Milsu, dal som bodku .
21.11.2021 - 22:15:39
01
Ramon1 napísal:
Takze čerstvé info ⬇️

🔓 : https://dennikn.sk/2619665/tyzdnovy-newsfilter-uz-nie-je-na-co-cakat-slovensko-potrebuje-tvrdy-lockdown/?cst=12a711f61e4c0ac55131cff2d264eccee69b5cba

Takze toto je akože riešenie aj pre tých čo sa snažili , riskovali , správali sa racionálne ? Lockdown pre všetkých ? Tak týmto veru naseru úplne každého … aj statoční ľudia týmto aktom neschopnej vlády s množstvom hlúpych ľudí iracionálne sa správajúcich , nevaziac si nic a nikoho okrem svojej vlastnej osoby v spoločnej republike , stratia posledné ilúzie o správnosti svojho konania / nechať sa ockovat a mat slobodu a zdravie / . Zdravie im samozrejme ostane o slobodu však pridu 😳… a to sa vyplatí len z polovice .


na dake tvrde lockdowny treba nudzovy stav, nie? inak to prd pomoze ked nebudu vediet ani pohyb obmedzit... a to moc neverim ze sa im podari odsuhlasit... fico a spol s dalsimi si len ruky madlia ako to odsabotuju zase... furt len vykrikuju ze toto nie je riesenie, ze takto to nemozme robit... ale ako to mame robit nenavrhnu :)
21.11.2021 - 22:42:09
01
Chlapci, vy ste niekedy aj boli na nejakej demonstracii? Napriklad v novembri 1989 ked bolo na namesti SNP okolo 100,000 ludi? Lebo tvrdit ze tento (hodinu a pol okolo kamery prechadzajuci) pochod je 40,000 ludi je dost "dezolatne":

https://www.youtube.com/watch?v=v4utjxJ75OI
21.11.2021 - 22:49:45
02
Jaaj vy ste komedianti... clovek postne video kde za hodinu a pol nie je ani jeden strih ani ziadny komentar a za par minut je oznacene ako "nekvalitny alebo ofenzivny prispevok". No len tak dalej, toto je fakt uroven ktorou sa jasne distancujete od tych vasich "dezolatov".
21.11.2021 - 23:05:16
12
Tvoja interakcia s pravdou je kdesi na úrovni interakcie neutrín s bežnou hmotou...
21.11.2021 - 23:06:10
03
CyclopathicLaughs napísal:
Palo TT "Pal do pi .. :)" Toto povazujes za normalne? Ked by si to povedal niekomu na ulici tak dostanes pastou po hube. Ci len odvazny tu na fore a v realnom zivote by si mal hnede spodky?

Konci to smilikom, tak to tolko neprezivaj. Hyperbola a odvaha su 2 rozne veci. A bez obav, urcite som to nepisal trasuc sa v neovladatelnom afekte, ze niekto si dovoli mat iny nazor ako ja. Skor som sa bavil na tom, ze uz ked som mu onehda daval ten like, som mal tusaka, ze sa tu este stretneme.
Nepovazujem to za normalne a na ulici by som to ani nikomu nepovedal. Ale v kontexte toho, ze odpoved bola urcena adresatovi, ktory mal do 13.6.2021 nieco vyse 100 prispevkov v cyklo temach (obsah a kvalitu som neskumal) , potom par mesiacov nic a od 10.10.2021
sa nasiel v kovide teme (98 prispevkov, len 2 cyklo), pricom sa opakuje ako pokazeny gramafon a navyse dal tomuto foru papa sa mi ta moja reakcia s hyperbolou javi OK.
Btw. viac krat za poslednych par mesiacov si zmenit nick a profilovu fotku za uplne normalne tiez nepovazujem.
21.11.2021 - 23:06:46
04
Ja vážne neviem, čo by sme si pri správach z celého sveta bez vrchného nedezoláta počali :tmi:

Úplne najkrajšie je, že podľa expertnej korekcie ešte aj FPÖ sú čistí dezoláti, ktorí nemajú ani len potuchy o počte účastníkov demonštrácie (dokonca ani vtedy, keď ju sami zvolajú a potom podľa vlastných dát korigujú vyjadrenia polície) ...

Prílohy:

wien.png
wien.png 717.85 KiB thumb_up0thumb_down

21.11.2021 - 23:07:55
00
Ely napísal:
Myslíš si, že niekto z tej skupiny osvietených dezolov dokáže pochopiť?
Keď niekto, kto sa vydáva za inženýra termofyziky z Tábora povie, že vakcína obsahuje fridex, lebo sa skladuje pri -80°C?
Inak pekná komédia pozrite:
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/221411030520031/

No obdivujem ich ako dokážu diskutovať s úplnými magormi. A to je na ľavej strane aj doktorka, ale úplne vylízaná. Pán docent to pekne vysvetlil, ako je to s nežiadúcimi účinkami v čase 32:48. Ale tam nie je šanca aby to dezoli pochopili.
21.11.2021 - 23:13:52
10
Hosť napísal:
Chlapci, vy ste niekedy aj boli na nejakej demonstracii? Napriklad v novembri 1989 ked bolo na namesti SNP okolo 100,000 ludi? Lebo tvrdit ze tento (hodinu a pol okolo kamery prechadzajuci) pochod je 40,000 ludi je dost "dezolatne":

https://www.youtube.com/watch?v=v4utjxJ75OI

Preskakuje ti? Ja som tam chodil. Ale tretina Bratislavy tam určite nebola, lebo matematika a logika nepustia.
21.11.2021 - 23:20:36
02
Ramon1 napísal:
Milsu, dal som bodku .

Mal by si sa mu ospravedlnit a nie davat bodku.
22.11.2021 - 00:07:39
00
Veľa sa tu píše o komunikácii ale poprosil by som aby tu niekto napísal aká by presvedčila tých ktorí sa rozhodli dať sa neopichat.
22.11.2021 - 06:46:25
00
vikino1 na toto kebyze niekto pozna jednoznacnu odpoved tak je "majster sveta". Kazdopadne ono existuje dost vela profilov ludi ktori sa nechcu ockovat - v niektorych castiach USA ich rozdelili do samostatnych 8 az 10 skupin. Kazda skupina ma ine dovody preco sa ockovat nechce a zaroven ine pristupy ktore ju vedia presvedcit (a teda aj ina komunikacia). Podobne to bude aj u nas ale aj tam aj tu existuje skupina ktoru nepresvedcis resp ju presvedcis za cenu ktora je spolocensky nerealizovatelna. Problem je aka je tato skupina velka - u nas zjavne viac ako by bolo akokolvek dobre, co ma zrejme vela spolocne so vzdelanim, pracou s informaciami a doverov v institucie - vsetko su to veci ktore su velmi dlhodobe a nezmenis spravanie z nich vyplyvajuce inak ako "prikazom".
22.11.2021 - 07:16:00
01
BTW v AT majú vysoký počet PCR testov kvôli školám. Deti do 12 rokov testujú 2x týždenne a nad 12 3x.
U nás v školách len Ag 2x do týťdňa.
22.11.2021 - 08:20:37
00
Hosť napísal:
Veľa sa tu píše o komunikácii, ale poprosil by som aby tu niekto napísal aká by presvedčila tých ktorí sa rozhodli dať sa neopichat.

Problem je v tom, ze tu prezentovana uroven komunikacie len presvedci a utvrdi dat sa neopichat. Ako uz napisal predtym niekto iny - je kontraproduktivna.
Priklady ako sa to robi som sem uz daval.
Niekedy sa treba nechat inspirovat aj od o pol generacie mladsich kolegov. Ale ako som sa utvrdil vcera, ono je to slusne povedane v tomto konkretnom pripade ovela viac o povahe ako o kovide.
22.11.2021 - 08:26:45
03
Hosť napísal:
Veľa sa tu píše o komunikácii ale poprosil by som aby tu niekto napísal aká by presvedčila tých ktorí sa rozhodli dať sa neopichat.


Žiadna, keďže v súčasnosti mnoho ľudí už ani správne komunikovať nevie, a to nemá vôbec žiadny súvis s covidom :) Už len základný predpoklad, že jedna strana POČÚVA, keď druhá hovorí a reaguje priamo na to, čo hovorí, tak to nefunguje úplne bežne... Prípadne aj počúva, ale zámerne neodpovedá na argumenty, lebo by s niečím museli súhlasiť, alebo minimálne pouvažovať, keďže nemajú protiargument. Je to ako hrach o stenu hádzať :)
22.11.2021 - 08:46:38
03
keyboard_arrow_up