ale kybel. Pre niekoho kto to po 4 rokoch vymeni, budiz. A nie je to pre mna takze ja o tom nerozhodujem. Len viem ze dacia to urcite nebude. Ten golf sportvan sa mi celkom paci ale je v HE takze nic. Nic sa nedeje, hladame dalej. Ked zas nieco vyberieme tak sa mozno zas opytam.
13.11.2021 - 22:06:05
00
Teroo napísal:
Jaiub Jo, toľko miesta, čo má jazz v takom malom aute tak to nemá konkurenciu. Ja som tam niesol aj 5 ks paliet do stavebníctva vrátiť zo zámkovej dlažby, a že kde ju mám. . no šak tu, čumeli teda riadne. Verím, že tam bike zmestíš ako nič. Treba ísť kuk do nejakého bazaru. A čo sa týka oleja tak jo niečo mi už spapá, má to skoro 300 tisíc km, ale ja nechápem, ale ten motor to je ako hodinky.


Uplny suhlas,
Jaiub chod sa na nejaky pozriet, pred casom som uvazoval o kupe druheho 'do rezervy, na diely', ale kedze sa na tom nekazi skoro nic, nechal som tak. Viem Ti povedat o slabych miestach, na co pozriet, kľudne SS a zavolaj, ale su to naozaj 'prkotiny'.
13.11.2021 - 22:20:59
00
scarinko napísal:
Chapem ale dacia podla mna nie je auto ale kybel. Pre niekoho kto to po 4 rokoch vymeni, budiz. A nie je to pre mna takze ja o tom nerozhodujem. Len viem ze dacia to urcite nebude. Ten golf sportvan sa mi celkom paci ale je v HE takze nic. Nic sa nedeje, hladame dalej. Ked zas nieco vyberieme tak sa mozno zas opytam.

Ale furt sa netoč okolo toho že ti píšem že kúp Daciu. To bol nástrel že jedna z lacných možností. A keď o tom nerozhoduješ ty tak darmo ti niečo radiť. Nie francúz, nie nafta, nie škaredé, nie cdhci, nie wtfki, nie neviem co, si jak malé decko a zostúp do reality. Ja som do rodiny bez predsudkov kupil druhe auto C4 Cactus lebo sa nam pacil a bolo treba auto na dochadzanie, neriesil som motorizaciu, malo to dost komfortu, v rozumnej vybave aj s navigaciou z autosalonu predvadzacka s 1200km za 12500€ a a 4 roky sme ho predali za 9000€. A motor 1,2 neviem aky preturbeny nam nijako nevadil akurat zvyknuty z diesla a nizkych otacok bolo treba podrat vyssie otacky.
A radsej napisem ze neznamena to ze si mas kupit Citron len sa snazim posunut tvoje myslienkove pochody.
13.11.2021 - 23:11:50
12
Co bolo to bolo. Teraz nie su ani predvadzacky a ceny aut isli hore. A ja si to do firmy neviem dat aby som si odpočítal 20% z ceny ?
Pozri, riesim podmienky ktore som dostal. Ja mam svoje nastavene inak ale neplatim to ja.
Kupil si ked boli ceny nizke a predal ked su vysoke, ziadny zazrak. Aj ja by som teraz predal bike mozno este drahsie ako som ho v 2017 kupil.
13.11.2021 - 23:14:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up