LOL chalan ty si volajaky insitny virolog / imunolog?
04.12.2021 - 13:23:25
04
daka narychlo zbuchana nova vakcina plna nanocipov? zabudni :D
antivaxer neriesi co ma kolko neziaducich ucinkov. prenho vsetko je injekcia smrti a mozes mu tvrdit co chces
04.12.2021 - 13:24:21
03
madbugie napísal:
nemá niekto info, či vôbec táto naša "klika" rokuje o dodávkach Valnevy, keď už to EU nechala veľkodušne na jednotlivé štáty...
či držíme sa hesla pána ministra, jak Pfizer povie, tak urobím...

lebo toto by bolo podľa mňa celkom slušné kladivo na antivax obec, klasická inaktivovaná vakcína, ktorá pri testoch vykazuje oveľa menej nežiadúcich účinkov a dokonca jej imunitná odozva by mala byť lepšia, nakoľko to vyzerá, že telo trénuje na celý vírus a nie jeho odstrihnuté časti...

Prečo chces Valnevu?

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-britove-porovnali-treti-davky-sedmi-vakcin-sest-vyznamne-navysilo-imunitu-182575
04.12.2021 - 13:26:16
00
ivan napísal:
Neni ti to jedno. Keby ti to bolo jedno neobhajoval by si podnikateľa s hamburgermi co neplatí odvody že má odvahu postavit sa režimu a odrbáva aj teba. Co si ale neuvedomuješ a dokonca ho obhajuješ - hoc ta odrbáva. Znamená že si dobrý človek že ho podporíš aby mohol íst na zahraničnú dovolenku, do nočného podniku, ...

Jedna vláda kradne viac ako druha a mna má trápiť pár drobných čo odrbe nejaký podnikateľ z Trnavy ? Inak ja osobne ho nepodporím, hamburgery nejem 🤟
04.12.2021 - 13:30:31
00
foobar napísal:
Nie, nemysli. Ak si si nevsimol, tak SlavoS je uplne identicky pripad ako hillbilly, ale nechce dostavat tak nakladane, tak zakazdym len zbabelo napise par nic nehovoriacich fraz a drbne sem nejaky antivaxermi oblubeny link ktoreho jedna myslienka vytrhnuta z kontextu vyhovuje ich presvedceniu.

Je to uplne rovnaky zbabelec ako ten nacek Taraba s tym svojim postom o prezidentkinej dcere. Ja nic, to niekto iny nieco napisal, ja som to sem len dal.


Pripomeniem, ze podla súčasného podpisu asi aj seba(ne)kritický schizofrenik...:
------
Súčasné paradigmy: reštrikcie, strach, obmedzenia, manipulácie = nová komfortná zóna. Našli ste sa? ;)
Upozornenie: Latentní náckovia strátili zábrany!!!
------

Ignorovať, nekrmit, kludne nech si dava ivermektiny (alebo aj bielidlá podla vzoru AMer-exprezident)
04.12.2021 - 13:35:05
00
Hosť napísal:
Jedna vláda kradne viac ako druha a mna má trápiť pár drobných čo odrbe nejaký podnikateľ z Trnavy ? Inak ja osobne ho nepodporím, hamburgery nejem 🤟


Ale podporíš ho. Tým, že o co menej platí odvody on o to viac platíš ty o to máš ty potom menej na chleba, ... a mi nechci povedat že neješ chleba a podobné veci. A to nie sú drobné o co ťa takíto hamgurgeroví, ... degeši - tvoji odvážni favoriti okradnú. To sú pri státisícoch degešov miliardy euro. \o/
04.12.2021 - 13:40:03
00
ivan napísal:
Ale podporíš ho. Tým, že o co menej platí odvody on o to viac platíš ty o to máš ty potom menej na chleba, ... a mi nechci povedat že neješ chleba a podobné veci. A to nie sú drobné o co ťa takíto hamgurgeroví, ... degeši - tvoji odvážni favoriti okradnú. To sú pri státisícoch degešov miliardy euro. \o/

Neviem či neplatím menšie odvody ako on. Cize ja kvôli nemu určite vyššie odvody neplatím. A predstav si nejem žiadny chleba. Som dlhodobo(s pár výnimkami) na nizkosacharidovke.
04.12.2021 - 13:46:41
00
Chlapi, on si všetko dopestuje. Nič nekupuje.
04.12.2021 - 13:54:08
02
Hosť napísal:
Neviem či neplatím menšie odvody ako on. Cize ja kvôli nemu určite vyššie odvody neplatím. A predstav si nejem žiadny chleba. Som dlhodobo(s pár výnimkami) na nizkosacharidovke.


Neješ chleba ani potraviny ? Zo vzduchu žiješ ? Hej. Platiš väčšie väčšie odvody ako by si platil keby platili aj oni, či mysliš že kto to zaplatí - dorovná. Tvoje deti ? Oni ešte nerobia. Oni akurát nedostanú co by chceli - kvoli takým degešom co ich obhajuješ. On nezaplatí odvody kúpi svojim detom zahraničnú dovolenku a tvoje deti si potom pozerajú na internete pekné fotky co porobili jeho deti v Disneylande, na toboganoch z vodného sveta, ...


Naposledy upravil ivan dňa 04.12.2021 - 14:02:31, celkovo upravené 1 krát.

04.12.2021 - 13:58:48
03
To je inak vidno ako airbilly vidí tie súvislosti. No nevidí ich, iba pinda.
04.12.2021 - 14:01:56
02
šak on ani nevie že je potraviny
04.12.2021 - 14:03:20
03
snaha pochopit pointu = 0, len same ja toto ja tamto... stat nie je jedna osoba, cokolvek sa niekde deje sa nejak prejavi celkovo...
to ze sa to priamo netyka jednej osoby vobec nic nedokazuje, zijes v state a nepriamo na teba vlyva vsetko
04.12.2021 - 14:05:18
02
duves napísal:
To je inak vidno ako airbilly vidí tie súvislosti. No nevidí ich, iba pinda.

Myslim, že vidím všetky súvislosti. K štátu sa správam tak ako on ku mne.
04.12.2021 - 14:09:02
00
A kto je to štát?
04.12.2021 - 14:19:47
02
Ideme tu rozoberať definíciu štátu ?
Ako podnikateľ mám skúsenosti s rôznymi úradníkmi. Cize nejakou formou statnej moci. Môžem povedať, že väčšinou sú to v pohode ľudia. Štátu platím toľko koľko mi prikazujú zákony, nakoľko od štátu žiadny extra servis nedostávam tak nevidím do tej bezodnej dieri dávať nič navyše. Ale už ideme riadne offtopic.
Keď však z môjho pohladu sú porušované moje práva ako občana tak potom využívam možnosti ktoré sú dané, čiže bol som na všetkých protestoch. Aj matovicovi pred domom.
04.12.2021 - 14:36:07
01
keyboard_arrow_up