capulo napísal:
este furt mu len chcu klepnut po prstoch? ved to je na smiech. uz davno mal byt ten podnik zamknuty, zivnost odobrata a na krku pokuty a exekutor

Nastastie tu ešte aspoň na papieri mame právny štát
04.12.2021 - 10:39:07
00
airbilly O čo ti ide v prípade tohto trnaváka? Ty tiež neplatíš dane ani odvody, hučíš po zákazníkoch a urážaš ich a máš vytvorené vlastné pravidlá pre tento svet?
04.12.2021 - 10:43:20
04
Turbi napísal:
airbilly O čo ti ide v prípade tohto trnaváka? Ty tiež neplatíš dane ani odvody, hučíš po zákazníkoch a urážaš ich a máš vytvorené vlastné pravidlá pre tento svet?

Ja to človek čo sa nebal postaviť systému a má môj obdiv. Segregácia cez covidpassy je len krôčik od čínskeho sociálneho kreditu. Aj keď väčšina z vás si to nepripúšťa. Ja osobne podniky kde to odomna chcú už nikdy nepodporím a to na kávu a jedlo som zvykol míňať nie malo peňazí.
Zákazníkov neurazam, ale nepatrím k prisluhovacom tohto režimu…
04.12.2021 - 10:53:15
02
:facepalm:
A ze preco to tu u nas takto vyzera
04.12.2021 - 10:54:21
013
no lebo ste sa moc buchali do hlavy jak tvoj smajlik...
04.12.2021 - 11:09:11
00
Hosť napísal:
Ja to človek čo sa nebal postaviť systému a má môj obdiv. Segregácia cez covidpassy je len krôčik od čínskeho sociálneho kreditu. Aj keď väčšina z vás si to nepripúšťa. Ja osobne podniky kde to odomna chcú už nikdy nepodporím a to na kávu a jedlo som zvykol míňať nie malo peňazí.
Zákazníkov neurazam, ale nepatrím k prisluhovacom tohto režimu…


Ani neplatíš odvody ako tvoj hamburgerový favorit ? Takže nepotrebuješ obvodného lekára, žiadnu zdravotnú starostlivosť, nepotrebuješ svoje deti dať do školy, ... či to si ako predstavuješ že niekto bude odvody platiť za seba aj za nejakého kvéer degeša ?
04.12.2021 - 11:20:31
03
Hosť napísal:
Nastastie tu ešte aspoň na papieri mame právny štát


Hosť napísal:
Ja to človek čo sa nebal postaviť systému a má môj obdiv.…

Nejaký schizofrenický postoj.....
04.12.2021 - 12:01:13
014
Tiež pozerám, že to akosi nevychádza. Navyše to nie je žiadny protisystémový hrdinský bojovník, ale len vulgárny pablb, čo si dovoľuje voči pracovníčkam regionálnej hygieny ...
04.12.2021 - 12:10:56
07
Je to jednoducho typicky dutohlavy nacek, akych je tu plno.
Antisystem za kazdu cenu. Bojovnici proti opatreniam tu odmietaju vakciny, vdaka ktorym by tie opatrenia byt nemuseli, resp. by mohli byt ovela miernejsie, s minimalnym dopadom na ekonomiku. Ale nie, vocca zavelil, tak treba bojovat :facepalm:
04.12.2021 - 12:16:32
05
Srsen napísal:
airbilly musím uznať, že si inteligentnejší ako bežný nácek, ale nácek si

Inak, tí, čo si myslia, že vyriešia problem tzv.dekadentneho úpadku ho oni sami tvoria, resp. vyrobia nový problem. Nacisti v nemecku predstavovali iny typ fašizmu, tzv.národný socializmus. A fašizmuz čo vznikol v taliansku, sa netajil, že chce riešiť problemy. Samozrejme po svojom. Človek je niečo ako nahá opica riadená sebeckými pudmy zvieracej ríše. Zo vznešených riešení nie je napokon nič, iba rozvrat. Napr. nacisti posielali do plynových komôr aj ľudí, čo označili za nevhodných do ich plánov, napr. homosexuálov. Pritom je všeobecne známe, že medzi vysokými dôstojníkmi SS boli homosexuáli, no tam to nevadilo.
Alebo v knihe tater z auschwitzu je aj príbeh židovky, ktorá musela byť konkubínou jedneho z velitela tábora. To už im chcípakom nevadila žiadna rasa, ak bolo treba uspokojiť pudy. Celé dejiny su stale o tom istom.

Je mi ľuto airbilly, nemáš nič načítané, iba máš silné reči. Iba také slaboduché mazurácke hučanie.
04.12.2021 - 12:30:00
012
ivan napísal:
Ani neplatíš odvody ako tvoj hamburgerový favorit ? Takže nepotrebuješ obvodného lekára, žiadnu zdravotnú starostlivosť, nepotrebuješ svoje deti dať do školy, ... či to si ako predstavuješ že niekto bude odvody platiť za seba aj za nejakého kvéer degeša ?

Odvody platím take aké určuje zákon. Mne je úplne jedno ako kto podniká
04.12.2021 - 12:49:39
00
toto sa tiež niekomu hodí:
https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/i-mask-plus-protocol/
https://stopkovid.eu/i-mask-ako-sa-chranit-pred-covid-19/i-mask-protokol-na-stiahnutie/
04.12.2021 - 12:56:27
00
To už hádam aj do Vtipkár-a by bolo.....
04.12.2021 - 13:07:44
01
Hosť napísal:
Odvody platím take aké určuje zákon. Mne je úplne jedno ako kto podniká


Neni ti to jedno. Keby ti to bolo jedno neobhajoval by si podnikateľa s hamburgermi co neplatí odvody že má odvahu postavit sa režimu a odrbáva aj teba. Co si ale neuvedomuješ a dokonca ho obhajuješ - hoc ta odrbáva. Znamená že si dobrý človek že ho podporíš aby mohol íst na zahraničnú dovolenku, do nočného podniku, ...


Naposledy upravil ivan dňa 04.12.2021 - 13:22:02, celkovo upravené 1 krát.

04.12.2021 - 13:16:39
00
nemá niekto info, či vôbec táto naša "klika" rokuje o dodávkach Valnevy, keď už to EU nechala veľkodušne na jednotlivé štáty...
či držíme sa hesla pána ministra, jak Pfizer povie, tak urobím...

lebo toto by bolo podľa mňa celkom slušné kladivo na antivax obec, klasická inaktivovaná vakcína, ktorá pri testoch vykazuje oveľa menej nežiadúcich účinkov a dokonca jej imunitná odozva by mala byť lepšia, nakoľko to vyzerá, že telo trénuje na celý vírus a nie jeho odstrihnuté časti...
04.12.2021 - 13:17:12
00
keyboard_arrow_up