Malá štatistika z práce. Je nás 24, z toho 15 očkovaných a 9 čistých. Zatiaľ v tejto vlne ochoreli 2, hoci obaja dostali v lete po 2 dávky. Obaja boli v práci ešte v ten deň, keď dostali poobede resp. večer horúčky. Jeden má samostatnú pracovňu a našťastie v práci nikoho nenakazil. Schytal to však jeho spolujazdec z auta, ktorý ale u nás nerobí. Druhý mal v kancli 3 očkovaných kolegov. Pre istotu ich poslali na HO a čaká sa, ako to s nimi dopadne. Nakazil sa od decka. Choré decko mala ešte 1 očkovaná kolegyňa, ktorá chodila do práce po negatívnom teste a tiež neočkovaný manželský pár, tí však zostali doma v karanténe. Našťastie kolegyňa ani ten pár to nedostali.
Očkovaní chodia naďalej do práce bez testu a my sa testujeme.
29.11.2021 - 10:47:31
03
Hosť napísal:
Pre vsetkych bez rozdielu nazoru a pre vsetkych ktory maju este ochotu pocuvat a vidiet aj ine - „jedine riesenie“ - HOVORME SPOLU odvysielane 28.10.2021

Kolko intenzivistov, epidemiologov či infektologov tam spolu hovorilo?
29.11.2021 - 10:59:38
03
Ti čo pracujú , ale skutočne pracujú s pacientmi nemajú čas sa vybavovať s debilnym Maduar duom cez 3a 1/2 hodiny . Pozrel som prvé minuty zloženia diskutérov , vzhliadol pani Pekovú na ich obrazovke a napísal jeden koment na margo ešte vtedy len oxygenovaneho dezola z Lidla , že už zomrel na chorobu čo “ neexistuje “ . Dovi a dopo .
29.11.2021 - 11:17:21
111
Ja som to tiez vcera trochu presiel. Ale nemal som nervy to cele pozerat.
Ked ten pan povedal, ze sa vakciny podavaju intravenozne tak som si povedal, ze nemusim zabijat cas s klamarom a vypol som to.
29.11.2021 - 11:42:39
06
Ti ludia odhovaraju od vakcin - no ano, mozu mat negativne ucinky ale kurnik, funguju. Na rozdiel od ivermektinu na peri.
29.11.2021 - 11:43:56
01
Torok proruský lobista si myslis, že čo doporučí ? Ivermektinovu pastu s chlebom bez masla .
29.11.2021 - 11:47:51
00
Ano. Len ako to cele posobilo. Dvaja "moderatori" v oblekoch, k tomu odbornici - aj ta kardiologicka z RS.
Na prvu signalnu to posobi ako seriozne spravodajstvo. Ludia tomu veria.
A o to im ide. Chcel by som vediet odkial to maju maduaraci financovane.
29.11.2021 - 11:51:26
01
Akurát som písal na FB reakciu na tých "odborníkov":

Škoda reči. Je tam celý rad ľudí, ktorých dlhodobé pôsobenie hodnotím tak, že majú priamo na svedomí najmenej polovicu úplne zbytočných obetí na covid na Slovensku. Neviem, či by som priamo použil slovo vražda, ale kvalifikácia – "zabitie z nedbalosti" mi pripadá nedostatočná. A to sme nehovorili o poškodení zdravia tzv. "long covid" a nadmerné úmrtia tých, ktorí sa nedostali k zdravotnej starostlivosti, keďže neočkovaní prakticky zablokovali kapacity nemocníc. Hanba lekárskeho a právnického povolania...
29.11.2021 - 11:58:29
111
will napísal:
Ano. Len ako to cele posobilo. Dvaja "moderatori" v oblekoch, k tomu odbornici - aj ta kardiologicka z RS.
Na prvu signalnu to posobi ako seriozne spravodajstvo. Ludia tomu veria.
A o to im ide. Chcel by som vediet odkial to maju maduaraci financovane.

V RS je tých odborníkov viac,maduar,lekárov či už v nemocnici alebo všeobecných plno,to je proste región debility... divím sa riaditeľovi nemocnice, ktorý je zo Žiliny a je za očkovanie, že si tam nevie spraviť poriadok.
29.11.2021 - 12:14:19
00
Poltár a Rimavská Sobota to je proste totálny rozkvet debility na Slovensku.
29.11.2021 - 12:16:06
02
Pali a nevieš aj tu dať tvoju reakciu ?
29.11.2021 - 12:17:12
00
tulenik napísal:
To hlavne naznačuje, že značná časť európskeho antivaxu sú bionány z radov komerčného úradníctva, ktoré sú sakra presvedčené o svojej pravde a oprávnenie na čokoľvek čerpajú z toho, koľko za to už zaplatili. V kontexte antivaxu si to predstavuj tak, že taká správne sebastredná nána s nulovou sebakritikou sa nedá očkovať, keď už utratila tisíce za biopičiu literatúru, kde jej tvrdili opak. Alebo iný príklad, dokonca z huby jednej z mojich ex, znel asi tak, že "teraz už neprestanem fajčiť, keď som do toho toľko investovala" (a to povedala baba čo si do 26ky už stihla vyfajčiť ťažkú astmu).

To ze je uz ex, nie je nahoda :-D
29.11.2021 - 12:33:29
00
Myslel som si, že ten Maduar je len vtip alebo preklep…ale nie, nie je. To naozaj títo dvaja megaloseri “diskutujú” o covide. Ževraj sa “dá aj inak”. Ja si myslím, že by sme mali otvoriť diskusiu aj o tom, že kruh môže mať štyri pravé uhly. To je len obmedzený názor, že je okrúhly.
29.11.2021 - 12:42:50
03
MageZ napísal:
Clen rodiny ma obvodnu lekarku, ktora nevie absolutne nic - vsetko robi setricka, ona len recni a kavickuje..."sestricka, ake lieky predpiseme, ked hovori toto?" sestricka napise do vyhladavaca o chvilu diktuje..
Iny clen rodiny ma obvodnu, ktore zasadne nepouziva stetoskop, lebo ani netusi co to je. V oboch pripadoch dani lekari preferuju ked im rovno od dveri povies co chces predpisat (kludne aj ATB), predpisu a dovidenia...

Udivuje ma ze nieco taketo vobec moze ordinovat
29.11.2021 - 12:49:30
00
CykloTRON nedostatok ludi a zalostny stav ambulantneho systemu
29.11.2021 - 12:56:10
00
keyboard_arrow_up