:facepalm:
Uz tolko neplac, nepomoze ti to.
26.11.2021 - 16:45:27
00
Nebyt za statnu karantenu znamena vitat virus? To je take matovicovske vyhlasenie, ala Sulikovych 4300 mrtvych.
26.11.2021 - 16:46:16
03
Tá nová mutácia vraj umožní teleportáciu do skrytých oblastí herného sveta. Ja som cheaty nikdy nepoužíval, príde mi to ako podvádzanie. Nešiel som ani na to testovanie, lebo vraj to bola skratka ktorá ochudobní celý vývoj postavy. Budúci rok má vyjsť nový data disk, som zvedavý či už konečne budem vedieť čo je cieľom celej hry. Moc ma to zatiaľ neoslovilo, ale tak hoďku týždenne tomu dávam.
26.11.2021 - 16:55:30
00
nebyt za karantenu to je skor take ficovske: sme zasadne proti karantene (alebo hocicomu), musime to riesit nejakym inym sposobom (neexistuje), ale urcite nie karantenu

a ja viem ze mi to nepomoze, lebo ludia su ebnuti ..., na prvom mieste su peniaze a zabava a az potom ine veci
26.11.2021 - 17:07:13
00
co sa hned jedujete, ved pisu ze
Štát zvažuje izoláciu pre ľudí vracajúcich sa z Afriky


- tj este budu o tom 4 mesiace rokovat, potom to budu schvalovat, a niekedy v juli 2022 to mozno zacne platit
26.11.2021 - 17:07:26
01
skoda namahy, dotrepe to niekto z ciech alebo madarska... hentake riesenie to akurat mozno oddiali o tyzden dva
26.11.2021 - 17:08:54
02
capulo napísal:
nebyt za karantenu to je skor take ficovske: sme zasadne proti karantene (alebo hocicomu), musime to riesit nejakym inym sposobom (neexistuje), ale urcite nie karantenu

a ja viem ze mi to nepomoze, lebo ludia su ebnuti ..., na prvom mieste su peniaze a zabava a az potom ine veci

Ale tu nezaznelo, ze sme zasadne proti. Akurat su ine veci, co by sa mohli prioritizovat pred zatvaranim ludi do kobiek s random dalsimi ludmi. Napriklad povinne ockovanie. Alebo ta legendarna aplikacia na domacu karantenu, ktora uz "existuje" vyse roka.
Napriklad ja som bol na to nasrany, ked som si mal pocas tej prvej karanteny prestahovat byt cez hranice. Dosiel by sam dodavkou som do svojho bytu, sam by som si tam popratal veci, odovzdal kluce na trojmetrovej tyci a supho v dodavke naspat. A za takyto vylet by mi bolo odmenou zavretie v Gabcikove s nejakym random typkom prinavratenym z Egypta. Bez podmienok k praci. A este by som si to zaplatil. A bol by som rad, keby mi niekto medzicasom nevyraboval dodavku so vsetkymi vecami. Pisal som na hygienu ziadost o vynimku, nikto nic... Nastastie to "vcas" zrusili. Ale budis, vtedy sa este nevedelo co a ako. Teraz je moznosti viac.
26.11.2021 - 17:34:09
00
Capulo, uz je to v Belgicku. Ako tomu zabranis? Dáš do karanteny všetkých dopravcov, šoférov?
26.11.2021 - 17:37:51
00
ftu2 napísal:
Capulo, uz je to v Belgicku. Ako tomu zabranis? Dáš do karanteny všetkých dopravcov, šoférov?

Da sa to robiť ako v Číne alebo radšej nijako
26.11.2021 - 18:05:38
01
Zoidberg napísal:
Ale tu nezaznelo, ze sme zasadne proti. Akurat su ine veci, co by sa mohli prioritizovat pred zatvaranim ludi do kobiek s random dalsimi ludmi. Napriklad povinne ockovanie. Alebo ta legendarna aplikacia na domacu karantenu, ktora uz "existuje" vyse roka.
Napriklad ja som bol na to nasrany, ked som si mal pocas tej prvej karanteny prestahovat byt cez hranice. Dosiel by sam dodavkou som do svojho bytu, sam by som si tam popratal veci, odovzdal kluce na trojmetrovej tyci a supho v dodavke naspat. A za takyto vylet by mi bolo odmenou zavretie v Gabcikove s nejakym random typkom prinavratenym z Egypta. Bez podmienok k praci. A este by som si to zaplatil. A bol by som rad, keby mi niekto medzicasom nevyraboval dodavku so vsetkymi vecami. Pisal som na hygienu ziadost o vynimku, nikto nic... Nastastie to "vcas" zrusili. Ale budis, vtedy sa este nevedelo co a ako. Teraz je moznosti viac.


ockovanie vravia ze na tuto verziu nemusi byt take ucinne. a aplikacia ta je na nic. moze byt dobra akokolvek chce... ked sa proste dakto neprizna a prejde cez hranice len tak. vsetky opatrenia ponechane na ludi su skoro onicom... co fyzicky nezavries tam budu ludia lozit aj keby si im vyhrozoval smrtou

a pri tej karantene neslo o to, ze povyberat len nakazenych ludi a ostani mozu ist alebo co.. tam islo len o to aby sa zachytili vsetci nakazeni... aj na ukor toho ze podrzali s nimi aj nenakazenych...

nieco podobne robili v cine. zobrali vzorku od xy (napr 10) ludi, spravili z nej jeden test a ked bol pozitivny, vsetci do karanteny... nik neriesil ze 9 ludi nemuselo ist... rychle, lacne, ucinne
26.11.2021 - 18:50:19
00
Hosť napísal:
Da sa to robiť ako v Číne alebo radšej nijako

ved presne, ak sa to nema robit poriadne tak radsej nijak..., resp sa aspon netvarit pri tom ze ideme blokovat jednu krajinu aby sme zabranili sireniu, ale rovno povedat ze oddialime to o daky ten tyzden...
26.11.2021 - 18:52:18
00
vcera ze rovnych 3200, dnes 0 uz je dobre, lockdawn zafungoval.. chvalabohu

Prílohy:

unnamed.jpg
unnamed.jpg 35.37 KiB thumb_up0thumb_down

26.11.2021 - 19:26:12
14
Že vraj omikron korona vírus...https://www.theguardian.com/world/live/2021/nov/26/covid-news-live-new-variant-sparks-tougher-restrictions-in-india-and-singapore-ahead-of-who-meeting
Už je to nejak premutovane riadne🤦
26.11.2021 - 19:31:31
00
zejdzek napísal:
vcera ze rovnych 3200, dnes 0 uz je dobre, lockdawn zafungoval.. chvalabohu


tie údaje cez týžden dávajú len tak aby vykazovali nejakú činnost, jeden den 0, další + 11, potom - 23 a v pondelok po víkende pripíšu 340, ale teraz už možno menej lebo je plno, možno niektoré prípady co by zostali pri 2. vlne /ked boli väčšie kapacity/ v nemocnici teraz prekvalifikuju že stači domáca liečba, do nemocnice ked sa uvolni miesto
26.11.2021 - 19:38:39
00
Jak sa povie tie cisla strielaju bajočko, tak jak sa im zachce .. Nas je na firme 250 cca, nikto tu nieje pozitivny na ten kovid, ba dokonca mam info ze sa menej maroduje ako pomynule roky, su tu ludia z TN, NMnV, MY, PN.. ziadna pandemia.. akurat co viem dva zapaly srdca a jeden co vidi trojmo do kriza skuste hadat z coho.. asi tak z mojijch dat ktore mam

ivan napísal:
tie údaje cez týžden dávajú len tak aby vykazovali nejakú činnost, jeden 0, další + 11, potom - 23 a v pondelok po víkende pripíšu 340, ale teraz už možno menej lebo lebo je plno, možno niektoré prípady co by zostali pri 2. vlne /ked boli väčšie kapacity/ v nemocnici teraz prekvalifikuju že stači domáca liečba
26.11.2021 - 19:46:37
00
keyboard_arrow_up