Srsen napísal:
lol airbilly ty sa už mažeš aj sám,
silná autocenzúra
alebo ban ? :)

Ak myslíš tu poslednú fotku tak áno, bol to hoax tak som to nahlásil.
05.12.2021 - 06:45:56
00
Vysvetlenie miestneho desolee narativu ze PRC sa dokaze efektivne vysporiadat s pandemiou:

„Aktéri konajúci v prospech Číny pripisovali vysokú dôležitosť najmä neutralizácii negatívneho mediálneho pokrytia krajiny v súvislosti so začiatkom pandémie ochorenia COVID-19,“ uvádza ďalej SIS. Približuje, že od začiatku rozšírenia pandémie na územie Európy propagovali rôznymi mediálnymi kanálmi efektivitu prísnych opatrení vykonaných v Číne. Taktiež šlo podľa SIS o rôzne formy čínskej zdravotníckej pomoci a komerčné dodávky zdravotníckych materiálov, ktoré boli prezentované ako pomoc pre štáty údajne trpiace nečinnosťou inštitúcií Európskej únie.
05.12.2021 - 08:21:10
00
Hosť napísal:
Ak myslíš tu poslednú fotku tak áno, bol to hoax tak som to nahlásil.


… nekecaj ! Ten “ Hakenkreuz “ som nahlásil ja . Moderátori potvrdia . Oddial potiaľ tvoj názor . No ak tu začne niekto šermovať hákovými krížmi , nepoznam “srandu “.
05.12.2021 - 10:55:29
04
Lekár-Ako som dostal covid, skončil v nemocnici, a čo všetko sa dalo a ešte dá spraviť inak.


OK, tu ambulantnú liečbu čo navrhuje, to sa mi páči. V podstate som bol na tom velmi podobne, tie zapalove infiltraty v plucach, teplota 39.
Vzhľadom k nálezu obojstranných pľúcnych infiltrátov (saturácie okolo 94% a hlavne starostí rodiny) som potom indikoval hospitalizáciu. Takže nie, nečakal som, kým budem hyperventilovať a lapať po dychu ako sa to oficiálne doporučuje. Príchod do nemocnice s nutnosťou bezprostrednej ventilačnej podpory je spojený s horšou prognózou.
Pri príjme do nemocnice mi známy kolega naindikoval silnejšie širokospektrálne antibiotikum(azitromycin sme teda vysadili) a cca 12 hodinové pozorovanie na monitore. Vtedy sa to zjavne zlomilo (na rozdiel od ivermectínu) a môj stav sa začal pod novým antibiotikom promptne lepšiť.


Na jednej strane teda ale píše, že sú to práve neočkovaní, ktorí zaplňaju JIS-ky a potom to zabije, aby sa aj očkovaní testovali, podliehali testovaniu. To sa mi nepáči.
https://dennikn.sk/blog/2636672/ako-som-dostal-covid-skoncil-v-nemocnici-a-co-vsetko-sa-dalo-a-este-da-spravit-inak/
05.12.2021 - 11:10:58
00
Navrhujú predĺžiť logdáň …

🔓: https://dennikn.sk/2637022/konzilium-odbornikov-chce-v-lockdowne-pokracovat-diskutuju-o-vacsej-kontrole-hranic-rusok-a-home-officu/?cst=5d46fbc1140569ef5993515c7084c0e0c8faca67
05.12.2021 - 11:13:28
00
Za rok a trištvrte trvania pandémie máme u nás nový rekord. 4. 12. 2021 dosiahla pozitivita PCR testov hodnotu 38,1 % čo svedčí o tom, že aktuálne sme v horšej fáze pandémie.

Prílohy:

nový rekord pandémie na Slovensku.png
nový rekord pandémie na Slovensku.png 140.28 KiB thumb_up0thumb_down

05.12.2021 - 11:14:09
00
duves napísal:
Lekár-Ako som dostal covid, skončil v nemocnici, a čo všetko sa dalo a ešte dá spraviť inak.


OK, tu ambulantnú liečbu čo navrhuje, to sa mi páči. V podstate som bol na tom velmi podobne, tie zapalove infiltraty v plucach, teplota 39.


Na jednej strane teda ale píše, že sú to práve neočkovaní, ktorí zaplňaju JIS-ky a potom to zabije, aby sa aj očkovaní testovali, podliehali testovaniu. To sa mi nepáči.
https://dennikn.sk/blog/2636672/ako-som-dostal-covid-skoncil-v-nemocnici-a-co-vsetko-sa-dalo-a-este-da-spravit-inak/


Vidíte ten článok otvorený cely ? Ak nie napíšte a otvorím . Som otvárač 😂 …
05.12.2021 - 11:25:34
01
Je cely, tie članky z blogov neblokuju na platby.
05.12.2021 - 11:27:02
00
percenta su vysoke lebo sa testuju viacmenej len ti ktorym nieco je... ak sa budu testovat aj taki ktorym nic nie je ale len potrebuju test koli dacomu tak percenta pojdu dolu...
a ten lockdown na 10 dni.. to vazne dakto cakal ze po 10 dnoch pojdu vsetky grafy zurivo dole?
05.12.2021 - 11:29:25
00
Všeobecný lekár Makara
Pri covide sa nemôžeme hrať v ambulanciách na šamanov a predpisovať hocičo
https://www.postoj.sk/93764/pri-covide-sa-nemozeme-hrat-v-ambulanciach-na-samanov-a-predpisovat-hocico
05.12.2021 - 11:31:51
00
capulo napísal:
percenta su vysoke lebo sa testuju viacmenej len ti ktorym nieco je... ak sa budu testovat aj taki ktorym nic nie je ale len potrebuju test koli dacomu tak percenta pojdu dolu...
a ten lockdown na 10 dni.. to vazne dakto cakal ze po 10 dnoch pojdu vsetky grafy zurivo dole?


percentá sú vysoké lebo sa testujú aj tí čo im aj nič nie je a to sú státisíce /okolo 300 000/ ľudí každý týždeň ktorí dostali zadarmo Ag testy a ak im tieto Ag testy vyjdu pozitívne /zhruba 1 percento to je cca 3 000/ teda majú väčšiu vírusovú nálož idú oni aj ich kontakty na PCR ktoré potom vyjdu u Ag pozitívnych zväčša tiež pozitívne a u ich kontaktov niektorých pozitívne


Naposledy upravil ivan dňa 05.12.2021 - 12:11:49, celkovo upravené 1 krát.

05.12.2021 - 11:49:58
01
duves napísal:
Lekár-Ako som dostal covid, skončil v nemocnici, a čo všetko sa dalo a ešte dá spraviť inak.

https://dennikn.sk/blog/2636672/ako-som-dostal-covid-skoncil-v-nemocnici-a-co-vsetko-sa-dalo-a-este-da-spravit-inak/
.....Dôvodom, že som sa nakazil, bol vládnuci naratív, že očkovaní sú očkovaní, a preto by sa nemali testovať. Pri príjme do zdravotníckeho zariadenia sa teda testovali iba neočkovaní. .......

Teda ja osobne si nespomínam, žeby sme u nás takto postupovali.....pri príjme testovali len neočkovaných.....???
Čiže buď trocha konfabuluje alebo majú zlé nastavené procesy tam kde robí....
05.12.2021 - 12:07:30
03
Tie trúby v parlamente ani nevedia, že viac ako tretina škôl na Slovensku už má dištančnú výuku a že to pôjde dole - v tých okresoch kde sa učia z domu /Bratislava, .../ kde nie tam majú smolu hoc je tam situácia kritická - Prešov, ...

https://www.cas.sk/clanok/2616831/co-si-mysli-o-lockdowne-predseda-parlamentu-kollar-prehovoril-aj-o-povinnom-ockovani/
05.12.2021 - 12:36:43
00
bladerunner napísal:
Teda ja osobne si nespomínam, žeby sme u nás takto postupovali.....pri príjme testovali len neočkovaných.....???
Čiže buď trocha konfabuluje alebo majú zlé nastavené procesy tam kde robí....


Celkom škoda, že tento naratív vzhľadom na celkovú dĺžku nerozviedol do podrobností. Prípadne aspoň nevysvetlil, akým postupom sa teda podľa neho identifikuje tých 20-25 % očkovaných pacientov na COVID lôžkach, ak testovaním údajne nie ...
05.12.2021 - 12:58:53
00
On myslel pacientov prijímaných do nemocnice s inou diagnózou ako Covid.....
05.12.2021 - 13:05:41
00
keyboard_arrow_up