Čaute, otázka nováčika - dajú sa do 530 nahrať mapové podklady, ktoré sú totožné s tými z Mapy.cz, resp. na akých mapových podkladoch fungujú mapy.cz?
Vďaka.
01.12.2021 - 15:20:19
00
OpenStreetMap. Používajú ich aj freemap.sk a podľa mňa majú lepšie renderovanie. Skús si pozrieť www.freemap.sk a ak sa ti zdajú OK, tak si môžeš tu https://download.freemap.sk/garmin/freemapSKtopo.gmapsupp.latin1.zip stiahnúť img súbor, ktorý len nahráš do navigácie do adresára Garmin a potom si v nastavení aktivity prepneš mapu na freemap.
01.12.2021 - 15:24:51
01
A pôvodné mapové podklady môžu ostať uložené v Garmine, nebude sa to biť? Či to treba vymazať?
01.12.2021 - 15:28:35
00
Môžu tam ostať. Vyberieš si ten, ktorý chceš mať zobrazený. Napr. môžeš mať dva profily pre bicykel a pri každom využívať inú mapu.
01.12.2021 - 15:31:21
01
volodaj tak toto by ma zaujímalo ako nastavím a uložím mapu pre kazdy profil inú.,lebo ak mam navolene defauld mapy a navolim freemap napr. pre MTB profil, tak to potom používa pre oba profily naraz . Netreba niečo zafajknut?
01.12.2021 - 15:45:31
00
Nemyslím. Jednoducho som si vybral pre napr. MTB cez Settings-Activity profiles-MTB-Navigation-Map-Map Information jednu mapu a pre napr. cesťák (Road profil) inú. Po spustení aktivity automaticky dal mapu podľa nastavenia.

Jasné, že v jednom vypnem FM a v druhom tú druhú. Nech sa neprekrývajú navzájom.
01.12.2021 - 15:48:48
00
Čaute, Chcem sa opýtať. Ked používam na bike Garmin Edge (na zaznam) spolu s hrudným pasom. zároveň mam na ruke Garmin hodinky, ktoré ale nepustam. Ale merajú mi tep počas dňa. Tak v Connecte vrámci TrueUp sa to nejako sparuje? Myslim stres, záťaž, body batery atď. Dobre to chápem?
04.12.2021 - 11:59:34
00
sparuj si hrudny pas s hodinkami, a ked hodinky zdetekuju pas, budu ho pouzivat namiesto optickeho pulsmetra.
04.12.2021 - 17:08:01
10
budu ale len vtedy , ked spusti nahravanie aktivity aj na hodinkach
04.12.2021 - 17:19:42
10
Aha, tak to som nevedel.
04.12.2021 - 17:25:21
00
BigGuy napísal:
Čaute, Chcem sa opýtať. Ked používam na bike Garmin Edge (na zaznam) spolu s hrudným pasom. zároveň mam na ruke Garmin hodinky, ktoré ale nepustam. Ale merajú mi tep počas dňa. Tak v Connecte vrámci TrueUp sa to nejako sparuje? Myslim stres, záťaž, body batery atď. Dobre to chápem?

Ano bude brat do uvahy aktivitu. Mam odskusane ze po vyjazde body battery vyrazne klesne.
Na vsetkych grafoch v Connecte ju uvidis ako bicykel v kruzku.
04.12.2021 - 17:29:41
11
Treba citat manualy. Preferuje to zariadenie, ktore si nastavis.

What Is the Garmin Connect TrueUp Feature and How Does It Work?
TrueUp is a feature that allows you to wear and sync data collected from multiple activity trackers. Garmin Connect will also "TrueUp" all of that data back to all your compatible devices.

What Data Gets Merged?
Garmin Connect will accept any of the data below from any device that is capable of recording it. This data is then packaged up and sent back to devices that are compatible with TrueUp :
Steps
Calories
Floors
Intensity Minutes
Step distance traveled

What is a Preferred Activity Tracker?
Your preferred activity tracker is set in Garmin Connect and is the one device that will break any tiebreakers with other activity trackers. Data from your preferred activity tracker will always trump other devices when the data is equal and recorded at the same time. This avoids the same data being counted more than once.


https://support.garmin.com/en-US/?faq=a2uguZzTQG4I2HTBvHa0gA
04.12.2021 - 20:45:08
12
Kr1v1 napísal:
Vyskusal som dnes na 530tke a zafungovalo to, diplej svietil az do vychodu slnka, potom sa podsvietenie zhaslo, diky!

Mne dnes pocas vyjazdu pri stlaceni lubovolneho tlacidla a pri detekovani vozidla radarom sa rozsvietil...ok...no po zapade slnka preplo 530 do nocneho rezimu teda cierna obrasovka a podsvietenie stale len pri tlacidlach a detekovani vozidla radarom...radar sa z blikajuceho rezimu prepol na svietiaci s pulzujucim zvisenim svietivosti...ak som sa snazil v menu tachometra prepnut podsvietenie displeja vzdy to potom automaticky preplo na to automaticke teda zhasinanie posvietenia
04.12.2021 - 21:58:36
00
Este jedna vec, pridal si si ten field tej appky do nejakeho screenu? Lebo tusim to tam pisali ze to musis pridat, ja som to pre istotu dal do screenu, ktory je aj aktivny.
04.12.2021 - 22:59:24
00
Hej mam to v cestnom profile ako dalsiu stranku...ked zapnem tacho tak na tej stranke vypise no GPS...kua a cul rozmyslam ci to nahodou nemam len v MTB profile 🤦‍♂️
04.12.2021 - 23:09:02
00
keyboard_arrow_up