Hosť napísal:
Ramon1 prosím ťa čo by si odporúčal ako 3. po dvoch Astrách? Alebo je to jedno?


ja by som tiez dal tretiu davku ako som pisal par stran dozadu..... ale kua, ked mi dali 2x Astru, dajte mi aj tretiu Astru.... nechcem Pfizer

a dalsia vec co ma udivuje, vraj niektora cinska vakcina ma najlepsie vysledky, preco kua neockujeme tym?.... lebo sme zapadny svet?... lebo by sme podporili cinu? ..... aby sa nam tieto kalkulacie nevypomstili raz :-(

aj ignorovanie Sputnika "lebo je rusky"??.... ze nieco nedodali nejake neviem co?.... podla mna to je take hrajkanie sa a balamutenie... preco by rusi nieco pichali svojim a ublizovali im?

.... tieto dve veci tiez mozno nieco naznacuju :-( .... tym nemyslim zrovna NWO a vyhladenie ludstva ale ako viac zalezi na politike a lobizme ako na zdravi... smutne
08.12.2021 - 17:49:40
03
Hosť napísal:
.....Bodaj by som nemal a ozaj by bigfarme išlo o naše zdravie,......

Ty doteraz niekde mimo civilizácie žil? Opustený ostrov alebo také niečo?
Jasné, že akciovej spoločnosti ide primárne o zisk....to nie je nič prekvapivé. A keď podniká vo farmabiznise, tak sa snaží vyvíjať lieky, ktoré budú fungovať a preto sa budú roky používať/predávať, aby najprv splatili náklady na ich vývoj vynaložené a potom možno priniesli aj zisk. Samozrejme musia zarobiť aj na projekty, ktoré boli neúspešné, vývoj išiel do slepej uličky, v klinických skúškach sa nepotvrdila dostatočná účinnosť, prípadne sa objavili neakceptovateľné nežiadúce účinky.....


Aj keď tebe to písať asi zbytočné.... keď máš problém sa vôbec zorientovať "kde je sever" (alebo západ?😜)
Ale prekukol si ich....
08.12.2021 - 17:53:06
11
cokupit napísal:
By ma zaujimalo, ake lieky pouzivas? Dufam ze mas doma iba tie z vychodu. Cierne ruske uhlie a cinske ... rezance?

Za mojich 42 rokov čo si pamätám tak som mal 5x antibiotiká. Doma mám paralen. Dával som si ho teraz a predtým pred 15 rokmi. Tri roky nepijem a až na nejaké výnimky nezeriem sacharidy 8 rokov. Snažím sa konzumovať potraviny bez ečok.
08.12.2021 - 17:57:46
00
bladerunner napísal:
Ty doteraz niekde mimo civilizácie žil? Opustený ostrov alebo také niečo?
Jasné, že akciovej spoločnosti ide primárne o zisk....to nie je nič prekvapivé. A keď podniká vo farmabiznise, tak sa snaží vyvíjať lieky, ktoré budú fungovať a preto sa budú roky používať/predávať, aby najprv splatili náklady na ich vývoj vynaložené a potom možno priniesli aj zisk. Samozrejme musia zarobiť aj na projekty, ktoré boli neúspešné, vývoj išiel do slepej uličky, v klinických skúškach sa nepotvrdila dostatočná účinnosť, prípadne sa objavili neakceptovateľné nežiadúce účinky.....


Aj keď tebe to písať asi zbytočné.... keď máš problém sa vôbec zorientovať "kde je sever" (alebo západ?😜)
Ale prekukol si ich....

Ale veď to som písal, ideálne liečiť cely zivot. Koľko cukrovkarov by mohlo normálne žiť na nizkosacharidovke. Ale pohodlnejšie je pichat si inzulín.
08.12.2021 - 17:59:43
00
Tesak napísal:
ja by som tiez dal tretiu davku ako som pisal par stran dozadu..... ale kua, ked mi dali 2x Astru, dajte mi aj tretiu Astru.... nechcem Pfizer

a dalsia vec co ma udivuje, vraj niektora cinska vakcina ma najlepsie vysledky, preco kua neockujeme tym?.... lebo sme zapadny svet?... lebo by sme podporili cinu? ..... aby sa nam tieto kalkulacie nevypomstili raz :-(

aj ignorovanie Sputnika "lebo je rusky"??.... ze nieco nedodali nejake neviem co?.... podla mna to je take hrajkanie sa a balamutenie... preco by rusi nieco pichali svojim a ublizovali im?

.... tieto dve veci tiez mozno nieco naznacuju :-( .... tym nemyslim zrovna NWO a vyhladenie ludstva ale ako viac zalezi na politike a lobizme ako na zdravi... smutne


vraj je dobré skombinovať dve vakcíny napr. vektorovú Astru a mRNA Pfizer, kvoli väčšiemu spektru ochrany proti vírusom vdaka rozdielnym vlastnostiam týchto dvoch typov
08.12.2021 - 18:00:13
00
ok..... odpoved na prvu otazku..... dalsie 2?
08.12.2021 - 18:03:37
00
- kto tvrdi, ze ma Sinovac najlepsie vysledky v porovnani s napr. Pfizerom?
- Sputnik sa v EU "ignoruje" lebo nebol schvaleny Europskou agenturou pre lieky (a ani to neschvalenie nie je pre "lebo je rusky")
08.12.2021 - 18:09:58
04
MageZ napísal:
Cinske, Indicke a Ruske vakciny su zapadna medicina?

Podľa airbilly
Áno, Rusi sú tak západní, že nedodali ku Sputniku ani data. Keď som sa s niekým o tom rozprával, tak na to reagoval argumentom, že to akoze čo v tom je, je predsa ich výrobné tajomstvo. 🤣😅
08.12.2021 - 18:11:26
01
Hosť napísal:
.....nezeriem sacharidy 8 rokov. Snažím sa konzumovať potraviny bez ečok.

S tými sacharidmi netrep. Ako jazdis bike, alebo cestak a žiadne vločky, ryža nula bodov, ovocie tiež nie? Do batohu veprovu kytu?
08.12.2021 - 18:15:41
02
Tesak napísal:
ok..... odpoved na prvu otazku..... dalsie 2?


vakcíny používané u nás nie sú zlé - proti hospitalizácii účinkujú na 80 % /, proti najzávažnejším stavom /nutnosť ventilácie/ ešte viac, pochybujem že by ešte lepšie výsledky mala ruská, čínska vakcína a ak chránia +- rovnako tak je jedno či je ich nákup s lobingom alebo bez


Naposledy upravil ivan dňa 08.12.2021 - 18:22:25, celkovo upravené 1 krát.

08.12.2021 - 18:19:41
00
duves napísal:
S tými sacharidmi netrep. Ako jazdis bike, alebo cestak a žiadne vločky, ryža nula bodov, ovocie tiež nie? Do batohu veprovu kytu?

Bezne 6 hodinový výjazd bez jedla.
08.12.2021 - 18:22:05
01
Hosť napísal:
Ramon1 prosím ťa čo by si odporúčal ako 3. po dvoch Astrách? Alebo je to jedno?


Určite mRNA … už som to tu písal . Modernu ak si zdravý , mladý , bez autoimunitnych problémov a kardiovaskulárnych ochorení . Je v pôvodnej dávke trojnásobne silnejšia ako Comirnaty®️. V tretej dávke dostaneš polovičnú dávku Moderný ako v prvých dvoch . Nie 0,5 ml ale 0,25 ml … stále “viac “ ako v tretej dávke Comirnaty®️, ktorá ide bez zmeny oproti prvým dvom . Vektorovky sú prekonané mRNA vakcínami a aj všetky štatistiky to dokazujú . Netreba sa ich bať … a vôbec nečakajte , že tuto vlnu date bez kontaktu s vírusom . Kazdy sa s ním stretne ! Je len na vás v akej kondícii / ochrane sa s ním stretnete .
08.12.2021 - 18:29:21
01
Hosť napísal:
Ale veď to som písal, ideálne liečiť cely zivot. Koľko cukrovkarov by mohlo normálne žiť na nizkosacharidovke. Ale pohodlnejšie je pichat si inzulín.

Hej, hlavne tí s diabetom 1. typu.... tým by to fakt pomohlo 🤣....mudrlant 🙄
A rozprával si sa už s nejakým diabetikom, ktorý ti povedal, že pichať si inzulín je niečo pohodlné?
08.12.2021 - 18:35:30
01
bladerunner napísal:
Hej, hlavne tí s diabetom 1. typu.... tým by to fakt pomohlo 🤣....mudrlant 🙄
A rozprával si sa už s nejakým diabetikom, ktorý ti povedal, že pichať si inzulín je niečo pohodlné?

Je jasne že som myslel typ 2.
08.12.2021 - 18:47:25
00
Ale na tie antibiotiká pozor, to je strašné svinstvo - stačí ich zobrať 5x za život a človek potom uverí kadejakým hlúpostiam!
08.12.2021 - 19:04:38
08
keyboard_arrow_up