Dudo napísal:
to je uzasne, velmi vam to prajem... odporucam zavriet brany fabriky a otvorit mynymalne o 50 rokov


mynymalňe ked uz...
26.11.2021 - 23:20:50
11
Srsen napísal:
Proti Lengvarskému nemám nič, hlavne sa nedá rozhodiť tými hlupákmi naokolo - je dobrý diplomat a keby mal od začiatku podporu vlády, tak sme na tom oveľa oveľa lepšie
ale tú nemá doteraz.


vydieraná tupá guma a diplomat :lol: :lol: :lol:
26.11.2021 - 23:44:09
00
Na základe čoho si to myslíš ?
26.11.2021 - 23:48:59
00
ocividne na zaklade vlastnej primitivity...
27.11.2021 - 00:00:57
03
zdar, vidim ze som pichol do hniezda srsnov, ale nechcem sa sa tu s nikym hadat, nestoji mi to zato. napisem sem"moj" nazor na toto divadlo ktore sa tu deje, teda nie len tu..
Vacsina hovori ze tak ci tak to kazdeho zastihne.. okej, tak naco robime az taketo opatrenia, ktore maju brutalne ekonomicke nasledky, mohli by ekonomiku nechat tak, alebo nech si same podniky povedia ci pokracuju alebo nie..(ale samozrejme ze aj o toto tu ide ze?! :) pozatvarali male prevadzky, ale nakupne centra open,.. toto ma aky logicky vyznam ? no a ze som antivaxer ? k tomu asi tolko, nech si kazdy z vas da do seba co len chce a kolko toho chce, ja to nikomu nezakazujem a veru ani by to nemalo ziaden vplyv, ale urcite nechem aby o mojom zivote rozhodoval nejaky politik ci si mam dat do seba tu injekciu alebo nie... ak si mysilte ze hentym kktom tam hore zalezi na Vasich zivotoch tak ste velmi naivni a je mi Vas uprimne luto,.. su to vydieratelni kkti ktori pocuvaju prikazy za velke peniaze e nehovorte mi tu ze nie )presne to vidiet na tom co som pisal vyssie tesca, kauflandi a pod. frcia, ale lokalny zelovoc obchod close).. v tych mediach Vam presne povedia len to co chcu aby ste si mysleli..
narovinu to mozeme vidiet aj pri tych vakcinach zatial takmer ziadne info ze to moze mat aj vazne zdravotne problemi (ano povedia jeden zo 100tisic, ale to nieje pravda, ja ich poznam cca 5 a nieje to veru hnacka.. Kto chce nech nosi aj 4 tie respiratori ale ked nechcem tak nech to respektuju aj oni, kto chce nech ani paty nevytiahne z domu, kto chce preco zatvorit stadiony fitka a pod.. toto ako dokedy tu bude, Vam to nevadi? ak ano tak ako som pisal mozete byt zavreti doma, nikto Vam nic nenuti a hotovo..
ps. to len tak v skratke ako to vidim ja, cele to berte z rezorvou, tiez si myslim ze su ovela horsie choroby ako tento covid a nikdy nebolo take hallo ..
inak pozdravujem admina, pred par dnami som sem hodil hokejove korcule na bazar a inzerat mi zmazal, ze tu nema co robit.. okej a takato tema Kronavirus na Mtbikeri by nemala byt vymazana ? sme snad nejaka zdravotnicka stranka mtbiker ?
koment, aj navstevu tejto temy som sem dal po roku a opat tak za rok .. savana :)
27.11.2021 - 00:29:46
02
Amen
27.11.2021 - 00:35:04
00
hm . hniezda srsnov...
- kde by sa tu vzali srsne :)
27.11.2021 - 00:36:47
015
dalsi simpleton co "to" cele prekukol a ide vsetkych spasit...
27.11.2021 - 00:42:32
06
zejdzek napísal:
Kto chce nech nosi aj 4 tie respiratori ale ked nechcem tak nech to respektuju aj oni, kto chce nech ani paty nevytiahne z domu, kto chce preco zatvorit stadiony fitka a pod..

my ta v pohode budeme respektovat, ak ty bude respektovat to ze teba nechceme vidiet ist do nemocnice...
lebo to neni len o tom ze len teba musia vsetci respektovat. nemocnice platim aj ja. takze pochopitelne som proti tomu aby nejaka skupina ludi nadmerne cucala peniaze ktore tam davam... hlavne ked by nemusela
27.11.2021 - 01:43:04
03
Problém ani není to,že by sa do tej nemocnice dostal on, ale mohol by tam svojim správaním dostať x ďalších.
27.11.2021 - 06:13:40
06
A je to vonku. Mtbiker je plateny sorosom a ten nema rad hokej. To sa davno vie no nehovori sa o tom.
27.11.2021 - 06:27:38
05
Omikróna mame v Amsterdame … a nového “ mysliteľa “ tu na webe . Objavil kovid , síce až na vrchole tretej vlny na Slovensku , no vieme že títo “atléti “ sú trosku pomalejsi 😳.

Desiatky cestujúcich, ktorí v piatok prileteli v dvoch lietadlách z Juhoafrickej republiky do Amsterdamu, majú zrejme covid-19. Miestne zdravotnícke úrady testujú, či si pasažieri nepriviezli nový variant omikron.

Zhruba 600 cestujúcich muselo niekoľko hodín čakať na testy pre obavy z nového variantu vírusu.

Podľa predbežných zistení úrady odhadli, že medzi cestujúcimi môže byť asi 85 pozitívnych prípadov. (welt, čtk)
27.11.2021 - 07:10:12
00
Inak, včera som bol na tretej dávke a popri čakaní som si prečítal o omicrone v Európe. To človeka nepoteší. Ako sme si mysleli, že Delta a bude kľud. No zdá sa, že nebude. Dúfam, že bude aspoň nejaká účinnosť vakcín...
27.11.2021 - 08:14:46
00
Jeden na sobotne ráno ku kávičke ☕️ …

🔓 : https://dennikn.sk/2625586/infektolog-pribuzni-sa-boja-prist-rozlucit-so-zomierajucim-na-covid-boja-sa-posledneho-kontaktu-aj-nakazy/?cst=8fc43627b202f767e5bd1e6cb9fd020574085024
27.11.2021 - 09:46:18
00
Zaregistrovali ste anticovid reverz?🙈
27.11.2021 - 10:16:12
00
keyboard_arrow_up