Ale hlavne , znížiť príliv pacientov do nemocníc !!!
27.11.2021 - 13:33:42
02
Hosť napísal:
Typicki Slováci, deti sú doma zle je. Chodia do školy znova je zle…


zle bolo ked sa učilo z domu pol roka - od novembra 2020 do apríla 2021, nie tri týždne

šílena doba, každy mudry, každý može každému do všeckeho kafrat, pacienti vedia liečiť jak lekári - nadiktujú ju mu co má napísat do receptu, či antibiotiká a aj aké by si dali, ... rodičia vedia lepšie učiť ale hlavne známkovat - nadiktujú učitelovi akú známku ma zakružkovat, politici sa montuju do pandémie, ... :fubar:


lekár sa musí bat že ho zavru lebo sa nerozhodol podľa toho co chceli príbuzní:

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/hrozi-lekarom-postih-rozhodnutie-koho-zachrania-koho-nie-nazory-pravnikov-zhoduju?itm_modul=centrum_topbox&itm_brand=centrum&itm_template=hp&itm_area=spravy&itm_position=2


Naposledy upravil ivan dňa 27.11.2021 - 14:24:48, celkovo upravené 1 krát.

27.11.2021 - 13:35:31
01
zejdzek72
pozdravuju ta z trencianskej nemocnice

scontent.fbts4-1.fna.fbcdn.net
27.11.2021 - 14:19:09
115
Dobrý komentár k videu o variante Omikron:

"Fun fact: if they had followed the Greek alphabetical order, this should’ve been the Xi variant; but the WHO skipped the letter Xi for reasons you can imagine."
27.11.2021 - 14:21:28
00
co je na xi take divne?
27.11.2021 - 15:04:54
00
The officials seem to have skipped ‘Nu’ in order to avoid confusion with the word “new” and ‘Xi’ to its similarity to Chinese President Xi Jinping’s name, speculated experts.  
27.11.2021 - 15:09:45
01
ivan napísal:
,,okrem,, - zatvorenia škôl ? ty vieš aká je tam realita, aký obrovský počet šíriteľov - pätina národa, intenzita šírenia vírusu medzi sebou na vyučovaných hodinách, cez prestávky, bez respirátorov rúšok počas priameho fyzického kontaktu na hodinách telesnej výchovy, ... a potom šírenia vírusu na svojich rodičov a starých rodičov ? chod sa previezť ráno narvaným vlakom do Prešova, ... - ked máš smolu ani nenastúpiš, nenatlačíš sa do preplneného vozňa medzi premorujúcich sa študentov, na pracoviskách sú odstupy aspoň meter dva, tu máš státisíce ľudí hlavu na hlave, no a potom sanitky zvážajú bladerunnerovi pacientov na ARO, ventilácie


nechaj svoje deti dozivotne doma, vzdelavaj ich, uc ich nech si zvykaju nosit 42 hodin denne handru na ksichte, ze ked igor zaveli, budu utekat na test, na ockovanie. ak teta merkel povie zober si 10 africanov domov, tak ty si ich zoberies 35 lebo si poslusny obcan. a ako zapiskaju, ty zatancujes... to sme sa ozaj dozili toto
27.11.2021 - 15:21:06
01
Dezolati sú nadčasoví … u nich ma deň 42 hodín 😲
27.11.2021 - 15:33:22
08
Ivan takze chces ziskat cas (na co? Ockovanie?!), chces nech si nemocnice vydychnu, chces nechat decka doma, aby nenakazili svojich nezaockovanych priblblych pribuznych. Lebo od jari nebolo dost casu? Bolo tolko casu, ze par sto tisic ludi (vratane teba) uz ma TRETIU davku! Absolutne nesuhlasim s tym, aby decka opat raz doplacali na demenciu svojich (starych) rodicov. Decka patria do skol a na kruzky. Decka pandemia zasiahla uplne najviac. Nici im detstvo, psychiku aj buducnost a nema zmysel tu agoniu predlzovat. Ak je niekto nezodpovedny hlupak, nech zaplati pokojne aj najvyssiu cenu (nemame volne lozka, dovidenia). Ale decka z toho vynechaj.
27.11.2021 - 15:48:15
09
Vsak este aj Sadeckeho rodina vyvracala famy, ze to ma suvis s ockovanim, ty intel. DPC, jeden genius za druhym tu odhaluju praudy. Neviem ktory tu daval zoznam sportovcov, ktori “skolabovali z dosledku ockovania” a hned prvi dvaja v zozname neockovani…asi tolko k tym overenym informaciam.
27.11.2021 - 15:56:08
04
Stále platí , že zo všetkých Slovákov ktorí zomreli na vakcínu, mali smolu len štyria … poviem to pre malo chápavých po harabinsky “ š t y r i a
27.11.2021 - 15:59:22
04
To mozes kamaratom vypravat
27.11.2021 - 16:11:42
01
Dnes rano pri venčení psa, kratko po 6 hodine, na sidlisku idem okolo 2 žien, trkocu, kecaju a fajčia, možno moje rovesníčky a len kúsok som zachytil: ".... a vieš a ta tretia davka, tak tá spustí rakovinu v bunkách....."

Z iného súdka. Moja polovička v ambulancii prakt.lekára ako sestra, denne dezolatske príbehy. Panko navštívi svojho syna, ten je doma s Covidom (vedel o tom), samozrejme to kúpil aj on. A taketo dezolatske príbehy majú denne.
Moja nadriadena: sme na HO, varuje sem tam vnuka asi 9r a oproti byvajú čo maju dieťa, chlapca v takom veku. Domáci pán ma Covida, jeho manželka ešte nie. A pani sa pyta mojej šefky, teda svojej susedy, či može ich Peťko sa hrat k nim s jej vnukom.
VITAJTE NA SLOVENSKU. TU ZIADNY LOCK DOWN NEPOMOZE.IBA OBUŠEK Z PYTLA VEN.
27.11.2021 - 16:23:18
011
zejdzek napísal:
To mozes kamaratom vypravat

No ved nam to vypráva. Ty hladaj na hlavnych spravach, sputniku, vostoku....atd
27.11.2021 - 16:27:09
04
shmirgel napísal:
Kedze DennikN nie je OK, tak mi daj prosim ta aspon 3 linky odkial mam cerpat informacie. Dakujem.

zejdzek72

meme-generator.com
27.11.2021 - 17:11:54
00
keyboard_arrow_up