Po jednom roku deviatich mesiacoch a troch dňoch od 6. marca 2020 kedy sa PCR testom zistil prvý prípad na Slovensku u muža z Bratislavského kraja ktorému to syn ako nosič 0 priniesol z Benátok sme dosiahli opäť nový rekord v PCR pozitivite 38,3 %.

Prílohy:

Dňa 8. decembra 2021 bol dosiahnutý nový rekord v PCR pozitivite po roku deviatich mesiacoch a troch dňoch pandémie na Slovensku.png
Dňa 8. decembra 2021 bol dosiahnutý nový rekord v PCR pozitivite po roku deviatich mesiacoch a troch dňoch pandémie na Slovensku.png 119.51 KiB thumb_up0thumb_down

09.12.2021 - 21:12:10
00
teraz Jilkova na ct1 ockovanie, neockovanie
09.12.2021 - 21:49:40
00
https://www.cas.sk/clanok/2618311/sulikovi-stacilo-konzilium-odbornikov-budem-ignorovat-maju-sialene-rozhodnutia/
10.12.2021 - 01:13:16
00
Ramon1 napísal:
Aj sloboda prejavu ma svoje hranice … ak to prejde , tak fasisti a “ chatári “ budú mat po srande .

thumb_up1thumb_down


To musi byt ina blvanica, ked vidim Kolika spolu s *****, ty co sa chcu vyjadrovat sak ty mali uz davno sedet + bonus redaktori z N-ka samozrejme a mimovladky Sorosa Zastavme korupciu, pekne to znie ale opät na tieto pekne nazvy naletia iba ovecky.. Ty maju od pravdy a spravodlivosti velmi ale velmi daleko.
10.12.2021 - 07:37:37
00
to tak tak frustruje vlastna existencia, ze si potrebujes takto ulavovat? Mimochodom tie praudy co papagajujes ako bezmozog kolomdokola mas z vlastnej hlavy|?
10.12.2021 - 07:44:40
07
Obmedzovať slobodu slova tiež nepovažujem za najrozumnejšiu vec na svete, ale asi ako každý demokratický princíp, aj sloboda slova predpokladá spoločnosť na určitej úrovni, takže je dobre, keď sa o tom hovorí...
10.12.2021 - 08:04:57
00
Ale tu sa nebavíme o tom, že či keď poviem že Stano z Trstenej je úd , či je to hoax či nie … ale keď niekto ako “smerofáši “ , na verejných sieťach dezolati klamu ohľadom verejného zdravia a priamo sú zodpovední za mnohopočetné exity obdobne mentalne vyspelých spoluobčanov , to už všetko s kostolným poriadkom nebude . Ale ako som to tu dal , mal som pre občanov “ tej inej kategórie “ aj vysvetlit ako to bolo myslené … asi 😎
10.12.2021 - 08:19:11
04
to čo predkladá pomerne nevkusná kolikova je taký matovičov bolševizmus.Aj ko.ot má právo na názor aj keď je tupý.
10.12.2021 - 08:44:13
02
Noze, Ramon1 ... Ty si lekar. Daj k lepsiemu postup, ako sa ambulantne lieci pacient po pozitivnom teste na Covid? A kolko v sucasnosti mame akutnych pripadov chripky, lebo v ostatnych rokoch sa tento cas nazyval chripkovym obdobim.
10.12.2021 - 08:49:20
01
to čo predkladá pomerne nevkusná kolikova je taký matovičov bolševizmus.Aj ko.ot má právo na názor aj keď je tupý.


Aj dnes ma sloboda slova svoje hranice a na propagaciu fasizmu, navadzanie na pachanie trestnych cinov a pod mame uz dnes paragrafy. Kludne to moze byt rozsirene o sirenie takychto bludov - zalezi len ako to bude zadefinovane a implementovane.
10.12.2021 - 08:52:46
03
To, ci je Kolikova vkusna alebo nevkusna nie je podstatne.

Podstatne je ale to, ze tento zakon ohrozuje podstatu demokracie. To, ze Fico tliacha veci, ktore ohrozuju zivoty je nebezpecne. Zial, ten navrh zakona je ovela nebezpecnejsi. Ficov pristup stoji zivoty - tisicky zivotov. Spolocnost vsak dokaze prezit. Zakon vsak moze byt lahko zneuzity nazorovymi oponentami.

Koncom roka 2019 by sprava, ze ten virus z Ciny pride sem, rozbije spolocnost a urcite zabije desattisice ludi znepokojila vela obcanov a kludne by mohli jej siritelia byt posudzovani podla tohoto zakona. A sprava sa ukazala ako pravdiva.

"V Nemecku prichadzaju k vlade kovani komunisti v SPD, ktori chcu znarodnovanie." Tato sprava tiez moze vyvolat znepokojenie a mohol by som byt za nu sudeny.

Ficova taktika vyplyva aj zo sposobu politiky vsetkych stran - jedna druhu tlaci do kuta, a mobilizuju svojich volicov aby nenavideli tych druhych. Zaroven ho dostali do kuta a on robi vsetko preto, aby sa nedostal do basy. Z kratkodobeho hladiska je uspesny. Mozno aj zo strednodobeho. Z dlhodobeho ? Nevieme. Skutocne nevieme, ci nie je vacsie nebezpecenstvo Fico a jeho zneuzitie statu, alebo komunizmus zo zapadu a zneuzitie statu tym sposobom. Tolerancia k druhym nazorom sa vytraca.

Teraz, ked sa prijme zakon, tak Fico by mohol ist do basy. Nepoojde, na to je dostatocne dobry politik. Ale on (alebo ktokolvek po nom) potom moze tento zakon zneuzit a zatvarat nepohodlnych oponentov.
Toto sa uz raz stalo. Sulikovci za Radicovej upravili postup tvorenie televiznej rady (myslim, ze tak sa vola) a zrusili Slovensky Rozhlas a STV a spravili RTVS. Vsetko pre to, aby obsadili media, lebo to mala pod palcom druha strana - lebo kazde volebne obdobie sa menila len 1/3 rady. Tak to zmenili a dali svojich. A potom prisiel Fico a vyuzil zakony a dal tam svojich naspat. Sulikovci zrusili ochrannu paku demokracie. A teraz chcu rusit dalsiu - slobodu slova.

PS: Tymto nehovorim, ze sa u nas sloboda slova nezneuziva. Len tento zakon je velmi nebezpecny pre spolocnost z dlhodobeho pohladu.
10.12.2021 - 09:09:45
08
Omikron s trosku politického Putina ⬇️ …

🔓: https://dennikn.sk/2642579/svetovy-newsfilter-tazkych-stavov-s-omikronom-v-juhoafrickych-nemocniciach-je-menej-no-este-sa-netreba-tesit/?cst=eac16ec51bab50a18f21240c59c19a6dce9237c6
10.12.2021 - 09:13:31
00
https://blog.sme.sk/sedo/spolocnost/dnes-po-184-dnoch-som-si-bol-po-tretiu-vcelicku-a-stretol-sa-s-antivaxerom?ref=sekciabox
10.12.2021 - 10:43:39
00
Sloboda slova to je take moderne. A kde ta sloboda slova konci? Ked slobodne a verejne hovorim, ze na sude/ministerstve/v skolke je bomba, idem do basy. A tak to ma byt.
Ked zacnem rozsirovat, ze pitie sava je dobre na plet a slepice to zacnu pit, tak pohoda, lebo sloboda slova? Ked budem rozsirovat, ze plyn je dobry pre izbove rastliny a treba ho na noc pustat do bytu, tiez pohoda? Hlavne ze mozem slobodne grcat kazdu kravinu?
Nikto nikomu pravo na nazor neupiera, aj ho moze verejne prezentovat. Ale nabadat ludi na nieco, coho vysledkom su skody a smrt to uz kde sme? Ochrana zivota je presa viac ako nejake pravo pomätenca dristat nezmysly.

A k tomu ze neprijimajme zakony, lebo co keby ich niekto niekedy zneuzil. Ok tak rozpustme policiu, armadu, urady, stat, ved ich kedykolvek moze niekto zneuzit a aj to robi. A budeme tu mat krasnu anarchiu, slobodnu, akurat sa budeme bat vyliezt na ulicu.
10.12.2021 - 10:45:45
05
Ramon1 napísal:
Fašisti 😜 …

Nezaočkovaní ľudia v Rakúsku musia od februára 2022 počítať s vysokými pokutami až do 3600 eur. Podľa vlády budú musieť povinné očkovanie podstúpiť všetci ľudia starší ako 14 rokov. (kurier)


ja som za, rakusko vyzera ze bude konecne prva krajina do ktorej nebude treba ockovanym riesit nic pri vstupe. rovnako sa clovek nebude bat ist tam na dovolenku napr...
vedia dobre co robia, ked si ma niekto vybrat medzi preockovanym rakuskom a pochybnym slovenskom (teraz mam na mysli len rozdiely v ramci kovidu) tak si vybere rakusko...
10.12.2021 - 10:47:23
03
keyboard_arrow_up