Hack3r napísal:
tak potom si mierne zaspal ;)

Ja s ním súhlasím v poslednom bode.
Keď ťa chce niekto sledovať, tak mobil je lepší 😉
17.11.2021 - 10:09:35
00
foobar napísal:
vysoko selektivna pamat dezolatov

thumb_up0thumb_down



Takze kkotleba vyzýva ľudí aby sa neočkovali !!! Tak poviem vám o jeho fašistickom kumpánovi z mesta M… , ktorý chodil po okolitých dedinách burcovať pospolitý ľud proti migrantom a ciganom … no a nakoľko bol svojmu vocovi prudko lojálny a počúval / všimnite si , že hovorim v minulom čase / ho na slovo , tak sa veru nedal “ očipovat “ . A rovnako sa nedali očipovat ani jeho rodičia a ani sestra … veď kto by už veril na nejakú chrípočku , či ako ju nazveme . No a tento pán, ktorého otec zomrel pár dni pred tým ako ho odviezli do nemocnice s rozvinutým obojstranným zápalom pľúc na chorobu čo ani neexistuje , začal mat pochybnosti . V spoločnej domácnosti tak ostala jeho matka sama … keď neotvárala a neozyvala sa svojej dcére , hasiči vylomili dvere a našli ju mŕtvu . Takze jej umierajuci syn na UPV sa ani nedozvedel , že jeho matka už je po smrti . On ju prežil o pár dni . Z celej rodiny ostala len jeho sestra . Takze , ak chcete skončiť ako pán H z mesta M… , vyberte sa jeho neveriacou a antičipovou cestou . Toto ťažko nazvať tragédiou spoločnosti , je to blbosť ich rodiny … len vravím , čo som počul od domácich 🤫.
17.11.2021 - 10:13:46
01
zoja

zoja napísal:
Je suis désolée


zoja napísal:
Lo siento


zoja napísal:
Ik ben droevig


Ešte máš zásobu na 7 dní.
Sono spiacente
Perdóname
Gomen nasai
Mujhe maph kardo
Przepraszam
Slicha
Forgive me

A Madonnu by sme týmto vybavili?. Pekný deň, a nos prilbu na ??‍♂️.
17.11.2021 - 10:14:59
03
🧐 … kto má kovid ? 😂😂😂
17.11.2021 - 10:16:50
00
Lubik napísal:
Ja s ním súhlasím v poslednom bode.
Keď ťa chce niekto sledovať, tak mobil je lepší 😉

lenze to je fakt a vseobecne zname, kdezto tie vymysly s cipmi ktorym ti ludia veria su iny level fantazie ;)
17.11.2021 - 10:17:13
00
Cesi za vcera +22 479
:o :o
17.11.2021 - 10:26:01
00
Ty si Čech ?! …bo stále len české “ veci “ dávaš .


Naposledy upravil Ramon1 dňa 17.11.2021 - 10:29:36, celkovo upravené 1 krát.

17.11.2021 - 10:29:02
00
Ramon1 napísal:
🧐 … kto má kovid ? 😂😂😂

Vyzera že ja 😂 od nedele bolesť chrbta, ani spat neviem a dnes žiadna chuť ani čuch 🙄
17.11.2021 - 10:29:13
00
Nevyšiluj … si mladý , zdravý , vocom zoceleny a propagandou dopovaný . Bromhexin a vodka nakúpená , neboj … a poinformuj .
17.11.2021 - 10:31:21
02
uplne nechapem,ako taky Kotleba ,mohol mohol byt zupanom v BB.Ma sice nejaky titul,ale ja by som ho vystrelil na Mars
17.11.2021 - 10:32:06
02
Pravdu mate ze to nieje len o peniazoch ale za taky kratky cas nic ine lepsie nevymyslis. Bude treba zhanat ludi z vychodu aby tu robili v zdravotnictve. Každopádne ako Fico robil chyby tak ich robi aj tato vlada. Peniaze sa rozdeluju velmi zle. Dobre ze cez zimu nebicyklujem nechcel by som teraz skoncit v nemocnici.
17.11.2021 - 10:37:36
00
Ramon1 napísal:
Ty si Čech ?! …bo stále len české “ veci “ dávaš .


No to ma dva dovody -
1) maju dost casto rekordy, a tento vcerajsi je fakt iny level
2) riesia veci, ktore sme casto prevzali aj my a budeme ich riesit aj my. Aj ked teraz ich v tomto celkom zastupilo a predbehlo Rakusko, co som sem tiez v poslednych dnoch daval (najprv ten selektivny lockdown a potom pravidlo 2G+) - v tomto sa istotne inspirujeme aj my a aj Cesi.

Ale inak som stvrtinovy Cech, po babke :)
17.11.2021 - 10:40:22
00
Ramon1 napísal:
Nevyšiluj … si mladý , zdravý , vocom zoceleny a propagandou dopovaný . Bromhexin a vodka nakúpená , neboj … a poinformuj .

S tou vodkou to nepojde. Som abstinujúci alkoholik 🙄
17.11.2021 - 10:43:09
00
Edit : na ťažký a stredne ťažký priebeh až taký mladý nie si / aj mladší nám umreli na OAIM / , zdravým sa tak môžeš cítiť - bo soplik si tréningom zabil a nakoľko nie si čipizovany - máš o5 zopar bodíkov dole . No ale že by som nebol úplný kkt bezcharakterný , na tvojom mieste by som si zaobstaral : ANP, poprípade LMWH , Azitromycin , ACC , Isoprinosin ,Inomed , Paralenček … a ak by bolo horšie uver na kovid a vytoč KOS . Tí ti už pošlú niekoho v oblekoch 😎 . Drž sa !
17.11.2021 - 10:50:11
06
iron.hide napísal:
No to ma dva dovody -
1) maju dost casto rekordy, a tento vcerajsi je fakt iny level
2) riesia veci, ktore sme casto prevzali aj my a budeme ich riesit aj my. Aj ked teraz ich v tomto celkom zastupilo a predbehlo Rakusko, co som sem tiez v poslednych dnoch daval (najprv ten selektivny lockdown a potom pravidlo 2G+) - v tomto sa istotne inspirujeme aj my a aj Cesi.

Ale inak som stvrtinovy Cech, po babke :)


… nejakeho som mal tušáka . A ja počúvam svojich “ tušákov “ 😜
17.11.2021 - 10:51:57
00
keyboard_arrow_up